Opinie DTK&W Zespół Ogłoszeniowy Sp. z o.o.

Opinie

, 16 stycznia 2026

Dziadostwo, firma nasyła firmy windykacyjne i nalicza dodatkowe opłaty. Nie polecam zawierania umowy, bo potem trzeba pilnować wypowiedzenia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
DTK&W Zespół Ogłoszeniowy Sp. z o.o. Firma
opublikowana przez - Zarządca profilu,

Szanowny Panie, podstawą współpracy z naszą firmą jest obustronne wywiązywanie się z zapisów umowy. Wszelkie naliczone opłaty są zgodne z harmonogramem i regulaminem, który został przez Pana zaakceptowany. Uruchomienie procesów windykacyjnych następuje tylko w przypadku braku reakcji na wezwania do zapłaty. Uważamy, że rzetelne regulowanie zobowiązań jest fundamentem uczciwej współpracy.


, 20 stycznia 2025

Nie wiem jak było kiedyś, a jak wierzyć poprzednim opiniom to było dość nieciekawie. Przynajmniej w moim przypadku nie proponowali żadnej umowy i nie cwaniakowali. Dogadałem się przez telefon i wysłali mi pro formę na maila. Nikt mi nie robił problemów z tym, że zwlekałem parę tygodni z opłaceniem (zresztą to tylko proforma). Jak ma się jakiś problem ze strpną to panie na infolinii są miłe i pomocne. Jedyne czego mógłbym się przyczepić to strona która jakimś cudem jednocześnie jest archaiczna i próbuje być minimalistyczna jak jakiś modern serwis IT, co nie wychodzi im dobrze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

W przypadku braku wypowiedzenia umowy zmuszają do opłacania kolejnych okresów. Na rynku są lepsze i czytelniejsze serwisy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Nie polecam. Brak profesjonalizmu i cwaniactwo. W przypadku braku wypowiedzenia umowy zmuszają do opłacania kolejnych okresów. Na rynku są lepsze i czytelniejsze serwisy. Po tym jak zostałem potraktowany w tym roku pomimo kilkuletniego korzystania z serwisu podziękowałem usługodawcy. JAKO FIRMA WYKONAWCZA NIE POLECAM I ODRADZAM KO ŻYSTANIA Z TEGO SERWISU.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Mało czytelny. Brak specyfikacji przetargowych. Często spóźnione powiadomienia. Jeżeli chcesz się ich pozbyć musisz pilnować okresu wypowiedzenia, bo bazują na niefrasobliwości swoich klientów. Korzystam również z serwisu Biznes Polska i jest ona o niebo lepszy pod każdym względem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Profesjonalna obsługa klienta i fachowe działania. Firma spełnia moje oczekiwania.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Solidny partner w biznesie. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Profesjonalna obsługa klienta i fachowe działanie. Firma spełnia moje oczekiwania.


Czy Znasz DTK&W Zespół Ogłoszeniowy Sp. z o.o.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi