Opinie Derm-Med Sp. z o.o. Poradnia dermatologiczna NZOZ
Opinie
Jestem zaskoczona podejściem Pani doktor do pacjenta. Zero zainteresowania. Wizyta trwała 1,5 minuty.
Ps. Pani z rejestracji bardzo sympatyczna :)
Szybko, sprawnie ,grzecznie dobry przekaz informacji.Jestem zadowolony po wizycie.
Gosia , opublikowano ponad 7 lata temu
Jeżeli chodzi o doktor L. to nie polecam. Jestem zawiedziona. Przyszłam na pierwszą wizytę z córką z poważnym trądzikiem jak na twarzy tak i na plecach, to nawet nie wstaje od biurka aby zobaczyć . I tak jest na każdej wizycie. Wypisuje recepty a wysypka dalej się utrzymuje. Mogła by chociaż zobaczyć albo zmienić lekarstwa, zrobić może badanie krwi. NIE POLECAM. Spróbuję do doktor
Halina , opublikowano ponad 8 lata temu
Ja jestem zadowolona. Bardzo zadowolona. Wcześniej przez prawie 10 miesięcy leczyłam się bezskutecznie u kilku lekarzy, w tym u dermatologa w Jastrzębiu-Zdroju (dr nauk med.). W Derm-Med. trafiłam do Pani doktor J. Wyleczenie mnie zajęło trzy dni! Zdziwiłam się, że brak tu pozytywnych opinii. Myślę, że pacjentów zadowolonych z Pani doktor jest wielu. Świadczą o tym długie kolejki.
Lexnix Tuxvix Turnis , opublikowano ponad 12 lata temu
też nie polecam, stwierdzaiła AZS, patrząc na rączkę dziecka, kazała podawać "słoiki" i mleko modyfikowane, a odstawić karmienie naturalne -dramat.
derm med
DOKTOR Lejtman , opublikowano ponad 12 lata temu
Nie polecam. Pani doktor nawet nie raczyła zobaczyć wysypki od razu wypisując receptę
KrystynaS
więcej niż 6 miesięcy temu
Doktor Lejtman przez dwa lata leczyła mnie na alergię ,choć zwracałam uwagę na rumień który mnie niepokoił.Zrobiłam testy i potwierdziło się ,że to bolerioza i to dobrze zaawansowana .Nie wiem po co taki lekarz w przychodni, któremu nie chce się nawet wstać z krzesła żeby zobaczyć objawy choroby.NIE POLECAM
Czy Znasz Derm-Med Sp. z o.o. Poradnia dermatologiczna NZOZ? Napisz opinię!
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Tak jest pani doktor nie raczy zobaczyć z czym się przyszło od razu recepta