Opinie Centrum Okien i Drzwi Poznań Okna Poznań

Opinie

Brama Krispol OK

, opublikowano ponad 13 lata temu

Brama Krispol bardzo dobrej jakości. Świetne zabezpieczenie, do tego trwały materiał.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Godni polecenia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Drzwi ekstraklasa. Elegancko.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia o sklepie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Pomimo iż mieszkam w Gorzowie miałem przyjemność współpracować ze sklepem w trakcie budowy domku we Wolsztynie. Za rekomendacją kuzyna zainwestowałem w ich usługi i nie żałuję. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

okienka

, opublikowano ponad 13 lata temu

To jest najlepsza firma z tych wszystkich co znam, jeśli chodzi o okna. Sprawdzają sie bardzo dobrze. Ja jestem zadowolony że ich znalazłem. Polecam !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

OPINIA

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jak najbardziej polecam. Firma zamontowała mi bramę garażową na terenie posesji. Muszę przyznać, że prezentują się świetnie wizualnie, bardzo dobrej jakości materiał oraz wykonanie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

okna

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo fajny sklep, jeśli chodzi o okna to podobają mi sie, własnie takie chciałem wiec fajnie ze trafiłem. Pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Centrum Okien i Drzwi Poznań Okna Poznań? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi