Pomimo iż mieszkam w Gorzowie miałem przyjemność współpracować ze sklepem w trakcie budowy domku we Wolsztynie. Za rekomendacją kuzyna zainwestowałem w ich usługi i nie żałuję. Polecam.
Jak najbardziej polecam. Firma zamontowała mi bramę garażową na terenie posesji. Muszę przyznać, że prezentują się świetnie wizualnie, bardzo dobrej jakości materiał oraz wykonanie.