AGD MIchał Doliński
RS , opublikowano ponad 14 lata temu
Nie korzystajcie z jego usług! Kupcie lepiej nowy sprzęt!
Ogólnie odradzam polskie złote rączki! Umawiałem się z dwoma - nie oddzwaniali.
Ten w końcu, się zjawił z godzinnym opóźnieniem, po kilkukrotnym przypominaniu się.
Zepsuła mi się lodówka w zabudowie. Nie potrafił określić co się zepsuło.
Wymienił części, skasował 450 zł, sprzęt dalej nie działa i nie poczuwa się do odpowiedzialności!
Trzeba dzwonić przypominać się, koszmar. Dalej nie wie co nie działa i nawet nie interesuje go to.
Każe podać model sms-em i później mówi, że nie czyta sms-ów. Zero zrozumienia drugiej strony.
Od 2 tygodni nie mam lodówki i stykamy się z dyletantami i naciągaczami, nie mającymi zwykłej litości.
Kupujemy nowa lodówkę - zgodził się oddać 200 zł za sprężarkę natomiast 250 zł sobie przywłaszczył, twierdząc , że przecież pracował! Skandal.
Sprzęt niesprawny oddaje na złom, zostałem normalnie oszukany. Zgłaszam sprawę do Urzędu Ochrony Konsumenta.
Naprawdę odradzam, lepiej kupcie nowy sprzęt i uczcie się na moich błędach!