Opinie Dentica Centrum Stomatologii i Ortodoncji Częstochowa

Opinie

swietny dentysta

, opublikowano ponad 12 lata temu

leczę się tam od jakiegoś czasu, teraz też zakładałam aparat na zęby, potem mam w planach wybielenie, jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych usług! :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dentysta na medal

, opublikowano ponad 12 lata temu

zblizala sie data mojego slubu i szukalam gabinetu wybielajacego zeby, kolezanka mi polecila, jestem mega zadowolona i uwielbiam ogladac zdjecia ze slubu :) na pewno tam wroce
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Stomatologia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Potrzebowałem aparatu ortodontycznego i udałem się do pani stomatolog, którą poleciła mi moja znajoma. Jestem zadowolony z wybrania tego gabinetu, ponieważ pani stomatolog wybrała dla mnie odpowiedni aparat
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Mówi się, iż lepiej decydować się na implanty zamiast protezę. Może i to prawda, ale implantacja jest nieporównywalnie droższa. Wprawdzie nie da się w protezie wszystkiego przegryźć, ale nie jest to jakiś specjalny problem. No i trzeba pielęgnować. Tak i tak mogę się uśmiechać, nie wstydzę się, bowiem proteza została wykonana bardzo starannie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ból zęba :)

, opublikowano ponad 12 lata temu

Wreszcie pozbyłem się bolącego zęba tzn bólu zęba, bo został on bardzo dobrze zaleczony i nie ma już śladu po uporczywym bólu. Jestem zadowolony z takiego przebiegu sytuacji i cieszę się że udałem się do gabinetu Pani Nawracały.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Godny polecenia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Profesjonalizm, rzetelność. Zabiegi są skuteczne oraz bezbolesne. Aparatura wysokiej jakości, dobre znieczulenie. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dentica

, opublikowano ponad 13 lata temu

Dziękuję za aparat na zęby. Zawsze myślałem że to jest bardzo nieporęczne urządzenie że go się ciężko nosi no ale wcale nie jest tak. A już nie mogę się doczekać efektu jak go zdejmę :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

implant

, opublikowano ponad 13 lata temu

Zgłosiłem się tam w celu zrobienia odpowiedniego implantu zębowego. Otrzymany implant jest bardzo ładny i widać że został starannie wykonany i wcale nie był zbyt drogi. Wszystko jest teraz bez zarzutu. Jeśli będę też potrzebował opieki stomatologicznej to chyba już wiem gdzie się udać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dentica

, opublikowano ponad 13 lata temu

Mają nowoczesne techniki leczenia. Warto tam się udać. Szczerze polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

stomatologia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Super fajnie, dzięki ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

stomatologia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Tu jest bardzo fajny stomatolog, nawet lubię tutaj chodzić, zawsze wychodze z tamtad zadowolona :) Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Dentica Centrum Stomatologii i Ortodoncji Częstochowa? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi