Opinie Casus Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Po ciężkim wypadku otrzymałem bardzo korzystne odszkodowanie. Dziękuję firmie Casus za walkę do samego końca!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Po wypadku w pracy nie wiedziałem, co dalej. Dzięki firmie Casus proces dochodzenia roszczeń przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Serdecznie polecam każdemu potrzebującemu wsparcia w takich sprawach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Kiedy moja mama miała wypadek w pracy, nie wiedzieliśmy jak zabrać się za sprawę odszkodowawczą. Casus pomógł nam przez cały ten proces. Cenię ich za profesjonalizm i zaangażowanie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Casus to firma, na którą można liczyć w sprawach ubezpieczeniowych. Ich fachowe doradztwo, profesjonalizm i skuteczność sprawiły, że odzyskałem należne mi odszkodowanie. Bez wahania polecam Casus każdemu, kto potrzebuje wsparcia w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Miałem przyjemność korzystać z usług firmy Casus i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Ich podejście do klienta jest naprawdę wyjątkowe - słuchają i odpowiadają na każde pytanie, a przede wszystkim zapewniają pełne wsparcie w trudnym czasie. Udało im się uzyskać dla mnie wysokie odszkodowanie za wypadek drogowy, za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Polecam z całego serca!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Firma Casus to dla mnie synonim skuteczności i zaangażowania w działaniu. Dzięki nim udało mi się uzyskać odszkodowanie, na które wcześniej nie miałem szans. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Firma Casus to jedna z najlepszych firm, z jakimi mieliśmy do czynienia. Ich wiedza i doświadczenie w dziedzinie ubezpieczeń i dochodzenia roszczeń jest nieoceniona. Zawsze oferują najlepsze rozwiązania, a ich usługi są bardzo skuteczne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Niespełna 3 miesiące temu byłam kłębkiem nerwów z powodu towarzystwa ubezpieczeniowego, które chciało mi wypłacić jakiś ochłap w ramach "zadośćuczynienia". Poszłam po rozum do głowy i pojechałam do Casus, zostalam potraktowana śmiertelnie poważnie i profesjonalnie. 100% skuteczności w swych działaniach i kwota o 600% wyższa!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Solidnie jak zawsze. Pomoc dla poszkodowanych i wyzwanie dla towarzystw ubezpieczeniowych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo długo się czeka
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Warto polecić ze względu na skuteczność i dobry kontakt z klientem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Mimo, że czas nie jest z gumy i trzeba czekać, to polecam, bo sprawę doprowadzili do końca i zakończyła się ona dla mnie sukcesem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Nawet z beznadziejnych przypadków wychodza obronną ręką. Dobra i skuteczną firmę poznaje się po jej sukcesach, a Casus ma tych sukcesów niewątpliwie dużo.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Skuteczność bardzo wysoka, kontakt wzorowy, pracownicy pełni empatii i zaangażowania w prowadzone sprawy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Niezwykle zaangażowani ludzie nastawieni optymistycznie do prowadzonych spraw.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Lepiej ze swoimi problemami trafić nie mogłam. W Casus otrzymałam skuteczną pomoc prawną, dzięki której ubezpieczyciel wypłacił mi należne odszkodowanie z OC sprawcy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Wypłacanie zaniżonych odszkodowań to nagminna, złośliwa wręcz praktyka towarzystw ubezpieczeniowych. Nie po to płacimy składki i ubezpieczamy wszystko co się da żeby w razie nieszczęsliwego wypadku zostać z niczym albo z jakimś ochłapem, które rzuci nam łaskawie ubezpieczyciel. Po to własnie finkcjonuje Casus - żeby pomagać tym ludziom dochodzić swoich praw.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Opieka nad klientami roztoczona bardzo dobrze, a co najważniejsze - otrzymane pieniądze w satysfakcjonującej wysokości.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Firma niezastąpiona w utarczkach z ubezpieczycielem. MAsz za plecami prawników, to ubezpieczyciel od razu patrzy na ciebie zupełnie inaczej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Faktycznie można stwierdzić, że na problemy z ubezpieczycielami to firma Casus. Są zaangażowani w pomoc swoim klientom i starają się rozwiązać pomyślnie sprawy w możliwie najkrótszym terminie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Fachowcy od spraw beznadziejnych. W razie problemów z wypłatą odszkodowania od ubezpieczyciela polecam skontaktowanie się z Casus.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Dobra firma = dobre efekty.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Korzystny procent jaki pobierają od uzyskanej kwoty. Z tego co się orientuję to jeden z niższych. Skuteczność zadowalająca.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Serdecznie polecam. Nie ma lepszej pomocy niż ta, którą niesie Casus pomagając odzyskać należne odszkodowanie od ubezpieczyciela w wysokości takiej, jaka być powinna, a nie celowo zaniżonej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Drodzy Państwo. Mając za swoimi plecami pomoc i wsparcie profesjonalistów, ubezpieczyciele od razu patrzą na nas inaczej. Z kolei jak widzą błądzącą we mgle osobę, to specjalnie zaniżą kwotę odszkodowania. W końcu na tym żerują i zarabiają. Więc nie ma się co zastanawiać i nie walczyć samemu, bo to się zwyczajnie nie opłaca.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jeżeli mamy problem z ubezpieczycielem, to Casus przyjdzie nam z pomocą.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Fachowa obsługa i dobry kontakt. Casus ma bardzo mocną pozycję negocjacyjną z towarzystwami ubezpieczeniowymi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Firma, z indywidualnym podejściem do klienta. Prowizja od odszkodowania niewielka (w porównywaniu z innymi firmami/kancelariami). Można im zaufać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

100% profesjonalizmu, 100% skuteczności
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze. Wszystko wytłumaczone w sposób dla mnie zrozumiały. Dziękuję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Duże doświadczenie i setki jak nie tysiące wygranych spraw na koncie. Polecam z pełnym przekonaniem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Solidna i bardzo słowna firma. Obiecali pomóc i pomogli i za to jestem im wdzięczna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Skuteczna pomoc i porada prawna przy problemach z uzyskaniem odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Fachowa pomoc w sytuacji beznadziejnej. Ubezpieczyciel zapłacił całą kwotę, chociaż bez postępowania sądowego się nie obeszło. Tym niemniej polecam firmę Casus każdemu, nawet do beznadziejnych przypadków.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

I taka właśnie powinna być skuteczna firma zajmująca się uzyskiwaniem odszkodowań!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Szybka pomoc i dopięcie formalności. Jak odszkodowanie, to tylko z Casusem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Za złamaną nogę w zakładzie pracy odzyskali więcej niż było na początku zakładane i rzecz jasna więcej niż oferował ubezpieczyciel. Brawo Wy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Mają indywidualne podejście do klienta. Myślałam, że moja sprawa nie jest do wygrania, a Casus doprowadził ją do końca z korzyścią dla mnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Casus to najlepsza firma w Warszawie od odzyskiwania odszkodowań. Zatrudniają świetnych specjalistów, którzy faktycznie są w stanie obrócić bieg sprawy tak żeby to klient wyszedł z twarzą i wysokim odszkodowaniem od ubezpieczyciela.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jestem zadowolona z usług i polecam Casus. Wywalczyli odszkodowanie od ubezpieczyciela za wypadek komunikacyjny. Dodam, ze kwota była wyższa od tego, co proponował ubezpieczyciel.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Świetna kancelaria. Wreszcie trafiłam na kompetentne osoby i uzyskałam pomoc. Dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm. Krótko mówiąc polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Najwieksza firma ubezpieczeniowa w Polsce chciała mi wypłacić 1800zł za szkodę, którą warsztat wycenił na ponad 6000zł. Gdyby nie Casus musiałbym dołożyć dużo pieniędzy z własnej kieszeni, co nie byłoby dla mnie opłacalne. Dlatego też polecam Casus z czystym sumieniem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Dziękuję za okazaną pomoc, dodam, że skuteczną pomoc. Pełen profesjonalizm i duża doza empatii do - bądź, co bądź - potrzebujących ludzi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Skuteczni i pełni empatii do osób poszkodowanych, fachowcy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Fajnie, że jesteście i pomagacie ludziom w trudnych sprawach. Uzyskanie odszkodowania jest trudną sprawą, tym bardziej, że towarzystwo ubezpieczeniowe zwykle zaniża to odszkodowanie do kwot śmiesznie niskich. Na stronie www.casus.biz jest całe mnóstwo informacji o odszkodowaniach, które warto przeczytać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Szeroki wachlarz usług . Pomagają uzyskać odszkodowanie od towarzystw ubezpieczeniowych i są w tym skuteczni.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

pomaga uzyskać należne odszkodowanie od towarzystw ubezpieczeniowych. Pomoc skuteczna - warto ją polecić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Firma przede wszystkim skuteczna i uczciwa. Dochodzenie roszczeń trochę się przeciągało w czasie (w sumie to z niczyjej winy), ale było warto cierpliwie czekać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dziękuję za nieocenioną pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Miałam wypadek drogowy, który zdarzył się nie z mojej winy. Sama nie miałabym chyba dość dużo sił, ażeby konfrontować się zarówno ze sprawcą wypadku jak i z ubezpieczycielem. Wy zrobiliście to za mnie. Dziękuję :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Casus Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi