Opinie Czarodziejska Akademia. Przedszkole Niepubliczne

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Jeżeli chodzi o zatrudnienie, zdecydowanie odradzam. Osoba która prowadzi to przedszkole ma w głębokim poważaniu kodeks pracy, a co gorsza nie uważa że urlop na żądanie (który zgłaszany jest przed dzień) przysługiwał pracownikowi ponieważ cytuje: Nie ma czegoś takiego. Co do samego przedszkola, przepełnione sale gdzie na 30 dzieci jest jedna "przedszkolanka" ponieważ pomoce zajmują się utrzymaniem czystości w kuchni na salach czy też gotowaniem posiłków po prostu parodia. Zajęcia są przeprowadzane wedle widzi mi się, pewne nauczycielki nie przykładają uwagi do programu, a co gorsza nie organizują wycieczek, wyjść po za placówkę w celu rozwoju dzieci. A jak próbujemy dowiedzieć się czegoś na temat dziecka nie potrafią odpowiedzieć na pytanie jakie postępy zrobiło dziecko, czy w czym ma braki. Potrafią jedynie zgłaszać o tym że dziecko sprawiało problemy... albo miało gorszy dzień. ODRADZAM ZARÓWNO SZUKAJĄCYM PRACY JAK I RODZICOM!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Tylko nie CZARODZIEJSKA AKADEMIA, brak w pełni wykształconej, profesjonalnej kadry pedagogicznej /proszę spojrzeć na stronę/. Większość zajęć prowadzonych niezgodnie z metodyką wychowania przedszkolnego. Na ścianach fototapety i od początku powstania placówki, niewymieniane wykładziny dywanowe, sprzyjające roztoczom i wszelkiego rodzaju zarazkom. Organizacja dnia, która zmusza, aby rodzic pomimo swojej niechęci, wysyłał dzieci na różnego rodzaju wycieczki, bo przecież "nie będę zatrudniać dodatkowego nauczyciela, któremu muszę zapłacić, dlatego albo dziecko bierze udział w wyciecze lub proszę zabrać je do domu" - cytuję dyrektora placówki, który ma bardzo krótką pamięć, do tego typu (swoich) wypowiedzi. Bilety na przejazdy komunikacją miejską zbierają, ale i tak wszędzie chodzą pieszo - nawet na Zamkową w okolice 3 Koron. Super plac zabaw, tylko dzieci z przedszkola na niego nie chodzą, bo mogą zniszczyć... Z reguły w okresie wiosenno - letnim, dzieci umęczone słońcem (bo w godzinach 10-12) spacerują po 2 godziny po najbliższej okolicy, co by panie "nauczycielki" nie musiały organizować zajęć, a pani dyrektor było cicho w przedszkolu :(. Ogólnie placówka dla osób z kasą (dużą), bo tylko wtedy personel się z tobą liczy i z szacunkiem, indywidualnie traktuje twoje dziecko :( które nawet chore i z zielonym gilem jest przyjmowane, bez względu na swój stan. AAA i jeszcze jedno: posiłki: super pomysły, aby na obiad dawać dzieciom pizzę, zaś podwieczorki to przede wszystkim kawałek jabłuszka, banana. Żadnej kanapki, czy słodkiej bułki nie uświadczysz (tudzież bułka pokrojona na 4).
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

nie zamieniłabym tego przedszkola na żadne inne, super opieka, dobrze jedzenie, fajne zajęcia dodatkowe, synek bardzo lubi tam chodzić, wraca zadowolony i opowiada co dzisiaj ciekawego się działo :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Przedszkole OK

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo dobre warunki. Dla Lidzi to był chyba najlepszy możliwy wybór.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!!!

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo ciekawy rozkład zajęć mnie ostatecznie przekonał, aby syna zapisać tutaj. Każdego dnia mam pewność, że się rozwija intelektualnie, co bardzo mnie cieszy, ponieważ nie zawsze mogę poświęcać mu tyle czasu, ile bym chciała, co niestety jest bardzo przykre. Dziękuję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam i ja

, opublikowano ponad 13 lata temu

Dopisuję się do grona zadowolonych rodziców. Nie mogłam podjąć lepszej decyzji dla swojej córki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Atmosfera OK

, opublikowano ponad 13 lata temu

Zapisałam tutaj córeczkę, ponieważ namówiła mnie do tego kuzynka, której synek tam chodził. Mam nadzieję, że podjęłam dobrą decyzję. Mija pierwszy tydzień, obie jesteśmy zadowolone.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam Czarodziejską Akademię

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam!!! Doskonałe warunki opieki nad dziećmi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Godne polecenia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Uważam, że przedszkole jest godne polecenia. Zapisaliśmy tutaj syna i do tej pory nie sprawiał problemów wychowawczych w przedszkolu, jak i zarówno poza nim. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. My, jako rodzice, z dobrej opieki, syn z towarzystwa oraz zabawy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

przedszkole

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wielki pozytyw. Mają moje poparcie. Warto tam zaprowadzić swoje dziecko i je zapisać
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Cz. Aka.

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam!!! Nie ma co się zastanawiać a samemu przekonać jak tam jest. Moja dziecinka uczęszcza akurat na Roweckiego, tam też jest ich przedszkole.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

czarodziej

, opublikowano ponad 13 lata temu

też jestem zdania, że warto tam zaprowadzić swoje pociechy. cena jak za oferowane zajęcia i warunki jest po prostu śmieszna... nie więcej jak 500 zł za miesiąc?
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

przedszkole

, opublikowano ponad 13 lata temu

To jest według mnie najlepsze przedszkole w okolicy, bardzo sie ciesze ze podjęłam własnie taka decyzje ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

CZarodziejska Akademia - przedszkole

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z podejścia pań nauczycielek do mojej córki. Jestem w pełni zadowolona z zajęć dodatkowych, z tego jak czuje się moje dziecko, z wyżywienia. Bardzo polecam, bo warto oddać dziecko pod właściwą opiekę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Czarodziejska Akademia. Przedszkole Niepubliczne? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi