Opinie Derm-Med Sp. z o.o. Poradnia dermatologiczna NZOZ

Opinie

, 21 maja 2026

Jestem zaskoczona podejściem Pani doktor do pacjenta. Zero zainteresowania. Wizyta trwała 1,5 minuty. Ps. Pani z rejestracji bardzo sympatyczna :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Szybko, sprawnie ,grzecznie dobry przekaz informacji.Jestem zadowolony po wizycie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Jeżeli chodzi o doktor L. to nie polecam. Jestem zawiedziona. Przyszłam na pierwszą wizytę z córką z poważnym trądzikiem jak na twarzy tak i na plecach, to nawet nie wstaje od biurka aby zobaczyć . I tak jest na każdej wizycie. Wypisuje recepty a wysypka dalej się utrzymuje. Mogła by chociaż zobaczyć albo zmienić lekarstwa, zrobić może badanie krwi. NIE POLECAM. Spróbuję do doktor
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Tak jest pani doktor nie raczy zobaczyć z czym się przyszło od razu recepta

Ja nie zdążyłam progu przekroczyć, ano słowa powiedzieć, a L. Wypisywała już receptę. Kiedy próbowałam cokolwiek powiedzieć, wyjaśnić z czym przychodź, wstała, wcisnęła mi receptę i wyszła. Porażka!!!


, opublikowano ponad 8 lata temu

Ja jestem zadowolona. Bardzo zadowolona. Wcześniej przez prawie 10 miesięcy leczyłam się bezskutecznie u kilku lekarzy, w tym u dermatologa w Jastrzębiu-Zdroju (dr nauk med.). W Derm-Med. trafiłam do Pani doktor J. Wyleczenie mnie zajęło trzy dni! Zdziwiłam się, że brak tu pozytywnych opinii. Myślę, że pacjentów zadowolonych z Pani doktor jest wielu. Świadczą o tym długie kolejki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

też nie polecam, stwierdzaiła AZS, patrząc na rączkę dziecka, kazała podawać "słoiki" i mleko modyfikowane, a odstawić karmienie naturalne -dramat.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

derm med

, opublikowano ponad 12 lata temu

Nie polecam. Pani doktor nawet nie raczyła zobaczyć wysypki od razu wypisując receptę
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Doktor Lejtman przez dwa lata leczyła mnie na alergię ,choć zwracałam uwagę na rumień który mnie niepokoił.Zrobiłam testy i potwierdziło się ,że to bolerioza i to dobrze zaawansowana .Nie wiem po co taki lekarz w przychodni, któremu nie chce się nawet wstać z krzesła żeby zobaczyć objawy choroby.NIE POLECAM


Czy Znasz Derm-Med Sp. z o.o. Poradnia dermatologiczna NZOZ? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi