Opinie Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Praca poradni na bardzo dobrym poziomie, spokój, cisza nie ma rumoru jak w niektórych poradniach na NFZ. Korzystałam z kilku poradni psychiatrycznych i tylko na Dębowej mi pasuje zarówno lekarka jak i otoczenie co jest wyjątkowo ważne.polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Maluch 78. Ośrodek na Dębowej odmienił moje życie ( uzależnienie od alkoholu ). Najbardziej zawdzięczam to terapeucie Jackowi K. Dla mnie i pozostałych uczestników grupy terapeutycznej,jest On pełnym energii i zapału człowiekiem,któremu zależy na naszej edukacji. Szczególnie wartościowe są " Warsztaty pracy nad rozwojem osobistym" Dziękuję bardzo i polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Ośrodek trzyma poziom, tzreba przyznać, że się starają bo ja mam już kilka ośrodków za sobą, każdy inny ale atmosfera w Familii jest jak to mawia tamtejszy Boss OK . Polecam. Robili impereze dla rodzin wszyscy zaangażowani na 100% i to było mega.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Super miejsce dla osób z problemem uzależnienia. Lecze się już tu 3 lata. bardzo dostępne terminy. Dobra kadra
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam tam psychiatrów i psychologów w poradni pomogli mi w żałobie. Wiele tam się w ostatnich latach zmieniło na lepsze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień to miejsce, gdzie naprawdę pomagają ludziom. W Gliwicach placówka kojarzy się w alkoholikami, ale jest tam również kompetentna kadra psychiatrów i psychologów . Pomogli mi przeżyć kryzys psychiczny
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Ośrodek na dębowej jest bardzo dobry. Dbają o pacjenta również socjalnie i prawnie. polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

detox

, opublikowano ponad 16 lata temu

tak srednio podoba mi sie ta organizcja pracy w tym osrodku . ogolnie mili ludzie ale chyba za mala interesuja sie swoimi pacjentami. niestety jedyne takie miejsce w gliwicach
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi