Opinie Dom Spokojnej Starosci Agnieszka Kiljanska

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Dziękuję personelowi,szczególnie Paniom opiekunkom Neli i Halince oraz Pani pielęgniarce Tatianie za opiekę nad naszą Matką Reginą, za ich ciężką codzienną pracę i za serce dla starych ludzi. Jolka
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Chcieliśmy złożyć podziękowania dla całego Zespolu przy Sempolowsskiej 5 za wspaniałą opiekę nad Naszą matka, babcią; Mama znalazła u Państwa ,, drugi dom,, Gorące podziękowania dla P Tatiany za wsparcie w trudnych chwilach ; za pomoc ; za okazane serce Nam jako rodzinie i samej podopieczne Dziękujemy

Gorąco polecamy ; cała rodzina jesteśmy pod wrażeniem organizacji oraz personelu; Osoby Starsze traktowane są z życzliwością i zawsze z uśmiechem na twarzy ; da się odczuć że Dom jest dla Seniorów A nie odwrotnie; Bardzo podobała Nam się organizacja Świąt pięknie udekorowany Dom; choinki, lampki; bombki ; wrażenie robił zastawiony stół; było wszystko ; od dan na zimno , po dania ciepłe, ciasta owoce , po kompot z suszu, bigos , pierogi, barszcz ; Wigilia wyglądała jak w domu . W tle kolędy; opłatek życzenia... Aby takich miejsc i ludzi było więcej wokoło Nas.....

Świetny Osrodek; Kto szuka profesjonalnej opieki i domowej atmosfery proponuje odwiedzić miejsce przy Sempowskiej 5 w Kobylce

Chciałbym złożyć podziękowania całemu zespołowi za opiekę, nad Naszą Mama i nad każdym Seniorem w Placówce, za trud pracy ,w tak ciężkim dla Nas wszystkim czasie. Dziękujemy za informacje; Dziękujemy za posilki; Dziękujemy za dobre slowo; Dziękujemy za troske; DZIEKUJEMY P PIELEGNIARCE za swoje oddanie i za złote serce . DZIEKUJEMY Paweł z rodziną

Skladamy podziekowania za opieke nad Nasza kochna mama i babcia; Jestesmy wdzieczni opatrznosci , ze Nasza Seniorka mogla byc u Panstwa w Domu. Tyle zaangazowania w opieke jak i sprawy bytowe zadko sie spotyka, albo wcale, w tego typu Osrodkach. a z uslug innych okolicznych Domow korzystalismy . To wlasnie na Sempolowskiej babcia odnalazla drugi dom; z duza smialoscia moge powiedziec ze na Sempolowskiej pracuja odpowiedni ludzie. Dziekujemy

Z calego serca dziekujemy za opieke nad Nasza mama i babcia; Biorac trudy dzisiejszych czasow jestesmy pod duzym wrazeniem jak wspaniale Panstwo zaopiekowali sie Nasza Seniorka ; Ile ciepla i zrozumienia otrzymala mama oraz my jako rodzina; jestescie Panstwo Placowka, ktora mozna przekladac na wzor prowadzenia takich miejsc; Dziekujemy za wszystko A osobom poszukujacym wlasciwej i fachowej opieki dla Osob Starszych polecamy tylko Dom w Kobylce . Dziekujemy

Wlasciwi ludzie na wlasciwym miejscu; Dobrze, ze sa u Nas Osrodki, gdzie czlowiek jest najwazniejszy Jurek

Swietni ludzie Swietne miejsce Otrzymuje codzien wyczerpujace informacje odnosnie stanu zdrowia ojca Oby tak dalej

Jesli ktos z Panstwa poszukuje miejsca, gdzie Wasz Senior bedzie zaopiekowany i bezpieczny- to tylko Dom na Sempolowskiej ....... Dawno nie spotkalam sie z tak wspaniala zyczliwoscia do Osob Starszych.

Musze z Panstwem podzielic sie opinia, poniewaz jestem pod ogromnym wrazeniem jak funkcjonuje Osrodek.... Zakwaterowalam mame podczas epidemii; Wiemy jak jest to trudny czas dla Wszystkich do zycia i pracy; Co mnie ucieszylo.... Profesjonalne podejscie jak i konkrety podane co musze dopelnic, by mame zakwaterowac. Dodam, ze personel jest bardzo upezejmy, sluzacy pomoca i rada. Serdecznie polecam

Swietne miejsce Jesli ktos z Panstwa szuka prawdziwej opieki dla swoich bliskich i oczekuje profesjonalizmu To tylko Sempolowskiej w Kobylce Dziekuje Janka

Choc mama w Osrodku jest niedlugo, to jestesmy bardzo pozytywnie zaskoczeni profesjonalizmem oraz dbaniem o najmniejszy szczegol; Dzisiejsze czasy sa trudne do funkcjonowania min.z powodu szalejacej pandemii; Dyrekcja dba o biezpieczenstwo podopiecznych jak i swojego personelu; Pozytywnym zaskoczeniem jest , to ze zespol mlodych ludzi przestrzega rystrykcji;ale jest to robione z profesjonalnym podejsciem i usmiechem na twarzy. Szczegolne poklony dla p pielegniarki za cieple przyjecie i wprowadzenie mamy w ,, nowy swiat,, Mama odnalazla sie dosc szybko; ale to dzieki ludziom, ktorzy na co dzien pracuja w Osrodku Skladam serseczne podziekowania dla calego personelu z Sempolowskiej 5 Ela

Swietne miejsce Swietni ludzie- oddani i z pasja do drugiego czlowieka DZIEKUJE za wspanuala opieke nad mama

Gorace podziekowania za obdarzenie Naszej mamy,babci wspaniala opieka; Chodz mama niestety ze wzgledu na stan zdrowia nie mogla dlugo cieszyc sie Panstwa oddaniem,to w ostatnich dniach odnalazla spokoj i zrozimienie. Dziekujemy za wszystko Sa Panstwo uczciwi w tym co robia .

Wspaniale miejsce; pelne zrozumienia dla Seniora - Szczegolne podziekowania dla pani Pielegniarki i dla pana kucharza aby Takich miejsc i ludzi bylo wsrod Nas jak najwiecej.... dziekuje

Dziekuje Brawo za stworzenie miejsca,gdzie czlowiek jest najwazniejszy

Super ludzie; Miejsce pelne empati i zrozumienia dla osob starszych jak i choroby Zawsze usmiechnieci Szczerze i goraco polecam Bardzo sie ciesze ze ,,trafilam,,na Sempolowska

wspaniali ludzie ... Cala rodzina zalujemy,ze tak pozno trafilismy na Sempolowska.. Moglismy zaoszczedzic ojcu pobytu w kilku Orsodkach oraz zaniedban,ktore wyszly Najwazniejsze,to ze ojciec wraca do do zdrowia i w koncu zagoscil usmiech na jego twarzy . Dziekujemy

Jesli Dom Seniora,to tylko Kobylka Sempolowskiej- Zyczliwosc,zaangazowanie... GORACO POLECAM

Polecam Miejsce ktore stawia na pierwszym miejscu Osobe- co w dzisiejszych czasach jest zadkoscia

Chodz mama miala krotka mozliwosc pobytu ze wzgledu na ciezki przwbieg choroby od lat- To chcialem zlozyc poklony podziekowan Pani Pielegniarce, ktora zadbala o to,by mama do konca swoich dni nie cierpiala.... Mama do konca dni byla osoba swiadoma- byla wdzieczna, Tu cyt,, ze moze byc w tak cudownym miejscu wsrod ludzi, ktorzy z wielkim sercem i zaangazowaniem pomagaja Osobom chorym,, Z czystym sumieniem mowie Panstwu,ze Podopieczni obdarzeni sa w tym Osrodku fachowa pomoca,a co najwazniejsze pomoc ta odbywa sie zawsze z usmiechem na twarzy. Empatia,zrozumienie,zaangazowanie Dziekuje Mati wraz z zona

Empatia,zrozumienie,spokoj, fachowa kadra,i duuzzzy usmiech do kazdego Seniora Wszystko ,to co powinien ,,miec,, Osrodek Dziekuje

Swietne miejsce, pelne ciepla i empatii do drugiej osoby Aby takich ludzi bylo wiecej wokol Nas Serdecznie polecam

Fachowa opieka

Profesjonalni ludzie Czysto, pokoje przestronne Teren duzy, wsrod drzew Dojazd bardzo dobry( z Warszawy) Polecam

Uwazam, ze tak wlasnie powinny wygladac Osrodki dla seniorow

Dziekuje Miejsce pelne domowej atmosfery i profesjonalnej zalogi o wielkim sercu

Miejsce pelne ciepla i oddaniu Osobom Starszym Polecam

Miejsce godne polecenia.. Usmiechnieci lusdzie , ktorzy chetnie pomoga w kazdej sytuacji Wyzywienie gotowane na miejscu, smaczne :) Wlascicielka przemila i zawsze na stanowisku

Wlasciwe miejsce,godne polecenia Czuc domowa atmosfere Wezystko jest dla pacjenta .... Opiekunki usmiechniete,zawsze ,,pod reka,, Pielegniarka znajaca pacjentow,chetna do rozmowy i pomocy rowniez rodzinie Pkoje czyste,z lazienka; Kuchnia bardzo smaczna Teren duzy,zalesiony- spokoj ,cisza Polecam!

Swietne miejsce- profesjonalne podejscie do seniora i rodziny Dla Nas wazna sprawa byla kuchnia i personel. Kuchnia u p Agnieszki jest wlasna- codzien co innego jest serwowane ; Co do personelu- to jest staly od bardzo dlugich lat; dla mnie jako przedsiebiorcy jest to prorytet,ktory swiadczy o bezpiecznym i profwsjonalnym miejscu Pokoje czyste,przestronne z lazienka Piekny salon z kominkiem i olbrzymi teren,zalesiony starodrzewiem Wokol domki ,ale jest spokoj i cisza... Miejsce godne polecenia

Serdeczne podziekowania dla calego zespolu ,za opieke nad Naszym tata i dziadkiem Dziekujemy!

Moge przylonczyc sie do pozytywnych opinii na temat osrodka p Agnieszki Atmosfera ciepla,domowa,personel zawsze usmiechniety Czuc unoszaca sie aure ,ze niejsce stworzone jest z mysla o ludziach i dla ludzi ... Goraca polecam Aanka z rodzina

Bardzo spokojne miejsce z dala od ulicy - cisza i spokoj Pokoje ladne,czyste z lazienkami Posilki przygotowuja na miejscu,co osobiscie uwazam za duzy plus. Panie opiekunki znaja potrzeby podopiecznych,zawsze sa w ,,poblizu,, Dojazd prosty i niedaleko od stacji Sama dojerzdzam pociagiem . W poblizu las,mozna wybrac sie na spacer; chodz na terenie jest duzy ogrod Niekiedy mozna zobaczyc biegajace wiewiroki . Co mnie pozytywnie zaskoczylo,ze nie musialam umawiac sie na obejrzenie domu Drzwi otwarte Odwiedziny sa nieograniczone,to tylko kolejny plus Wiec,moge odwiedzac kiedy sobie zazycze W osrodku panuje spokojna atmosfera Mama jest usmiechnieta,zadbana To chyba najlepszy argument,ze moge spokojnie z czystym sumieniem polecic osrodek

Pelen profesjonalizm i zaangazowanie w prace z ludzmi Budynek czysty,zadbany Pokoje przestronne z lazienkami W ofercie zajecia grupowe i indywidualne Wyzywienie gotowane jest na miejscu,co uwazam za ogromny plus! Dojazd kimunikacja jest latwy i co wazne,oseodek jest niedaleko od przystanku. Sam teren jest dosc spory,w ogrodzie piekne drzewa Cisza,spokoj Olbrzymi komfort dla osob starszych Goraco polecam Miron

Podziele sie z Panstwem wrazeniami,po obejrzeniu obiektu w Kobylce przy Sempolowskiej ; Na wstepie powiem,ze nie zapowiadalem sie; Przyjechalem ,zadzwonilem,wszedlem.... Wita mnie Pani wlascicielka; sympatyczna,usmiechnieta ; odpowiedzi na moje pytania byly konkretne ,zeczowe ; Aby obejrzec pokoj trzeba wjechac na piwtro ( jedno,czy drugie) winda I tu wielkie bardzo pozytywne zaskoczenie- w koncu winda,nie platforma.... Pokoj duzy,czysty ,bardzo ladnie urzadzony z lazienka. Pani wlascicielka pokazala mi pozostale pokoje na obu pietrach Musze przyznac ,ze kazdy pokoj byl czysty,lozka ortopedyczne zascielone ( wrecz pod linijke) ,kazdy z lazienka Zjezdzajac na dol, pokazano mi jadalnie,gabinet zabiegowy Wszedzie panowal lad i porzadek I zapach.... czuc gotujacy sie obiad...jak w domu ... Podopieczni zadbani,usmiechnieci Zaskoczeniem bylo dla mnie mozliwosc porozmawiania z rodzina,ktora akurat odwiedzala swojego bliskiego. Teren duzy,wsrod drzew Jest gdzie spacerowac Wrazenia bardzo pozytywne Ny z zona podjelismy dezyzje na tak Zwiedzilem wiele osrodkow,ale na Sempolowskiej panuje pozytywna aura,czuc szczerosc i widac prawdziwosc pracy Gratuluje! Polecam Pani wlascicielka dala nam chwile

Osrdek godny polecenia,z duzym zaangazowaniem i uczuciem panie opoekunki podchodza do seniorow. Pielegniarki znaja podopiecznych,zawsze pozytywnie nastawione do rozmowy z rodzina; Jedzenie gotowane jest na miejscu; pokoje przestronne z lazienkami. Piekny ogrod,drzewa,niedaleko las,cisza,spokoj . Razem z mezem jestesmy zadowoleni z opieki nad mama. Ilosc odwiedzin zalezy od nas samych - rodziny. Dojazd z Warszawy samochodem jest szybki i bez utrudnien . Polecamy

Bardzo dobra opieka, atmosfera mila,jak w domu. Duzy szacunek do osob starszych; dom przestronny z duzym pieknym ogrodem ; jedzenie gotowane przez kucharza na miejscu; Dojazd dofodny - z warszawy samochodem szybko,trasa s8 Przystanek autobus i kolejki niedaleko od orodka Goraco polecam! Jagoda

Dziekuje pani Agnieszce i calemu zespolowi przy Sempolowskiej 5 za wspaniala opieke nad mezem; Dziekujemy za wszystko!

Pani wlascicielce gorace podziekowania za stworzenie miejsca pelnego empatii i zrozumienia dla Seniorow Dziekuje

Gorace podxiekowania za opieke nad tata U Panstwa znalazl drugi dom; razem z zona bylismy spokojni,opieke jaka oferuje p Agnieszka kest na wysokim poziomie Niezaleznie od choroby seniora jest tak samo zaopiekowany z wielka troska Polecam

Mama jezdzi na ,,wakacje,,do p Agnieszki od lat... Wspaniala kadra ; doswiadczona ,empatyczna,zawsze usmiechnieta. Mama ,promienna wraca z osrodka Nawet zajecia z rehabilitantka daja efekty,ze w Osrodku chodzi przy chodziku,a w domu niestety nie chce ... Kuchnie maja wlasna - pan kucharz gotuje wspaniale Zawsze z mezem jestesmy czestowani zupa czy 2gim daniem Opoekunki i pan opiekun ludzie o duzym sercu i empatii do seniorow ,zawsze opowiedza na nasze pytania Piekny ogrod wsrod drzew z alejkami i stolikami do spedzenia vzasu na powietrzu Pokoje czyste,cieplo urzadzone ; piekne 2 swietlice ,jadalnia Goraco polecamy Osrodek zasluguje na wyzroznienie !!! A p Agnieszka za medal za stworzenie tak fantystycznego miejsca,gdzie seniorzy mimo swoich chorob i niepelnosprawnosci smieja sie i czynnie na ile moga brac jeszcze z zycia! Dziekujemy Beata z mezem

Serdecznie polecam dom p Agnieszki Zespol - fantastyczny,staly ; znajacy sebiorow ; a co najwazniejsze zawsze sa w poblizu- mozna porozmawiac ,dopytac ... zawsze maja czas dla rodziny! Kuchnia- wlasna Pan kucharz wspanialy,usmiechniety; a potrawy rozne,ale wiadomo odpowiednie do diet seniorow Ogrod piekny,drzewa,spiro miejsca dobsiedzenia i spacerowania Pokoje przytulene,wszystkie z lazienkami Goraco polecam Nama moja jest juz prawie 10 lat ,a to chyba najlepiej swiadczy o miejscu Dziekuje! ze jestescie Antonina

Dziekuje Pani Agnieszce za stworzenie miejsca pelnego ciepla ! Dziekujemy za wspaniale lata Mama u Panstwa obdarzona byla wspaniala opieka o wielkim sercu! Dziekuje

Wspaniale miejsce ; widac dbalosc o kazdy detal P Agnieszko, dziekuje za wspaniale lata Byl to drugi dom dla taty

Postanowilam sie podzielic z Panstwem,ktorzy potrzebuja pomocy w opiece nad seniorem; otrzymalam kontakt na sempolowska od znajomych ( maja bliska osobe) Moja mama w tej chwili przebywa w innym osrodku; nie bede rozpisywac sie czemu postanowlysmy zmienic,stad tez poszukiwania... Dodam tylko,ze pojechalam bez zapowiedzi; Zostalam przyjeta bardzo serdecznie; serdeczna pani pielegniarka oprowadzila mnie po budynku,;zobaczylam pokoje z lozkami ortopedycznymi,lazienki,sale rehabilitacyjna,salony,piekny ogrod na zewnatrz ( w tym osrodku gdzie jest teraz mama nie byloby takiej mozliwosci przyjechania i wejscia bez zapowiedzi) Zapach,unosil sie po budynku bardzo przyjemny; Seniorzy czysto ubrani,usmiechnieci . Nawet zaproponowano mi,czy skosztuje zupy... Szczerze Panstwu powiem,ze zastanawiam sie dlaczego jest taki przeskok nad osrodkami ,ja osobiscie tego nie rozumiem. Osrodek na Sempolowskiej zrobil ogromne wrazenie;czysto,pachnaco,personel uprzejmy ; Widac ,ze wlascicielowi zalezy na ludziach. A w tego rodzaju ,,dzilalnosci,, to powinno byc najwazniejsze Magdalena

Z pełną odpowiedzialnością polecam ; personel bardzo uczynny i zawsze , pod ręką,, Gotują na miejscu ; Pielegniarki zawsze sa w kontakcie z rodzinna informując o stanie zdrowia . Osrodek ma piekny ogrod z alejkami wsrod drzew;jest więc gdzie spacerować, czy milo spędzić czas przy kawie . Mnie najbardziej urzekło w tym miejscu podejście do osób starszych i ich chorob- na każdym kroku widac co jest najważniejsze ,przy tym nie tracąc uśmiechu . Domowa atmosfera z grupą profesjonalistów ! Hanna

Profesjonalne miejsce,gdzie liczy się człowiek ! Mama u pani Agnieszki jest od roku; Wspaniały personel o wielkim sercu; Opieka medyczna na wysokim poziomie Kuchnia domowa; Wszyscy są uśmiechnięci co w takich miejscach jest bardzo ważne,by wprowadzić seniorom duzo radości Piekny duzy ogrod, z alejkami,stolikami; Drzwi domu sa otwarte. Goraco polecam Anka

Z całego serca polecamy cala rodzina ; Nasza mama,babcia spędziła czas w środ ludzi,którzy traktują swoją pracę jak misje- caly personel bez wyjątku usmuechniety,chętny do pomocy,a co najważniejsze zawsze porozmawiają z rodzina na tematy opiekuncze. Kuchnie mają wlasna- pan kucharz wesoly,zawsze proponował obiadek :) Kontakt z lekarzem bez zazutow; Panie pielegniarki zawsze na ,,stanowisku,,udzielay niezbędnych informacji . Osrodek przestronny; pokoje czyste ; ogrod przepiekny; duzo zieleni,drzew,kwiatow; sa alejki do spacerowania ; niedaleko jest las Dom oferujemy zajecia różnego rodzaju w tym jest sala rehabilitacyjna . Osobom,które szukaja sprawdzonego miejsca zachęcam do odwiedzin ( drzwi domu sa otwarte) Bardzo dziękujemy za wszystko Angelika wnuczka Marysi


, opublikowano ponad 7 lata temu

Podziekowania dla personelu, szczegolnie dla Pan opiekunek Neli i Halinki, dla Pani pielegniarki Tatiany za opieke na nasza Matka Regina, za ich ciezka prace i serce dla starych ludzi . Jolka
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Gorąco polecamy Dom dla Osób Starszych przy Sempolowskiej 5 ; Z usług ośrodka korzystaliśmy pierwszy raz około 3 lata temu; pomocy potrzebował mój ojciec ; Teraz z usług korzystamy po raz drugi ; tym razem pomocy potrzebuje mój teść; Muszę przyznać że nic nie uległo zmianie; Miejsce bije ciepłem i domowym ogniskiem; personel cały czas jeden i ten sam - - zawsze usmiechniety ; wyżywienie tak samo smaczne jak przed laty ; tak samo ciepło teść został przyjęty jak przed laty ojciec ; Miejsce warte odwiedzenia ...... Polecam serdecznie Irena z rodziną

Wspaniale miejsce Wspaniali ludzie Giraco polecam

Miejsce pelne ciepla i zrozumienia; profesjonalna opieka medyczna i opiekuncza; Pani Pielegniarka to aniol o zlotym sercu, dla ktorej kazdy pacjent jest tak samo wazny; Cala rodzina jestesmy zadowoleni ze wspolpracy, ktora trwala kilka lat; Cieszymy sie ze mama mogla spedzic z Pamstwem jesien zycia. Dziekujemy

Po niezbyt pozytywnych doswiadczeniach z innymi Osrodkami w jakich zakwaterowani byli rodzice, tracilam nadzieje, ze znajde mieksce, gdzie rodzice poczuja sie komfortowo i ze beda mogli cieszyc sie jesienia zycia. Oczywiscie kazdy Dom musial byc zaakceptowany przez Ojca; Msma niestety choruje na zaawansowanego Alzhaimera; Do Kobylki trafilismy poprzez rekomendacje znajomych ; Mimo ze czasy sa ciezkie i brak jest mozliwosci zwiedzenia Osrodkow; Wlascicielka oraz Pielegniarka zrobily wszystko co mogly, by opisac i pokazac jak wyglada Dom ; Najbardziej Ojcu podobala sie rozmowa; Jak to okreslil - fachowo, konkretnie a przede wszystkich z duza kultura. Nadszedl dzien zakwaterowania; Ojciec nawet byl spokojny i usmiechniety, kiedy zegnalam sie z rodzicami; Teraz juz mija dluzszy czas od zakwaterowsnia; Ojcu pasuje wszystko; Wspomina ze personel zawsze we wszystkim pomoze; ze nigdzie nie trzeba nikogo szukac, bo interesuja sie podopiecznymi; zagladaja, co chwile pytaja czy cos jedt potrzebna; Ojciec jest dosc wybredny jesli chodzi o jedzenie; Smakuje; nawet kucharz nie gotuje ryzu, mleka i chleba bkalego, bo ojciec nie lubi i zawsze ma cos w zamian. Bedac kilka tysiecy kilometrow od Polski jestem spokojna i szczesliwa ze rodzice moga spedzic godna jesien zycia; Bez dwoch zdan wielka praca personelu i wlascicielki ze podopieczni czuja sie dobrze. Goraco polecam Ciesze sie ze sa ludzie ktorym zalezy na godnej jedieni Starszych Osob. Dziekuje Rozalia

Serdecznie polecam; Moj przyjaciel jest w Osrodku od ponad 1, 5 roku; jest osoba lezaca i potrzebuje profesjonalnej opieki, ktora otrzymuje na miejscu; Kuchnia jest wlasna, wiec posilki dostosowane sa do diety badz upodoban podopiecznego; W domu panuje serdeczna atmosfera; komunikacja z bliskimi jak i kekarzem jest poprawna; Zawsze mozna uzyskac informacje odnosnie zdrowia bliskiej osoby; Szczegolnie teraz kiedy przyszlo Nam funkcjonowac w Swiecie pelnym ograniczen; Tu poklony dla p wlascicielki za dobra logistyke i chec utrzymania kontaktu i przeplywu informacji . Sam Dom polozony jest z dala od ulicy; miejsce pelne drzew; cisza, spokoj na godna jesien zycia Jesli chca Panstwo byc spokojni, ze Wasz Senior jest pod opieka dobrych ludzi i jest dopilnowany to tylko Dom- Osrodek przy Sempolowskiej

Szkoda ze takich miejsc jest wciaz tak malo... Oddani ludziom ... Oddani swojej pracy ... Goraco polecam Mieczyslaw wraz z rodzina km

Jesli prywatna opieka,to tylko na Sempolowskiej- uczciwosc, empatia,wyrozumialosc i dbalosc o Seniora Goraco polecam i dziekuje

Co tu duzo pisac; Jesli szukaja Panstwo profesjonalistow i zalezy na godnosci swoich bliskich- to tylko Osrodek p Agnieszki Miejsce pelne ciepla i zrozumienia.... Skad wiem...? Nasz dziadek( osoba kontaktowa,w pelni sil) zdecydowal ,by znalesc Osrodek; miejsc zakwaterowan bylo kilka,az w koncu trafilismy na Sempolowska Dziadek zadbany,usmiechniety.... A to jest najlepsza rekomendacja Pozdrawiam Wszystkich

Wspaniali ludzie i miejsce Goraco polecam

Dziekuje za wspaniala opieke- Ludzie o wielkim sercu,empati i zrozumienia Garaco polecam

Dzis bylam obejrzec osrodek; bylam pod wrazeniem otwartosci i rozmowy z wlascicielka; Budynek bardzo ladny,zadbany,pokoje czyste i co dla mnie najwazniejsze ,podopieczni razem - cwiczacy z panem rehabilitantem . Musze przyznac,ze zaskoczeniem byla mozliwosc obejrzenia i rozmowy ,,z marszu,, Wrazenie bardzo pozytywne A pierwsze odczucia sa najwazniejsze

Goraco polecam; Zanim trafilismy do p Agnieszki mama byla w 2ch osrodkach ; niestety poprzednie domy procz pieknego wyposazenia i ,,pieknej,, rozmowy nic soba nie reprezentowaly.... P Agnieszka stworzyla miejsce,gdzie Senior ze swoimi chorobami jest czlowiekiem Miejsce pelne ciepla,usmiechu ,empati,zrozumiejia ... Kto z Panstwa szuka fachowej opieki z czystym sumieniem cala rodzina polecamy Sempolowska

Wraz z zona dugo szukalismy odpowiedniego domu dla tescia; Z przykroscia stwierdzam,ze tesc byl w 3ch osrodkach zanim znajomi polecili sempolowskiej w Kobylce,u p Agnieszki Mamy porownanie ,i powiem Panstwu,ze dom robi wrazenie od samego wejscia Panie opiekunki usmiechniete ,seniorzy spedzajacy czas wspolnie Rozmowa z p Agnieszka byla przyjemnoscia Otrzymalismy wszelkie informacje ,wyjasnienia Pokoje 2osobowe z lazienkami Duza winda Piekny ogrod wsrod drzew Spokojna okolica,z dala od ulicy Niedaleko las Z czystym sumieniem powiem pelne zaangazowanie,empatia ,zrozumienie dla schorowanego czlowieka Brawo za stworzenie miejsca tak pelnego ciepla Dziekuje Alexander z zona


Opieka godna polecenia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Mamy choroba na poczatku nie była zaawansowana i razem z siostra mogliśmy podzielić sie opieka nad mama. Niestety przyszedł czas, ze mama potrzebowała wiecej uwagi od nas i stanelysmy przed trudna decyzja, co dalej... Najpierw opiekunka domowa, na prośbę siostry. Byłam z dystansem nastawiona do tej opcji, ale siostra sie uparla Niestety u nas nie istnieje coś takiego jak opiekunka domowa do Osob Starszych, pani okazała sie zbędna, jej opieka polegała na sprzątaniu i podaniu posiłków. Zaczęłam szukać fachowej pomocy. Trafiłam do p Agnieszki. Opinie na temat pensjonatu są bardzo pozytywne , wiec Umówiliśmy sie na spotkanie. Wszystko to co opisane jest na stronie i w opiniach w niczym sie nie różni. Placowka jest położona wsród sosen, bardzo mi sie to spodobało. Jest piękny durza ogród.. W środku winda, salon z kominkiem, pokoje z lazienkami, pokoje kapielowe i co było pozytywnym zaskoczeniem gabinet zabiegowy, gdzie przechowywane są min leki pacjentów. Widać, ze Placowka jest zbudowana dla Osob Starszych. Pensjonat czysty, nie czuć moczu. Domowy wystrój, przytulny. Najważniejsza w tym wszystkim jest opieka. Panie pielęgniarki znają pacjenta i jego potrzeby, pańie opiekunki zawsze na miejscu uśmiechnięty, z sercem sprawują opiekę nad Seniorami. P Agnieszka przesympatyczna kobieta, zawsze na miejscu. Mama jest w Kobylce ponad 2 miesiące i razem z siostra jesteśmy oczarowanej miejscem, profesjonalizmem tak samo jak pierwszego dnia. Świadczy to o tym, ze właściwi ludzie są we właściwym miejscu i czasie. WSZYSTKIM GORĄCO POLECAM, DOM GODNY POLECENIA. Dziekuje Urszuula
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Z całego serca chciałem podziękować p Agnieszce i całemu zespołowi za okazanie serca mojej mamie, za wspaniałą opiekę. Dziękuję, Tadeusz

Placówka bardzo ładna, pokoje duże widne z łazienkami Personel na miejscu, zawsze uśmiechnięty, co jest ważne dla atmosfery całego domu Tata mój, porusza się o wózku inwalidzkim, miłym zaskoczeniem, było zobaczenie profesjonalnej windy i braku progów, co umożliwia mojemu ojcu swobodne poruszanie się po Placówce. Pisze zaskoczeniem, ponieważ mój ojciec przebywał w innym domu zanim przyjechaliśmy do p Agnieszki. Nie chce robić antyreklamy im, ale jednak pewne żeczy się sprawdzają. Nie zawsze bliżej i kameralnie znaczy lepiej. Teraz mam trochę dalej, ale wogole mi to nie przeszkadza, tata ma bardzo dobre warunki bytowe jak i opiekuńcze. W Kobylce u p Agnieszki przyjeżdżam o której mi pasuje, spędzam czas z tata ile chce. Nie muszę uprzedzac o przyjeździe, jak to miało miejsce w poprzednim domu. Nie miałam rozeznania, myślałam, że tak wszędzie jest, okazało się inaczej. Bardzo się ciesze, ze tata jest u p Agnieszki Bardzo miłym wrażeniem były Święta Stoły przyszykowane z Wigilijnymi potrawami w jadalni, duża choinka, oczywiście nie zabrakło szobki i kolęd... Organizacja wzorowa Jestem pod wrażeniem wszystkiego, personel dobrany idealnie, p właścicielka zawsze na miejscu i zawsze pomocna. Dziękuję całemu zespołowi, za to, że jesteście, za to z jaką troska i profesjonalizmem obdarzacie swoich podopiecznych.

warunki bytowe bardzo dobre, pokoje duże z łazienką, personel znający potrzeby podopiecznych Szczególnie chciałam podziękować p Tatianie za cierpliwość i uśmiech na co dzień Wyżywienie smaczne, teren wśród drzew, jest miejsce na spacer Organizacja czasu wolnego, zajęcia z rehabilitantem

teren ładny,pensjonat dostosowany z windą Opieka opiekuńcza i medyczna bardzo dobra Lekarz kilka razy w tygodniu Personel zawsze na,, stanowisku,, znający swoich podopiecznych i ich potrzeby Wyżywienie smaczne, dostęp do napojów bez ograniczeń Właścicielka na miejscu, Placówka na wysokim poziomie, godna polecenia

Bardzo ładny dom, czysto, przytulnie Pokoje 2- osobowe z łazienkami Salon- jadalnią z kominkiem, co w chłodne dni jest urokliwe..... Musze przyznać, że wchodząc do środka, wcale nie, odczuwa się, że jest to Dom dla Seniorow Przypomina wille o wysokim standarcie Gabinet zabiegowy, gdzie min przechowywane są leki pacjentów Teren zewnętrzny , ogród tez ma swój urok - drzewa - sosny Personel dobrany znakomicie, uśmiechnięty, zawsze na stanowiskach.... Jestem pod wrażeniem całości i gorąco polecam.... Wszystko na 5 plus

Ładny Ośrodek, pokoje czyste,zadbane. Duży ogród pośród drzew, co dodaje całemu miejscu uroku. Personel sympatyczny, uśmiechnięty, zawsze,, na stanowisku,, brawo, dla właścicielki za dobranie załogi. Na miejsce dla ojca czekałem, trochę czasu.... Ale było warto! Ośrodki, które odwiedzalem, w połowie nie dorastają do Kobylki. Tym, którzy szukają, gorąco polecam, z tego co mówiła p Agnieszka, oferują pobyty,, czasowe,,- to, tez mi się podoba, wszystko jest tu zorganizowane pod pacjenta. To świadczy tylko o profesjonalizmie Dziękuję za opiekę Alek

Chciałam podziękować, za opiekę nad Ojcem całemu zespołowi oraz pani Agnieszce za stworzenie miejsca pełnego ciepła. Dziękuję Inga

Ośrodek godny polecenia Czystość oceniam na 5+ [nie czuć zapachu moczu] Uważam, to za atut, świadczy to o dbałość o Dom Opieka na najwyższym poziomie, zawsze rodzina jest poinformowana o stanie zdrowia pacjenta W ofercie rehabilitacja, zajęcia muzyczne, gimnastyczne Organizowane są uroczystości okazjonalne, np przed Św Bożego Narodzenia wspólne śpiewanie kolęd Opieka duszpasterską i odprawiane są Msze Św Jestem pod wrażeniem, podziękowania dla p Agnieszki za stworzenie miejsca dla Seniorów na wysokim poziomie Oby takich miejsc było więcej Dziękuję Tymon

Placówka bardzo ładna, teren jestem pod wielkim wrażeniem - duży z ogrodem Mama zachwyciła się drzewami, które rosną na terenie Ośrodka Personel sympatyczny i kompetentny Miałem przyjemność rozmawiać z rodziną mamy sąsiadki z pokoju. Wyrażali się bardzo pozytywnie, powiedzieli również ze personel jest stały juz od bardzo długiego czasu.Uważam to za duży plus, pacjenci się przyzwyczajają, a i świadczy to tylko pozytywnie o Domu jak i właścicielce, że ten Ośrodek powstał dla Seniorów. Miejsce pełne ciepła i zrozumienia dla podopiecznych. Krzysztof

Chciałam podziękować całemu zespołowi przy ul Sempolowskiej 5 za wspaniałą opiekę nad moim ojcem. P Agnieszko dziękuję za stworzenie miejsca, gdzie Osoby Starsze znajdują pomoc i wykwalifikowana opiekę; Za każdą Pani pomoc i dobre słowo. Oby takich miejsc, było jak najwięcej. Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Krystyna Z

FACHOWĄ OPIEKA ŁADNY OŚRODEK, BARDZO CZYSTO BRAK ZAPACHU MOCZU - CO MOŻNA ODCZUĆ W NIEKTÓRYCH PLACÓWKACH. KONTAKT Z LEKARZEM, BEZ ZASTRZEŻEŃ. WYŻYWIENIE SMACZNE. DLA MNIE WAŻNYM ELEMENTEM BYŁ PERSONEL - JEST TU STAŁY, CO ŚWIADCZY BARDZO POZYTYWNIE. O FIRMIE JAK I PODEJŚCIU DO SPECYFICZNEJ, ALE POTRZEBNEJ FUNKCJI. WSZYSTKO OCENIAM BARDZO DOBRZE. IRENEUSZ

Witam Wszystkich zainteresowanych! Babcia u p Agnieszki jest od roku. Z całą rodziną cieszymy się bardzo, że wybraliśmy właśnie ten Dom. Jedzenie jest bardzo smaczne, dużo owoców, warzyw. Dbają o odpowiednią ilość przyjmowanych płynów przez pacjentów oraz starannie wypełniony jest czas zajęciami tematycznymi w tym rehabilitacja i ćwiczeniami. Dom jest czysty i przytulny. Zima w budynku jest ciepło, a latem można wpelni korzystać z ogrodu, gdzie jest pełno kwiatów stoliki z parasolkami, huśtawki. Plusem jest to, że w ciepłe letnie dni słońce chowa się w drzewach, co daje możliwość miłego odpoczynku bez obaw narażenia naszych najbliższych na promienie słońca. Kiedy tak spędzalem z babcia czas w ogrodzie odwiedziła Nas wiewiórka. Opiekunki mówią, że bardzo często goszczą na terenie ogródka. Babcia jest uśmiechnięta, a my razem z Nią. Ariel

Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia przy osobie starszej. Jestem wdzięczna za wyleczenie ran ojcu. Jest w coraz lepszej formie, zaczął nawet rozmawiać i się śmiać. Systematyczne ćwiczenia i rehabilitacja dają postępy. Co kiedyś w innym miejscu słyszałam, że jest nie możliwe, u p Agnieszki stało się możliwe. Bardzo wszystkim dziękuję. Mirka Warszawa

Jesteśmy jak co roku po wakacjach mamy u p Agnieszki Wszystkie oferowane usługi są na najwyższym poziomie jak rok temu; Świetny kontakt z lekarzem-osiągany kilka razy w tygodniu; opiekunki z duża życzliwością i z uśmiechem wykonują swoje obowiązki; wyzywienie tak samo dobre jak rok temu;Rehabilitant z taka sama pasja i zaangażowaniem pomaga Seniorom. Dziekuje za opiekę Zosia z mężem

Witam Wszystkich szukających, Razem z Ojcem byliśmy na Sempołowskiej obejrzeć Ośrodek; Zaznaczę, że pojechaliśmy bez zapowiedzi. Wcześniej odbyłam rozmowę telefoniczną z właścicielką ; odpowiedziała mi na wszystkie moje pytania. Dodam, że bardzo sympatycznie mi się rozmawiało- jak to mówią najważniejsze jest pierwsze wrażenie... Wchodząc na teren przechodzimy przez ogród- rosną piękne drzewa. Budynek jest duży, ale zarazem przestronny. Na parterze mamy dużą jadalnię z kominkiem, a pokoje znajdują się na piętrach. Na górę wjeżdżamy windą; Pokoje urządzone są w ciepłych kolorach; w każdym znajduje się łazienka. Uzyskujemy informację o zajęciach z rehabilitantem 3 razy w tygodniu oraz o możliwości rehabilitacji pacjenta. Opieka pielęgniarska jest przez całą dobę a lekarz internista 2 razy w tygodniu. Uznaliśmy z ojcem , że opieka medyczna jest aż nadto wystarczająca. Nie ukrywam, że oglądaliśmy jeszcze kilka Ośrodków w okolicy ; aby mieć porównanie ;jeżeli chodzi o warunki mieszkalne, co pacjenci robią w chwilach wolnych jak i opieki w danym miejscu. Muszę przyznać, że bezkonkurencyjny jest Ośrodek na Sempołowskiej; Bez zapowiedzi, mogliśmy wejść obejrzeć Ośrodek i uzyskać informacje na temat przyjęcia pacjenta. Druga ważna sprawa to warunki; na Sempołowskiej wszystko bardzo ładnie wygląda, czysto i jest miejsce; pokoje są duże. Dlatego wybraliśmy właśnie ten Ośrodek; pozdrawiam wszystkich Ewa

Witam serdecznie, Chciałem bardzo gorąco podziękować za wspaniała opiekę nad ojcem całemu personelowi ; Gorące podziękowania dla p Pielęgniarki ktora pokazała nam, ze co nie możliwe było w innym Ośrodku , tu w Kobylce okazało sie możliwe i wykonane. Dziekuje Zygmunt z rodzina

Zespół ludzi o wielkim sercu ; jest to miejsce na godna jesień życia Seniora. Opiekunowie i pielęgniarki dbają o potrzeby podopiecznych; Kucharz serwuje bardzo smaczne i pożywne dania. Rehabilitanci dbają by Seniorzy jak najdłużej byli samodzielni. Dziękuję Eugeniusz z zona i wnukami

Uważam, że inne Domy mogą brać przykład ; Jak powinna wyglądać opieka nad Seniorem, oraz co powinien oferować tego typu ośrodek. Mama była w kilku ośrodkach zanim trafiliśmy do p Agnieszki. Fakt, że na miejsce musiałysmy poczekać ; ale uważam że było warto. Mama jest uśmiechnięta i pomału odzyskuje siły. dziękuję Całemu zespołowi, a w szczególności P Tatianie która jest człowiekiem o wielkim sercu Łucja R

Dom godny zaufania i polecenia. Atmosfera pełna ciepła i życzliwosci dla Seniorów.

Dom położony w spokojnej okolicy; dużo drzew i zieleni. Dojechać można autobusem bądź pociągiem WKD. Warunki mieszkalne oceniam bardzo dobrze; czysto to w pokojach i w częściach wspólnych. Dom jest 2- wu piętrowy, posiada dużą windę. Personel domu wykwalifikowany i o dużej życzliwości. Dziękuję

Polecam Ośrodek ; Panuje domowa atmosfera jest czysto i smacznie. Dziękuję za wszystko Joanna J

Gorąco polecam ; Czysto, pachnąco i bardzo smacznie. Dziękuję za wszystko Joanna J

Od niedawna w Domu p Agnieszki przebywa mój ojciec. Mam bardzo dobre zdanie odnośnie opieki; Pielęgniarka jest cała dobę. Dom jest czysty ; posiłki przygotowywane są na miejscu; serwują dużo warzyw i owoców. Właścicielka jest osobą bardzo empatyczna. Dom jest piętrowy z dużą winda. Miejsca do spacerowania jest sporo ; na terenie rosną piękne drzewa. Miejsce godne polecenia Grzegorz W

polecam - Dom ; Jest czysto, smacznie i panuje serdeczna atmosfera. Mój teść wrócił do zdrowia, po złamaniu zaczął znowu chodzić. Dziękuję Janek W z zona

Jedzenie smaczne; warzywa, owoce. W Domu panuje serdeczna atmosfera. Wszystko dostosowane jest dla potrzeb Osób Starszych. Miejsce godne rekomendacji. Mój Ojciec wrócił do sił ; za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe 5 lat opieki nad Naszym ojcem, dziadkiem. Tata czuł się w Ośrodku, jak w Domu. Dziękujemy Danuta z rodziną

Ośrodek bardzo ładny ; Jest duży ogród, wiec Seniorzy mają gdzie spacerować. Pokoje - przestronne z łazienkami. Personel zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków; Tu podziękowanie dla Pani Pielęgniarki za doprowadzenie ran - głębokich do wygojenia oraz za kontrolowanie wypijanych płynów. Wyżywienie - gotowane na miejscu( co osobiście uważam za duży plus) Kucharz przesympatyczny ; serwuje co dzień inne potrawy - a co najważniejsze w diecie jest dużo warzyw i owoców. Ośrodek wart polecenia. Aneta ( wnuczka)

ośrodek bardzo ładny i duży - w pozytywnym tego znaczeniu. Pokoje przestronne, w ciepłych kolorach,; z wyposażeniem standardowym, tak naprawdę jest wszystko co powinien mieć pokój ( stolik, krzesła,szafa,szafki nocne,tv), w pokojach łazienka. W Domu jest czysciutko i pachnąco. Nie czuć nieprzyjemnych zapachów, jak to było w innych domach. Pracują pielęgniarki, opiekunki,sprzątaczki,kucharz, rehabilitanci - Czyli wszyscy maja wyznaczone obowiązki. Personel sympatyczny i faktycznie zawsze wszędzie obecny uśmiechnięty i wszyscy empatyczni. Widać i da się odczuć, że Dom jest dla Seniorów. Osoby Starsze znajdują tu zrozumienie, szacunek, empatie. Odnośnie posiłków - gotowane są na miejscu ( dla mnie było to dość ważne) serwują dużo warzyw, owoców,kompoty do obiadu ; przy drugim daniu zawsze podają surówke; gotują mięsa, ryby i wiele innych. Tak naprawdę posiłki są domowe. Szczerze polecam Dziękuję Marzena

Gorąco polecam; Ośrodek jakich mało - na każdym kroku da się odczuć ze Seniorzy i ich potrzeby są na pierwszym miejscu; Personel znakomity ; empatyczny,grzeczny i z dbałością wykonujący swoje obowiązki. Właścicielka - życzliwa, zawsze obecna ; w każdej sytuacji stara się pomóc i doradzić. Jedzenie gotują na miejscu ; dużo mięsnych dan ; zawsze do obiadu podawana jest surówka ; kolacje i śniadania przeróżne ; na ciepło na zimno ; różnego rodzaju sałatki Mogłabym wymieniać tak jeszcze i jeszcze.... Uważam że Ośrodek spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dodam, że jest piękny duży ogród, w którym rosną piękne sosny Polecam Anka

Ośrodek pod każdym względem wzorowy; Piękny teren ; pokoje przestronne; Kuchnia na miejscu; kucharz serwuje bardzo smaczne posiłki; Personel wykwalifikowany, empatyczny; Pielęgniarka anioł kobieta ; Gratulacje dla p Agnieszki za dobór załogi i za stworzenie miejsca godnego zaufania ; Dziękuję za wszystko Regina z mężem

Serdecznie polecamy - w Ośrodku panuje ciepła domowa atmosfera. Personel - pełen empatii i zaangażowania ; Co było dla Nas pozytywnym zaskoczeniem, to że personel nie zmienił się od początku istnienia Ośrodka; Świadczy to, Naszym skromnym zdaniem, że jest to dobry Ośrodek- przecież personel stwarza tu atmosferę; Pozytywny kontakt z właścicielka ; Wyżywienie - przyrządzane na miejscu; Potrawy przeróżne - mięsa, warzywa, owoce i wiele innych. Seniorzy mają różnego rodzaju zajęcia Serdecznie polecamy

Ośrodek godny polecenia; Miejsca jest sporo w budynku jak i wokoło ; Pokoje urządzone w spokojnej tonacji ; łóżka odpowiednio wysokie do Seniorów ; Czystość panuje w całym ośrodku ; Kuchnia - własna; serwowane są mięsa pod każdą postacią; Do drugiego dania zawsze jest surówka ; Poza tym codziennie jest inna zupa ; Posiłki smaczne ; zapach unosi się w całym Ośrodku ; Zespół o dużym zaangażowaniu i o empatii do drugiego człowieka ; Na czele zespołu stoi p Tatiana, dla której nie ma żeczy niemożliwych. U ojca wygoila ranę z którą nie dawalismy sobie rady przez przeszło kilka dobrych miesięcy. Właścicielka - sympatyczna, zaangażowana w życie Ośrodka; Serdecznie dziękujemy za spędzone wspólne chwile; Rodzina J- k.

gorąco polecamy; Mama została przyjęta bardzo ciepło przez cały personel; Bezproblemowy kontakt ; Zawsze byłyśmy poinformowane o stanie zdrowia mamy oraz ile zjadła i wypiła; Menu bardzo urozmaicone; gotują na miejscu. Dziękujemy za wspólne chwile Malgoska i Ewka

gorąco polecamy ten Dom; Mają własną kuchnie ; Personel zawsze pomocny ; grzecznie zwraca się do podopiecznych ; Miejsce jakich mało.... Ciepła atmosfera...

Miejsce warte polecania dalej; Mama byla w 2ch Osrodkach zanim trafilismy na Sempolowska i mam obraz porownania. U p Agnieszki to Senior jest najwazniejszy , jego schorzenia, smutki; a personel jest od pomocy i zaspokojaniu potrzeb dnia codziennego Personel zawsze usmiechniety i nigdy nie narzekajacy Wlasciwi ludzie wykonuja wlasciwa prace Mama byla zadowolona i obdarzona niewiarygodna ciwpla domowa atmosfera Niestety inne placowki moga sie tylko uczyc ..... Szkoda ze u Nas jest tak malo wlasciwych miejsc .... Dziekujemy Polecamy

Jedli chcecie Panstwo byc spokojni o swojego Seniora to tylko Dom i p Agnieszki Goraco polecam

Ludzie ktorzy znaja sie na swojej pracy; sa oddani, zyczliwi, smacznie gotuja . Atmosfera jest jak w Domu

Skladam podziekowania dla calego zespolu za opieke nad tata; tu szczegolne poklony dla p Pielegniarki; Tata znalazl u Panstwa zycziwosc, wyrozumialosc oraz chec pomocy; mowie tu o obowiazkach dnia codziennego, ale rowniez o usmiechu i dobrym slowie; dla Starszych Osob rozmowa jest bardzo wazna.... Co Nam sie jeszcze podoba to, ze integracja miedzy podopiecznymi jest naturalna i codziennie- graja, spiewaja,spaceruja poprostu rozmawiaja .. Razem z mezem myslelismy, ze tata jak przyjechal do Domu za pierwszym razem bedzie samotnikiem, ze nie zainteresuje sie ani rozmowa ani gra w karty( ktora przed laty uwielbial) Jednak bylo inaczej.... P Tatiana - zlota dusza- wspomniala, ze tata obserwuje, pojedynczo i wybiorczo podopwiada; a po paru dniach byl pierwszy do kart Tak zostalo do dzis..... Tata przyjezdzal na krotkie turnusy tzw,, wakacyjne,, ; tym razem mial zostac na stale... Plany niestety pokrzyzowala Nam sytuacja obecna na calym Swiecie plus ciecie etatow- niestety w mojej firmie; niestety.... Jesli Ktos z Panstwa poszukuje fachowej i bezpiecznej opieki dla swoich rodzicow, czy Dziadkow To Tylko Dom p Agnieszki w Kobylce Takie miejsce tworzy sie z Serca i pasji do drugiego czlowieka nie jest wstanie sie ,, zrobic wzoru,, .....i robic cos na podobienstwo P Agnieszka , jak widac, potrafi to wszystko polonczyc , bo wychodzi doskonale... Dziekujemy Ela z mezem Grzegorzem i tata Tadziem

Grupa ludzi ktora pracuje na Sempolowskiej to ludzie oddani swojej pracy, jak i oddani drugiemu czlowi; Pelni ciepla i zrozumienia; Teraz tak bardzo zadko spotkac oddanych ludzi; Poklony naleza sie rowniez p wlascicielce za dobor pracownikow. Mnie cieszy fakt, ze mlodzi ludzie moga stworzyc miejsce pelne ciepla i bezpieczenstwa dla Seniorow

Dziekujemy za wszystkie wspolne lata Jestescie grupa wyjatkoqych ludzi o wielkim sercu i wsparciu

Swietne miejsce, Wlascicielka odpowiedzialna,zetelna ,dbajaca o kazdego pacjenta Uczciwe podejscie do ciezkiej pracy jaka jest opieka Personel usmiechniety ,zawsze w poblizu Widac zaangazowanie w obowiazki Dziekujemy za wspaniale 7 lat!!!!!! Jaska rodzina

Dziekuje ,za opoeke nad mezem Wspaniale 4 lata Dzkuje pani wlascicielce ,za pomoc w trudnych chwilach Miejsce ,gdzie liczy sie czlowiek Polecam Eleonora

Miejsce pelne empatii,wspaniali ludzie

Osrodek bardzo ladny,czysty ,przestronny . Na zewnatrz piekny ogrod z laweczkami i drzewami . W poblizu las; jest gdzie spacerowac . Pokoje przestronne z lazienkami Ladna sala do cwiczen Wyzywienie gotowane na miejscu,nie katering jak jest to spotykane w innych osrodkach Pozytywnym zaskoczeniem bylo dla Nas,ze moglismy podjechac i bez uprzedzania o wizycie wejsc ; oprowadzono Nas po osrodku i odpowiedziano na wszystkie pytania . Mama jest od 2ch miesiecy; Jest usmiechnieta,czysta . Peronel bardzo przyjazny; pielegniarki usmiechniete; zawsze przyjda i porozmawiaja z rodzina Opiekunki zawsze w poblizu ,sluzace pomoca w kazdej sytuacji Atmosfera bardzo przyjazna i domowa P Agnieszka zawsze na miejscu i dostepna Goraco polecamy Osrodek jakich malo

Dziekujemy z calego serca za opieke nad Naszym tata,mezem,dziadkiem . Pani wlascicielka stworzyla miejsce bezpieczne dla osoby starszej i jej schorzen ; przede wszystkim liczy sie senior ; Panie pielegniarki i panie opiekunki to anioly o wielkim sercu; Tata znalazl u Panstwa drugi dom Dziekujemy


Fachowa opieka

, opublikowano ponad 12 lata temu

Chciałam podziękować z całego serca całemu zespołowi przy Sempolowskiej 5 w Kobylce za okazanie serca mojemu tacie. Znalazł tu fachowa pomoc, ciepła atmosfere i życzliwe osoby. Dziekuje p Agnieszce , ze ,,stworzyła,, miejsce, gdzie Osoby Starsze i schorowane odnalazły spokojnaJesień życia. Dziekuje
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Dom na wysokim poziomie Jakich mało u Nas Gratulacje dla właścicielki za dobór wspaniałej załogi Pozdrawiam Lecho Z

fachowa opieka Personel bardzo fachowy Panie znają pacjenta i jego potrzeby Budynek czysty, pokoje na wysokim poziomie P Agnieszka życzliwa, chętna do pomocy Ośrodek oceniam, pod względem bitowym i świadczonych usług bardzo dobrze Oby takich miejsc było więcej

Ośrodek bardzo ładny , ogród w drzewach , Pokoje umeblowane jak w hotelu o podwyższonym standardzie , łazienki dostosowane do Osob starszych (poręcze) Budynek pod względem czystości zasługuje na 5+ Panie opiekunki i pielęgniarki przesympatyczne , otaczające Seniorów troskliwa opieka P Agnieszka zawsze w Ośrodku, przesympatyczna i chętna do pomocy Uważam, ze Ośrodek zasługuje pod każdym względem na najwyższe oceny bytowe jak i opiekuńcze . Danis

Dziękuję za wspaniałą opiekę nad mama. Mirka

Mama przebywa w Ośrodku ponad 1,5 roku . Mieszkam za granica , chciałam wziąć mamę ze sobą .Jednak sama chciała zostać , w miejscu gdzie mieszka całe zycie. Lekarz w Szpitalu podpowiedzial mi ,abym rozejrzala sie za Placowka , ktora będzie pilnowała brania lekow przez moja mamę oraz ktora zapewni opiekę całodobowa. Zdecydowałam sie na Placówkę p Agnieszki . Pierwszy raz, kiedy przyjechałam , myślałam, ze pomylilam miejsca. Osrodek urządzony jest jak dom w którym każdy z Nas mieszka. Na ścianach powięszone są obrazy, leżą tapety.Na oknach postawione są kwiaty. W jadalni, jest kominek. Pokoje dwuosobowe z lazienkami; rowniez dostępne są dla Pacjentów pokoje kapielowe z wanna. W powietrzu czuć bylo delikatny zapach kwiatów. Byłam miłe zaskoczona, ze Dom dla Osob Starszych moze wyglądać tak ciepło i przytulnie. Zdecydowałam sie . Jestem bardzo szczęśliwa, ze znalazłam tak wspaniale miejsce dla mamy . Kontaktuje sie z mama codziennie , rozmawiamy przez telefon. Staram sie w miarę możliwości przyjeżdżać często. Mama bardzo chwali sobie Panie opiekunki jak i bardzo przypadły mamie do gustu zajęcia z rehabilitantem. Nigdy nie zapowiadam swoich wizyt ; muszę przyznać, ze nigdy nie miałam do niczego zastrzeżeń. Mama jest uśmiechnięta, czysto ubrana , a nawet trochę sie przybrała na wadze. Uważam to za duży plus i śmiem twierdzić , ze opieka jest tu wspaniała. Przemile Panie opiekunki zawsze zwracają sie do pacjenta z uśmiechem i serdecznoscia. A Pani Agnieszka , przemila osoba, a co najważniejsze, ze stworzyła ,,drugi dom,, dla Osob , które potrzebują opieki. Serdeczne gratulacje dla Pani właścicielki za dobór tak zgranej i doświadczonej załogi oraz oferowanie usług na bardzo wysokim poziomie. Placówkę oceniam na najwyższy poziom. Bogna

Jakiś czas temu -Myślałam o zmianie Ośrodka mamie. Zmusiła mnie do tego sytuacja z innym domem. Koleżanka poleciła mi P Agnieszkę. Zadzwoniłam, umówiłam się. Termin zakwaterowania mamy został ustalony. Denerwowalam się, jak mama zareaguje na zmianę. Ku mojemu, oczywiście pozytywnego zaskoczeniu wszystko odbyło się bez boleśnie. Opiekunowie jak i p Agnieszka obdarzyli mamę ogromnym sercem jak i życzliwością. Mama po upływie tygodnia powiedziała,bym absolutnie nigdy jej stad nie zabierala. Powiedziała, że czuje się tu bardzo dobrze, wszyscy są mili,p Agnieszka zagląda co dziennie i pyta się jak się czuje. Czas wolny ma zapełniony zajęciami tematycznymi i rehabilitacja. Minęło już 3, 5 miesiąca, a mama tak samo jak po tygodniu wypowiada się o wszystkim i o wszystkich bardzo ciepło. Ciesze się bardzo, że pobyt mamie upływa pozytywnie. Najbardziej mnie cieszy, że trafiliśmy na wspaniały zespół ludzi na swojej drodze. Chciałam wszystkim gorąco polecić Dom p Agnieszki. Dziękuje Julita

Przyłaczam się do pozytywów na temat Ośrodka. Personel dobrany starannie, obchodzący się z wielkim sercem i oddaniem swojej pracy. W domu przebywają osoby o różnych schorzeniach, a mimo to nie widać zniecierpliwienia na twarzach personelu. Ośrodek jest duży, pokoje przestronne, ciepło urządzone i domowo. W każdym pokoju łazienka i co mnie zaskoczyło, czego nie widziałam w innych domach,duża winda; Kontakt telefoniczny z personelem czy p Agnieszka jest bezproblemowy. Godziny odwiedzin są nieograniczone, 7 dni w tygodniu. Jedzenie smaczne, tata bardzo sobie chwali. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ośrodek wart czekania na miejsce ; Jedzenie przygotowywane jest na miejscu- co dla Naszej rodziny było jednym z ważnych elementów; Dużo warzyw, owoców ; potrawy codziennie są inne i naprawdę smaczne ; dużo mies pod różnymi postaciami- Do drugiego dania zawsze podawane są surówki. Kolacje, śniadania różne, apetyczne. W Ośrodku odbywają się różnego rodzaju zajęcia z rehabilitantem. Pokój ojca jest dwuosobowy z łazienką ; Urządzony w standardzie- łóżka, stół, krzesła, szafki nocne, szafa ; o ciepłych kolorach. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Personel bardzo pomocny. Ojciec jest uśmiechnięty i bardzo ciepło wyraża się o Ośrodku. Przemysław

Serdecznie dziękujemy za opiekę nad mama ;

witam, Z czystym sumieniem mogę polecić Ośrodek ; Tata przebywa od 3 miesięcy ; Z rodziną jesteśmy tak samo oczarowani jak i pierwszego dnia. Na pierwszej wizycie uzyskaliśmy mnóstwo informacji- a nawet jak możemy zorganizować transport taty z domu do Ośrodka. Oczywiście, na rozmowę przyszliśmy bez uprzedzenia o której godzinie będziemy. Tu - pozytywne zaskoczenie ; ponieważ w innych miejscach kazano nam podać dzień i godzinę. Kolejne pozytywne zaskoczenie u p Agnieszki - to ze nie ma wyznaczonego czasu na odwiedziny. P Agnieszka - właścicielka, przemiła, chętna do pomocy Pielęgniarki - znające podopiecznych i ich potrzeby, zeczowe i widać, że znają się na pracy. P Tatiana bije wszelkie rekordy empatii ; osoba cudowna i jak p Agnieszka o wielkim sercu. Kucharz - serwujący codziennie inne potrawy; Zapach jego potraw unosi się w całym domu ; Nie ukrywam, że skusilismy się parę razy - zupy i drugie danie bardzo smaczne; zupy z dużą ilością warzyw ; mięsko mięciutkie. ( polecam spróbować :) ) Opiekunki - zawsze na stanowisku ; uśmiechnięte, zawsze pomogą. Rehabilitanci- zaangażowani w pracę ; Gratulacje dla p Właścicielki za dobrze dobrana załogę ; Załoga jest stała, nie zmienia się od kilku lat. Taka informacje dostałam od sąsiada taty,który jest w Ośrodku 4 lata. A, to jest ważne. Dom tworzy atmosferę rodzinna i serdeczna ; Pacjenci są ważni i da się to odczuć na każdym kroku ; Uważam, że Dom p Agnieszki mógłby być wzorem dla innych. Dziękuję Hanna Ch z mężem.

Personel bardzo sympatyczny i życzliwy ; Rodzina podopiecznego zawsze jest informowana- Odnośnie stanu zdrowia pacjenta,czy też o ilości przyjmowanych płynów ; Posiłki są syte, zawierają dużo warzyw ; Gotowane są mięsne dania, bardzo smaczne ; Oczywiście wszystko dostosowane do diety, jeżeli podopieczny musi być pod specjalna dieta. Właścicielka zawsze chętnie pomoże ; co najważniejsze jest na miejscu. Pod ogromnym wrażeniem byłem na Święta ; Wszystko zorganizowane jak w domu; Stoły naszykowane w świąteczne przysmaki ; I podopieczni wszyscy razem; jak jedna wielka rodzina. Ośrodek zasługuje na najlepsze rekomendacje - Widać, że wszystko co jest robione to z myślą o Seniorach. Seniorzy otrzymują wsparcie, szacunek, życzliwość. Oby takich ludzi było jak najwięcej wokół Nas...

Witam wszystkich, Gorąco polecam Ośrodek p.Agnieszki; Mama od 3 lat jeździła,, na.wakacje,, do Ośrodka; Stan zdrowia mamy niestety uległ pogorszeniu i w chwili obecnej mamy pobyt musi być dłuższy. Ośrodek wspaniały; personel na 5 +!! Opiekunki Zawsze są w pobliżu pacjenta i co najważniejsze znają potrzeby swoich podopiecznych. Mąż mówi, że są to anioły o złotym sercu ; Seniorzy czują się w Ośrodku bardzo dobrze ; Odbywają się zajęcia grupowe dla urozmaicenia czasu ; Latem ogród jest pełen kwiatów ; są stoliczki, parasole chustawki ;czasem między nogami przebiegnie rodzina wiewiórek. Pokoje są przestronne z łazienkami ; Wyżywienie smaczne - kucharz serwuje co dzień inne dania; podają dużo owoców i warzyw. Gotują oczywiście na miejscu ; nie ma problemu z uwzględnieniem diety,jeżeli taka jest zalecona. Odwiedziny - cały tydzień ; bez wcześniejszej zapowiedzi Pielęgniarki - fachowcy w swojej dziedzinie. Zawsze informują rodzinę o stanie zdrowia pacjenta. Kontakt wzorowy. Gorąco zachęcam do zapoznania się z Ośrodkiem ; Nasza mama jest uśmiechnięta, a to chyba najlepszy dowód na to, że jedt jej dobrze. Dziękuję Pozdrawiam Joanna wraz z mężem Markiem


Fachowa opieka

, opublikowano ponad 12 lata temu

Chciałam podziękować za wspaniała opiekę nad moja mama,okazanie serca Pani Agnieszce dziekuje za stworzenie miejsca pełnego ciepła. Dziekuje
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

przylonczam się do pozytywów na temat domu w Kobylce Atmosfera bardzo przyjazna, ciepła Teren z zewnątrz duży, ogród, drzewa Budynek w środku czysty, dodatkowy atut, że nie odczuwa się,, zapachu moczu,, W ofercie są zajęcia z rehabilitantem oraz organizowane są przedstawienia tematyczne ( były jasełka, wspólne śpiewanie kolęd wraz z chórem - bardzo mi się to podoba i wiele wiele innych) Wyżywienie urozmaicone, owoce, warzywa, ciasta, kompot, desery - wszystko bardzo smaczne W marcu minie 2 lata jak mój ojciec spędza czas w Kobylce, znalazł tu spokojna jesień życia pod okiem specjalistów. Rysio

witam, Z usług Ośrodka korzystamy co roku,okres wakacji i feriii. Minęło już 3 lata, kiedy razem z siostra przywiezlismy mamę poraz pierwszy. Mama choruje na demencje, jak narazie mieszka ze mną, a na codzień razem z siostra i rodzinami opiekujemy się. Opieka w Ośrodku jest znakomita, życzliwość i profesjonalizm osób pracujących wymaga pochwały. Co mnie i siostrę urzekło, to że Ośrodek przypomina bardziej dom, pokoje przytulne, kolory ciepłe. Opieka medyczna wzorowa, pielęgniarki znające pacjenta i jego potrzeby. P Agnieszka zawsze na miejscu, zawsze służy rada i wsparciem. Ośrodek gorąco polecam, my wraz z siostra wiemy, że jeżeli mama będzie wymagała opieki cala dobę, to Ośrodek p Agnieszki jest i będzie najlepszym wyborem. Wiem, że mama czuje się jak w domu, a samopoczucie osoby jest tak samo ważne jak inne kryteria przy wyborze domu. Serdecznie dziękuję, a państwu proponuje się zapoznać z ofertą, ponieważ naprawdę warto zaufać. Ludzie jakich mało na świecie Dziękuję. Szymon, Ala, Marysia

Chciałem złożyć podziękowania dla całego Zespołu przy Sempolowskiej 5 za opiekę nad wszystkimi Seniorami, w tak trudnym dla Nas czasie.....


Dom Opieki godny polecenia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Witam wszystkich Placowka w Kobylce przy ul Sempolowskiej jest to piękny teren i duży dom, duży Dom w moim znaczeniu znaczy komfort. Z usług korzystam już 4 miesiąc, mój tata potrzebuje calodobowej opieki, ja żyjąc w pędzić nie mogę mu stworzyć warunków jakie potrzebuje. Oczywiście na poczatku zatrudnilem ,,opiekunkę,, do domu....ale znaczenie słowa ,,opiekunka,, z tym co pani oferowała tacie w warunkach domowych miało sie z prawda... Dlatego zacząłem szukać Placówki, ktora moim zdaniem była odpowiednia. Trafiłem na Sempolowska.... Poprowadziła mnie przemija pani opiekunka, ktora pokazała cały dom, trafiłem akurat na zajęcia podopiecznych z terapeuta... Co urzeklo moje serce, ponieważ w innych Domach nikt nawet nie wspomniał co podopieczni robią. Pokoje wszystkie z lazienkami, jak wspomniałem na poczatku dom durza i przestronnym, całodobowo opiekunki i pielęgniarki plus opieka lekarska. Lekarza mam przyjemność widywany 2 i częściej razy w tygodniu Przesympatyczny kucharz, co za tym idzie wspaniale jedzenie gotuje , miękkie, różnorodne. Tata jest cukrzyiem ,wiec ma dostosowana dietę. Co najważniejsze panuje ciepła, domowa atmosfera. Właścicielka uroczą, na miejscu. Wszyscy uśmiechnięci. WSZYSTKIM, KTÓRZY POSZUKUJĄ NA DŁUGO CZY NA KRÓTKO DOBREGO DOMU Z WYKWALIFIKOWANYM ZESPOŁEM POLLECAM DOM PANI KILJANSKIEJ.... JEST TO MIEJSCE NA SPOKOJNA JESIEŃ ŻYCIA CZŁOWIEKA DZIEKUJE Witek...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Mogę sie przyłączyć z czystym sumieniem do słów pana. Opis Placówki jest zgodny z realiami. Opieka fachowa, wszystkie panie opiekunki i pielęgniarki wkładają serce w opiekę nad Seniorami. Gratulacje dla p Agnieszki za dobór pracownikow, trzeba miec wyczucie do ludzi ,by stworzyć zgrany i dobry personel. Bardzo mi sie podoba, ze min organizowane są Święta ( każde) jakie mamy w kalendarzu. Uroczystości odbywają sie w salonie na dole,przyjeżdżają rodziny Seniorów . I co jest super sprawa, ze każdy z Nas choć z widzenia sie zna, ale w takich chwilach czuje sie ognisko domowego ciepła.Jak jedna wielka rodzina, każdy zasiada przy stole. Osobiście, mam słabość do takich chwil..... Dom Opieki GODNY POLECENIA

Mogę przyłączyć sie do ciepłych słów pana na temat tego Ośrodka . Piękny ogród,drzewa,pokoje czyste ( nie czuć zapachu moczu , co w innych domach jest nie do wytrzymania) Opieka wzorowa, personel zna potrzeby podopiecznych Właścicielka przesympatyczna Mnie urzekly Święta , jak jedna wielka rodzina wszyscy zasiadają wspólnie do stołu .


Dobry dom opieki

, opublikowano ponad 12 lata temu

Chciałam podziękować całemu zespołowi Domu Spokojnej Starosci za okazanie serca mojej cioci. Opieka bardzo dobra, ciepła domowa atmosfera. PLACOWKA GODNA POLECENIA Dziekuje! Marianna
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Dom opieki dla Osob starszych godny polecenia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Z ofert Pensjonatu korzystamy co roku na okres wakacji; jesteśmy bardzo zadowoleni, opieka bardzo dobra, panie pielęgniarki i panie opiekunki zawsze na miejscu i z uśmiechem na twarzy oferują pomoc. Posiłki smaczne. W ofercie różnego rodzaju zajęcia dla podopiecznych. Piękny ogród do dyspozycji. Chciałam bardzo podziękować za bardzo dobra opiekę całemu zespołowi nad mama. Dziekuje Waclawa
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Dobry dom opieki

, opublikowano ponad 12 lata temu

Chciałem podziękować całemu zespołowi Domu Spokojnej Starosci za okazanie serca mojemu tacie Oraz p Agnieszce za stworzenie wspaniałego miejsca dla Osob Starszych Dziekuje
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Dobry Pensjonat dla Osob Starszych

, opublikowano ponad 12 lata temu

Witam wszystkich zainteresowanych, którzy szukają dobrego Pensjonatu dla swoich bliskich. Wszyscy wiemy jak trudna decyzja jest wybór takiego domu, jak nieraz trudno znalezc Naszym zdaniem ten odpowiedni. Do Placówki w Kobylce trafiłam poprzez znajomych. Kiedy przyjechałam , aby zapoznać sie z Placowka, miejsce mnie oczarowala...drzewa- sosny, wiewiórki biegajace po drzewach, ogród. Ośrodek wsrodku tez zrobił wrażenie, przestronnym, jadalnia z kominkiem i..... Duża winda. Wjechalam na górę z p Agnieszka , aby obejrzeć pokoje.... - durze, 2- osobowe z lazienkami, co najmielsze wrażenie zrobiło, to, ze pokoje są urządzmone ciepło, w domowej atmosferze. Moja mama niestety jest po udarze, niechodzaca. W Placówce są specjalistyczne łóżka dla Osob leżących,dla mojej mamy. Miałam okazje porozmawiać z zespołem- bardzo sympatyczne panie, jak i z rodzina, ktora była w odwiedzinach . Wypowiadali sie wsamych superlatywach. Tego dnia byłam oczarowana taka otwartoscia ludzi pracujących w Ośrodku oraz rodziny, ktora ze mną rozmawiała. Czołam ciepło ogniska domowego , postanowiłam.... Jesteśmy z mama od niedawna, ale co najważniejsze jestem tak samo OCZAROWANA TYM MIEJSCEM I PANIAMI, KTÓRE PRACUJĄ W OSRDKU , TAK SAMO JAK PIERWSZEGO DNIA. GORĄCO WSZYSTKIM POLECAM, OSOBY STARSZE ZNALAZŁY TU FACHOWA POMOC, CIEPŁO OGNISKA DOMOWEGO ORAZ GODNA JESIEŃ ŻYCIA.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Dobry dom opieki dla Osob Starszych

, opublikowano ponad 12 lata temu

Mogę sie przylonczyc do tych ciepłych słów o Domu Opieki w Kobylce p Agnieszki. Moja mama znalazła tu fachowa opiekę , pomocna dłoń i ciepła atmosferę. Osoby, które pracują w tym Ośrodku są pełne ciepła, zrozumienia dla chorych. Chciałam podziękować Wszystkim, za wspaniale 1,6 roku, które mama spędziła w Ośrodku. Dziekuje p Agnieszce za stworzenie miejsca, gdzie Osoby Starsze schorowane czuja sie jak w Domu. Dziekuje
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Profesjonalna opieka

, opublikowano ponad 12 lata temu

Chciałam PODZIĘKOWAĆ ZA WSPANIAŁA OPIEKE ORAZ OKAZANIE SERCA DLA MOJEGO TATY..... Dziekuje paniom pielęgniarkom i opiekunom oraz p Agnieszce za stworzenie tak pełnego ciepła i zrozumienia miejsca... Dziekuje.. Aldona Warszawa
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Przyłączam się do podziękowań; dla całego zespołu A na czele P Pielęgniarce nad opieką nad moją mamą oraz wszystkimi Seniorami w Ośrodku, w tak trudnym czasie dla Nas Wszystkich;


Dobra opieka

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam wszystkim,którzy szukają dobrego Domu Opieki dla swoich bliskich. Bardzo ładny dom, pokoje durze z lazienkami,wszędzie barierki, zabezpieczenia,winda. Moja mama porusza sie o wózku, poruszanie po Domu nie robi żadnego problemu. Korytarze,progi w drzwiach, dostosowane do wózków inwalidzkich i chodziików. Panie Opiekunki pielęgniarki bardzo miłe, zawsze usmiechniete( co sprzyja całej atmosferze) zawsze na ,, stanowisku,,. Właścicielka sympatyczna, zawsze na miejscu. Czuje sie ciepła i domowa atmosferę. POLECAM...Zachęcam do zapoznania sie z Placowka w Kobylcep Agnieszki. Brawo ...za stworzenie wspaniałego miejsca dla Seniorów...- Dziekuje i pozdrawiam Gerard
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Razem z rodzina jestesmy zadowoleni,z opieki,z kontaktu rodzina - perosonel,z kontaktu rodzina- lekarz. Podopieczni sa zadowoleni,zadbani; Personel bardzo kilturalny,zawsze gotowy ponoc . Pare lat temu w osrodku byla mona mama,teraz przyszedl vzas na tate... Od ostatniej wizyty bardzo duzo pojawilo sie nowych udogodnien dla osob starszych. Moim skromnym zdaniem swiadczy ro tylko o tym,ze w tym miejscu najwazniejszy jest vzlowiek Pani Agnieszko dziekujemy Wszystko na najwyzszym poziomie Ewelina


Opinia Dom Spokojnej Starosci

, opublikowano ponad 12 lata temu

Serdecznie polecam wszystkim , którzy szukają fachowej opieki dla swoich bliskich. Pensjonat ładny , przestronne pokoje, ogród, wyzywienie smaczne, opieka pielegniarska, opiekuńcza i medyczna na najwyższym poziomie. Właścicielka zawsze na miejscu. POLECAM DOM p KILJANSKIEJ....
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Placowka godna POLECENIA....... Warunki dobre, pokoje ładne, wyzywienie smaczne ( próbowałem) Opiekunki , pielegniarki zawsze na miejscu i chętnie służą pomocą, pomoc lekarska wzorowa. Urzeka mnie domowa i ciepła atmosfera, organizowanie przyjęć okolicznościowych. Kto szuka fachowej opieki -POLECAM DOM P AGNIESZKI KILJANSKIEJ W KOBYLCE!!!


Czy Znasz Dom Spokojnej Starosci Agnieszka Kiljanska? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi