Opinie Diadom Okna i drzwi - Białystok

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam drzwi dobrej jakości i niskie ceny. Sprawnie wykonany montaż . Najlepszy salon drzwi i okien w Białymstoku.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

bardzo miła obsługa. Okna wstawione profesjonalnie. Obu więcej takich firm. Ja napewno tu wrócę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

kupiłem w tej firmie drzwi producenta Admar jestem zadowolony solidnie drzwi . polecam Adam.W
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam. Firma wiarygodna i solidna. Jacek.M
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Dziś zostały wstawione u mnie drzwi przez firmę Diadom. Jestem zadowolony z usługi. Montaż wzorowo wykonany. Drzwi wysokiej klasy. Polecam tą firmę
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

polecam tą firmę .dostałem najlepszą cenę na okna. u konkurencji było dużo drożej czyli na plus. usługa ok ,szybko i dokładnie wykonana.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

solidna firma ,szybkie terminy.Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Diadom Okna i drzwi - Białystok? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi