Opinie Dia-Kar. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Wszystko w najlepszym porządku. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam warsztat jak i stację diagnostyczną. Wystarczy zadzwonić ,umówić się na konkretny termin, odstawiasz auto i bez żadnego zbędnego marudzenia odbierasz gotowe auto. Auto nie stoi w kolejce jak w większości warsztatów, jakość usługi bardzo dobra ,można śmiało zapomnieć o naprawianej usterce i nie pisać doktoratów typu "......Panie tam było tyle roboty że głowa boli...." . Fachowa obsługa i jakość pracy . Pozdrawiam i jeszcze raz polecam !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam ,sprawdzą za darmo samochód przed dalszym wyjazdem ,doradzą co trzeba wymienić ,można też naprawić na miejscu samochód. Ustawiają najlepiej w regionie geometrię kół 👍🏻
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Widzę że powyższe opinie to raczej niezadowolony klient (stacji) lub ktoś z konkurencji pisał :) ,a moje odczucia sa zupełnie inne Usługi w Dia-Kar Radlin są na bardzo wysokim poziomie i nie rujnują portfela,oferują darmowe sprawdzenia (zawieszenie, ustawienie świateł) na stacji kontroli dla swoich stałych klientów,naprawy szybkie zazwyczaj w tym samym dniu samochód jest do odbioru .Korzystam z ich usług już od 2003 i jestem zawsze zadowolony.Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

NIE POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

ZERO PROFESJONALIZMU Usługi w warsztacie na słabym poziomie Obsługa jak w latach 80 tych Omijać szerokim łukiem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Dia-Kar. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi