Opinie Elka. Ośrodek Szkolenia Motorowego. Trenda S.

Opinie

, opublikowano ponad 9 lata temu

A ja polecam w 100% ten ośrodek.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

prawko

, opublikowano ponad 15 lata temu

Dobrze że tam nie poszłem :D hehe
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Elka Oświęcim

, opublikowano ponad 15 lata temu

Nie polecam tego ośrodka. Przepłaciłem za kurs bo na raty 1500, gratisów nie było, drogie badanie lekarskie, instruktor słabo mnie uczył bo sobie tam dorabiał - jak większość. Miło było jak wpłacałem kasę a później rób sobie co chcesz. NIE POLECAM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

:)

, opublikowano ponad 15 lata temu

Ja jednak nie zgadzam się z tymi osobami które negatywnie oceniają ten ośrodek. Sama tam uczęszczałam na wykłady i na praktykę i mam bardzo dobre zdanie. Instruktorzy są w porządku. Jakość nauczania na wysokim poziomie. :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ELKA OŚWIĘCIM

, opublikowano ponad 16 lata temu

Robiłem kurs i napisze: Ośrodek porażka!! Ale to tylko moje zdanie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ELKA OŚWIĘCIM

, opublikowano ponad 16 lata temu

Nie polecam tego ośrodka, robiłem tam prawko i słaba jakość uczenia. Duża cena bo 1400 zł na raty 1500 zł aktualnie można znaleźć taniej a dużo dużo lepiej. Żałuje że nie posłuchałem znajomych żeby nie iść do Elki bo tam przemiał jest.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ELKA Oświęcim

, opublikowano ponad 16 lata temu

Również nie polecam. Taktują Cie jak kumpla w momencie zapłaty... nawet instruktorzy narzekają na właściciela że ciężko im się tam pracuje. Lepiej iść do małej firmy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ELKA Oświęcim

, opublikowano ponad 15 lata temu

Kilkanaście dni temu skończyłem kurs na kat B i nie polecam tego ośrodka. Bardzo duża firma i bardzo duży przemiał ludzi. Zamiast iść na jakość idzie się na ilość a kursant jest anonimowy. Nawet mój instruktor narzekał na swojego pracodawce że nie traktuje go jak człowieka. Żałuje że poszedłem do tej szkoły gdyż byłem anonimowy. Lepiej iść do mniejszej a więcej się nauczyć. Trzymajcie za mnie kciuki za 3 dni mam egzamin ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Elka. Ośrodek Szkolenia Motorowego. Trenda S.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi