Ola Borek , opublikowano ponad 7 lata temu
Szczerze mówiąc polecam! Myślała, że to wstyd uczyć się w takim wieku, ale to normalne. Każdemu różnie mogą potoczyć się losy. Ja szkołę rzuciłam bo urodziłam córeczkę. Teraz kontynuuje edukacje w żaku i żałuję, że wcześniej się na to nie zdecydowałam. Wreszcie otworzą się przede mną jakieś perspektywy. Naprawdę wszystko da się pogodzić, wychowuję dziecko, pracuję, a do tego się uczę i świetnie daję sobie radę!