Opinie Doliński Michał. Naprawa Sprzętu Agd, Chłodnictwo, Klimatyzacja

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam, bardzo niewielu zostało takich fachowców Karol
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam , bardzo profesjonalna firma
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

serwis AGD

, opublikowano ponad 12 lata temu

dobry fachowiec polecam !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Naprawa lodówki

, opublikowano ponad 13 lata temu

Lodówka jak nie działała poprawnie, tak nie działa, mimo interwencji "fachowca". Zainkasował pieniądze i doradził zakup nowej.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Jolanta

, opublikowano ponad 13 lata temu

Pan od zmywarki jedno naprawił ale przy tym zepsuł drugie i zostawił to nic nie mówiąc. Usterka ujawniła się później. Za wyczyszczenie pompki wziął taką kase że głowa boli a za dojazd dwa razy tyle co TAXI, nie mówiąc już o punktualności - 3 godziny po czasie. Nie polecam a wręcz odradzam pana od zmywarek w tej firmie:(
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

NAPRAWA SPRZĘTU AGD

, opublikowano ponad 14 lata temu

Witam. Muszę napisać sprostowanie. Odwołuję wszystko co napisałem, w kwestii oceny firmy Pana Dolińskiego. Po ustaleniach i konkretnej, rzeczowej rozmowie firma załatwiła moją reklamację tak jak należy. Z czystym sumieniem mogę wystawić teraz opinię pozytywną. RS
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

komentaż do wpisu

, opublikowano ponad 14 lata temu

Szanowny Panie! To co Pan napisał jest nieprawdą. Zapomiał Pan dopisać , że na własną prośbę życzył Pan sobie wymienić sprężarkę pomimo że uprzedzony był Pan że komora lodówkowa nadal nie może działać z powodu uszkodzenia elektroniki. Oczywiście sprężarka była głośna i nie mógł Pan przy niej spać, została wymieniona zgodnie z Pana życzeniem. Doszedł Pan do wniosku dopiero po 2 dniach, że naprawa jest nieopłacalna i bardzo niegrzecznie zażądał Pan zwrotu pieniędzy za całość naprawy. Zmienił Pan zdanie po upływie 2 dni już po fakcie i niestety nie można już zwrócić zamontowanej sprężarki. Żeby ją wymontować należy znowu włożyć pracę, przyjechać do Pana , wnieść na 3 piętro narzędzia, palniki, butle a to są koszta. Nikt za darmo tego nie zrobi. Zgodziłem się wyjątkowo, wyłącznie dla Pana na ustępstwo oddania kosztu samej sprężarki bez robocizny ale po Pana groźbach i niegrzecznych wypowiedziach przez telefon zrezygnowałem z tego wyjątkiu. Jest Pan sam sobie winien za arogancję i niegrzeczność. Wpisywanie nieprawdziwych opinii przez Pana na różnych portalach internetowych oraz szkodzenie mojej firmie, skończy się dla Pana pozwem do sądu
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

AGD MIchał Doliński

, opublikowano ponad 14 lata temu

Nie korzystajcie z jego usług! Kupcie lepiej nowy sprzęt! Ogólnie odradzam polskie złote rączki! Umawiałem się z dwoma - nie oddzwaniali. Ten w końcu, się zjawił z godzinnym opóźnieniem, po kilkukrotnym przypominaniu się. Zepsuła mi się lodówka w zabudowie. Nie potrafił określić co się zepsuło. Wymienił części, skasował 450 zł, sprzęt dalej nie działa i nie poczuwa się do odpowiedzialności! Trzeba dzwonić przypominać się, koszmar. Dalej nie wie co nie działa i nawet nie interesuje go to. Każe podać model sms-em i później mówi, że nie czyta sms-ów. Zero zrozumienia drugiej strony. Od 2 tygodni nie mam lodówki i stykamy się z dyletantami i naciągaczami, nie mającymi zwykłej litości. Kupujemy nowa lodówkę - zgodził się oddać 200 zł za sprężarkę natomiast 250 zł sobie przywłaszczył, twierdząc , że przecież pracował! Skandal. Sprzęt niesprawny oddaje na złom, zostałem normalnie oszukany. Zgłaszam sprawę do Urzędu Ochrony Konsumenta. Naprawdę odradzam, lepiej kupcie nowy sprzęt i uczcie się na moich błędach!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Doliński Michał. Naprawa Sprzętu Agd, Chłodnictwo, Klimatyzacja? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi