Opinie CSPE.pl Naprawa i serwis hulajnóg elektrycznych

Opinie

, 11 czerwca 2026

Serwis tragedia .juz nie wspomne o braku kontaktu. Nie wiem na czym polegal serwis ale hulajnoga wrocila bez halmulcow i z luzami jak bylo . Zdecydowanie nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 16 kwietnia 2026

Witam również przekazałam swoją hulajnogę do tego serwisu. Wycenili naprawę wyświetlacza na ponad 850 zł. Nie ma żadnego kontaktu od ponad miesiąca. Jeśli nie zostanie odesłana w ciągu tygodnia zgłaszam do odpowiednich służb o przywłaszczenie mienia i wyłudzenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Zdecydowanie NIEPOLECAM!!! oszusci i naciagacze, brak kontaktu, baterie odebrali bardzo szybko. I na tym koniec. Mojego nr.tel nie odbierali zadzwonilem z innego odebrali od razu?!. Po e mailach i telefonach odeslali baterie i ...fakture na 200zl za nic, bo na stronie pisze diagnoza,wycena i transport gratis! Oszusci i tyle w temacie! Szkoda czasu i nerwow. Nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Brak słów. Od ponad miesiąca brak komtaktu. Nie odbierają telefonów nie odpisują na meile. Jedynie co zrobili to odebrali hulajnoge. Po meilu z informacją o rezygnacji z usługi i prośba o odesłanie sprzętu dalej echo. Jeśli do końca tygodnia nie odeślą hulajnogi zgłaszam sprawę na policję o przywłaszczenie mienia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Serwis został wykonany nieprawidłowo: - niepoprawny limit prędkości w trybie Drive - niepoprawny limit mocy w trybie Sport Posiadam drugą identyczną hulajnogę z fabrycznym firmwarem która została zakupiona tego samego dnia co hulajnoga serwisowana i z przykrością stwierdzam, że hulajnoga niemodyfikowana przez serwis CSPE ma większą moc i zasięg. Zmniejszenie zasięgu przy mniejszej mocy budzi kolejne zastrzeżenie do serwisu i nasuwa myśl tak typową dla słabych serwisów jak oszustwo którą jest podmiana baterii na gorszą (istnieje możliwość niewłaściwego przechowywania, ale to również jest błąd serwisu). Dodam że nawet karton był źle zaklejony i hulajnoga była brudna. Podsumowując ponad miesiąc naprawy, 500zł kosztu(bez paragonu) i problem z baterią po zwrocie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

U mnie to samo,denver wrócił z naprawy Z ulamanym przewodem od wyświetlacza I niby nową baterią.Gwarancja 12 miesiący. 10 miesięcy wytrzymała i przestała się ładować.strata kasy na tak badziewiasty serwis.


, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo dobra firma . Naprawiają rzetelnie i szybko. POLECAM.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

firma się zrehabilitowała . Zbyt pochopnie wystawiłem złą opinie , ale okazało się że firma jest dobra. Polecam.

Ten serwis to wielkie oszustwo czekałem na sterownik 3 miesiące zamontowali mi uzywany podrapany mojego uszkodzonego nie chcą oddać na pewno zamontowali w innej hulajnodze przestrzegam przed oszustami z Białegostoku lepiej wysłać do innego serwisu


Czy Znasz CSPE.pl Naprawa i serwis hulajnóg elektrycznych? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi