Opinie Etax. Doradca Podatkowy. Podatki Vat, Pit

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Dobre biuro z bogatym pakietem usług i doświadczonymi pracownikami. Zaglądam do nich w sprawach podatkowych związanych z Vatem i CITEM. W tej dziedzinie się spradzają idealnie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Trafiłem do nich przez pocztę pantoflową, bo potrzebowałem dobrego księgowego do poprowadzenia kilku moich spraw. Trafiłem pod dobry adres, bo biuro funkcjonuje na wysokim poziomie i dobrze się rozeznaje w sprawach podatkowych, a o to mi chodziło.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Przy corocznych sprawach rozliczenia podatku korzystam z ich usług, bo robią to szybko i w umiarkowanej cenie. Zawsze jest coś do odliczenia i 1% na fundację.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Była potrzeba skorzystania z fachowej pomocy w sprawie zawiłości podatkowych i znajomi polecili mi to biuro twierdząc, że jest najbardziej kompetentne i że w podatkach znają się jak mało9 kto. . w praktyce wszystko się potwierdziło.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Na sprawdzenie rocznych rozliczeń nie czekam długo i naprawdę dobrze Pity są wuy Pełnione i gotowe do złożenia w skarbówce. Robią to dla całej mojej rodziny i z tej usługi jesteśmy zadowoleni.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Trafiłam do nich jak zakładałam firmę i tak mi sie podobało podejście ich do petenta, że zostałam z nimi na dłużej. A w prowadzeniu spraw księgowych są wytrawni i dyspozycyjni.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Na biuro Pana przemysława otrzymałam namiary od znajomych bo potrzebowałam bardzo pilnej porady w kwestii podatku Vat. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i oczekiwaną pomoc otrzymałam i tu pragnę jeszcze raz za wszystko podziękować;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Na biuro Pana przemysława otrzymałam namiary od znajomych bo potrzebowałam bardzo pilnej porady w kwestii podatku Vat. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i oczekiwaną pomoc otrzymałam i tu pragnę jeszcze raz za wszystko podziękować.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Według mnie jedni z lepszych fachowców znających sie na sprawach podatkowych i zawsze pomogą człowiekowi w bierzących problemach. Nie zdażyło się jeszcze żebym musiał jakąs usługę reklamować
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Mam farta i udało mi się rozbudowac firmę i w związku z tym zaczeło brakowac mi czasu na samodzielne zajmowanie sie księgowością i tu z pomoca przyszła ta firma, która swietnie rozeznaje sie w sprawach podatkowych i nie bierze dużo za prowadzenie księgowości. Z dotychczasowej współpracy jestem zadowolona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jak prowadziłem samodzielnie księgowośc podatkową to przytrafiły się pewne błędy, które spowodowały problem ze skarbówką . dopiero współpraca z biurem Pana B. pomogła wyprostować całą sytuację i wiem, ze na przyszłość podobne problemy się nie powtórzą. W końcu to nie ja jestem księgowym i na wszystkim się znać nie musze.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

biuro robi bardzo pozytywne wrażenie a jeszcze lepiej sprawdzają sie jego pracownicy. Na dotychczasową współpracę nie narzekam, a cennik jest przejrzysty.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Namiary na to biuro dostałam od dobrego znajomego, bo szukałam w pełni profesjonalnych księgowych, którzy będą potrafili poprowadzić pełną księgowość w normalnej cenie. Tu widzę, ze nie ma żadnej przesady i biuro się świetnie sprawdza.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Biuro pana Przemysława okazało się bardzo pomocne przy sprawie związanej z tarczą i jej zasad przyznawania, bardzo cenię profesjonalizm i z taką rzeczą z całą pewnością się tu spotkałem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo zadowolona jestem z owocnej współpracy, a nawet mogłam rozwinąc firmę na szerszym polu, a wszystkie kwestie finansowo - podatkowe już pilnuje to zaufane biuro. Są bezbłędni.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Prowadzenie samodzielnego biznesu bardzo ułatwia mi współpraca z tym biurem, bo prowadzi na bieżąco sprawy związane z księgowością i zawsze jest dyspozycyjne. Kontakt meilowy telefoniczny czy osobisty super!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

O nich się dowiedziałem przez pocztę pantoflową, a że byłem w potrzebie żeby skonsultować pewne sprawy rachunkowe z ekspertami, to info o tym biurze spadła jak manna z nieba. Faktycznie byli bardzo pomocni i w prosty sposób potrafili i wyjaśnić pewne wątpliwości.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

niezwykle pomocne okazało się biuro przy rozwiązaniu moich problemów związanych z samodzielną księgowością, którą prowadzę sama i w tym polu nie mam dużego doświadczenia. Przy okazji był przemiły kontakt i pełna dyspozycyjność. .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Do biura Pana Przemysława trafiłem przez znajomych z branży, bo potrzebowałem dobrego księgowego do ogarnięcia mojej księgowości. Faktycznie dużym pakietem usług i dobrymi cenami robi pozytywne wrażenie. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

W moim przypadku biuro się sprawdza. Nie ma tu jakiejś skomplikowanych spraw księgowych, ale zawsze wolę jak jest to pod kontrolą eksperta. Przy okazji jest to na bieżąco ze zmianami związanymi z podatkami i przepisami prawnymi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Miałam okazję korzystać z ich usług kilkakrotnie i za każdym razem było znakomicie. Zawsze byłam poinformowana, a w razie wątpliwości to nie było kłopotów z rozwinieciem tematu. Taka obsługę zawsze się ceni.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Podoba mi się podejście pracowników biura do petenta, bo są zawsze życzliwie nastawieni i z uśmiechem na twarzy. Po prostu nie ma wtedy stresu i można na spokojnie pozałatwiać sprawy papierkowe. Po prostu luzik.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

biuro Pana Przemka zajmuje się obsługą księgowości mojej działalności i robi to perfekcyjnie. Wszystko zawsze pozapinane na ostatni guik i zupełnie nie muszę się martwić o nic co dotyczy mojej księgowości. Ceny i kontakt też ekstra.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Godni zaufania ludzie, którzy posiadają bardzo bogate doświadczenie w swojej branży i wiedzę, którą chętnie się dzielą. Dzięki czemu nie miałam jeszcze żadnych problemów z prowadzeniem własnej firmy, a księgowość jest w dobrych rękach.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Na biuro Pana przemysława dostałem namiary od kuzyna, który z nim współpracuje od lat i zawsze chwalił dobry poziom i niewygórowane ceny. Mohgłem się teraz przekonać, że kuzyn nie przesadzał, bo biuro fajne, przodem do klienta i robi wszystko na czas.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Współpraca z tym biurem jest doskonałym uzupełnieniem do prowadzenia przeze mnie firmy. Nie muszę robić dodatkowego etatu dla księgowej, a sprawy związane z kadrami wywiązują znakomicie. Byle tak dalej. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Biuro wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zwłaszcza, że z miejsca zostałam obsłużona w taki sposób, że wszystko się dowiedziałam na temat nurtującego mnie pytania i na próbę wzięłam jedną usługę, którą się dobrze sprawdza.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Przeprowadziłam małą rewolucję w firmie i zredukowałam biurokrację na rzecz tego biura, które prowadzi tego typu sprawy księgowe a koszt jest dużo niższy, niż księgowa na miejscu. Na sam poziom usług na dzień dzisiejszy nie mam powodu narzekać. Jest dobrze
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie oszukujmy się, ale większość ludzi zwraca uwagę na cennik, ale to nie jest najważniejsze we współpracy z biurem, bo najbardziej istotna jest jakość usług i mnogość. Tu się nie zawiodłam, bo moje sprawy prowadzą doskonale, profesjonalnie i nie jest drogo.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Rozważałem czy skorzystać z pomocy eksperta, czy samemu zająć się z raportem i deklaracją podatkową za 2018. Jednak postawiłem na to biuro i sprawnie ogarnęli cały temat. Dużo czasu przy tym zaosczędziłem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Biuro z rozsądnymi cenami i duży pakietem usług. W każdej kłopotliwej sytuacji są w stanie mi pomóc, a do tego wszystko potrafią wytłumaczyć w prosty i przejrzysty sposób. To mi się podoba.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przy ciągle zmieniających się przepisach tak się pogubiłam i z sugestią znajomych postanowiłam korzystać z oferty profesjonalnego biura. Tu zybór padł na Etax, które ma bardzo przejrzystą ofertę , a obsługa spraw księgowych jest prowadzona klarownie i na bieżąco. Teraz mogę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolo na i nie mam już takiego stresu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Biuro pana Przemysława świadczy nie tylko wysoki poziom usług, ale także ma dobre nastawienie do swoich klientów. Przy załatwianiu swoich spraw w biurze panuje miła atmosfera i zawsze mogę zadać nurtujące mnie pytania i nie zbywają byle czym. Jedbym słowem profesjonalizm.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo często jest istotne pierwsze wrażenie i w tym przypadku biuro wywarło na mnie bardzo pozytywne. Miła, pomocna i elokwentna obsługa i dosyć przystępna cena usług szybko przekonały ich do siebie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jedno z lepszych biór jakie znam, a w tym temacie mam pewne doświadczenie. Na chwilę obecną biuro się zajmuje sprawami kadrowymi mojej firmy i nie mogę narzekać na współpracę. Przebiega w miłej atmosferze i jest owocna.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo zadowolony jestem z dobrej obsługi, biuroPana Przemysława jest przyjaźnie nastawione do klienta i potrafi pomóc nawet w bardzo ciężkich sprawach związanych z podatkami. U mnie chodziło o kwestie dotyczące import – eksport.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przy zakładaniu moej pierwszej firmy biuro służyło mi pomocą i wszystkie propozycje były trafione. Lepiej nie mogłam trafic. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Trafiłam do biura Pana Przemka, bo chciałam żeby biuro prowadziło sprawy kadrowe mojej firmy. Bardzo szybko doszliśmy do porozumienia co do zakresu obsługi i ceny. Teraz prowadzą całą kadrowość i idzie im to świetnie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo chwalę współpracę z biurem pana Przemka, bo bardzo dobrze doradzają mi w kwestiach związanych z prowadzeniem firmy, a sprawy podatkowe, to dla nich mały pikuś. Do tego mam z biurem dobry kontakt w każdej formie i ceny za poszczególne usługi są dosyć atrakcyjne.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo cenię w tym biurze to, ze mi jako laikowi potrafią w jasny sposób wytłumaczyć wszelkie sprawy a słownictwo ekonomiczne na nasz ludzki język, czyli w pełni zrozumiały. Dzięki czemu wiem o co chodzi i nie poruszam się jak dziecko we mgle. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Biuro zajmuje się obsługą kadrowo – płacową mojej firmy, oraz podatkami. Muszę przyznać, że robią to na świetnym poziomie i wszystko jest zrealizowane na czas. Co najważniejsze biuro jest zawsze dyspozycyjne i chętne do pomocy. Oczywiście polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przez wiele lat pracowałem u prywaciarza, ale w życiu nie widziałem premii, pensja była lichawa i miarka się przebrała. Postanowiłem przejść na swoje i założyłem własną firmę przy pomocy tego znakomitego biura. Od samego początku bardzo mi pomagają i nie musze się martwić o sprawy związane z księgowością i podatkami. To świetna opcja dla początkujących w biznesie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dawniej sam się bawiłem w rozliczenia pitowe, ale z czasem stało się to bardziej skomplikowane i uciążliwe i od dwóch lat tymi sprawami zajmuje się E=Tax. Mam pewność, ze wszystko będzie dobrze wyliczone w krótkim terminie a za taką usługe płaci się mało. Ogólnie biuro jest super!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Biuro pana Przemysława zajmuje się obsługą kadry i płac w mojej firmie dzięki czemu wszystkie sporządzone listy płacowe, a także dokumentacja płacowa i ubezpieczeniowa jest na bieżąco prowadzona. Kontakt telefoniczny i osobisty super a do tego przystępny cennik i się opłaca. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Przy zakładaniu firmy skonsultewałem się z tym biurem w sprawach podatkowych i ewentualnych opcji rozliczeń z urzędem ZUS. Bardzo fachowo wyjaśnili wszystkie kwestie i podpowiedzieli jaka opcja będzie dla mnie najbardziej korzystna. Bardzo miło jestem zaskoczony tak profesjonalnym podejściem do klienta. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Potrzebowałem pilnie usług dobrego księgowego i trochę biur sprawdziłem. To biuro przypadło mi najbardziej do gustu. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze a to wypadło doskonale. Pełna kompetencja, kultura osobista i bogate doświadczenie przekonały mnie do nich. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jestem zaskoczona bardzo miłym i profesjonalnym podejściem biura ETax. Odwiedziłam w Brzegu kilka innych biur rachunkowych i wszędzie spotykało mnie niezrozumienie i brak zainteresowania. Dopiero tutaj mnie wysłuchali i pomogli.Serdecznie polecam wszystkim.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Myslalam ze nie poradze sobie z wlasna dzialalnoscia ale z ich pomoca wszystko da rade, dzieki nim moge prowadzic sklep i niemartwic sie ksiegowoscią.Stawki za usługi mają bardzo przyzwoite.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Od dłuższego czasu korzystam z biura ETAX w sprawach firmowych, a dokładnie chodzi i sprawy kadrowe i nie mam żadnych zastrzerzeń do ich poziomu pracy, a także cen za poszczególne usługi. Biuro konkretne i na poziomie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Znajomy polecił mi to biuro do pomocy w prowadzeniu księgowości i w moim przypadku zajmują się księgami handlowymi i naprawdę jestem pod wrażeniem ich wysokiej jakości pracy. Także potrafią wytłumaczyć wszelkie zawiłości związane z przepisami. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo mi się opłaca współpracować z tym biurem, bo nie tylko dobrze prowadzą całą dokumentację firmową, ale także potrafią wychwycić ewentualne błędy. Na bieżąco jestem informowana o wszystkim i to wszystko za naprawdę nie duże pieniądze. Myslę, że tak rzetelnych biur jest mało.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Do tego biura trafiłam zupełnie przypadkowo, bo potrzebowałam pilnie fachowca, który by się zajął rozliczeniem mojego i męża PITów. Było trochę faktur i umów o dzieło i łatwo było o popełnienie pomyłki w deklaracji. Sprawę wykonali szybko i sprawnie i jest ok.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Biuro mi polecił kolega z pracy i skorzystałam z jego polecenia i była to trafna decyzja. W biurze pomogli ogarnąć mi dokumenty w krótkim czasie, a cena była jak naj bardziej przystępna. Duży plus dla nich.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Biuro mi polecił znajomy, któremu prowadzą dokumentację firmy i że sam potrzebowałem takiej pomocy, to skorzystałem z tej opcji i nie narzekam. Dobrze prowadzą wyznaczone zadania, a koszt usług satysfakcjonuje mnie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

W sprawach rozliczeniowych wolę zaufać księgowemu, który poprowadzi bieżące sprawy, koszt jest atrakcyjny dla mojej kieszeni. Nie lubię zaprzątać sobie głowy niepotrzebnymi sprawami i wolę jak ktoś zrobi za mnie to dobrze. Bardzo dobre biuro Etax!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jestem klientem biura ETAX od kilku dobrych lat i współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Są na czasie ze wszelkimi zmianami, a tych nie brakuje i potrafią wytłumaczyć mi z języka fachowego na polski. Można ich brać w ciemno!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Przy prowadzeniu małej firmy bardzo przydaje mi się współpraca z biurem e-tax, co doskonale pomaga mi ogarnąć dokumentację i jestem ze wszystkim na bieżąco. Sympatyczne i profesjonalne biuro!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Miałam sposobność współpracować z tym biurem E-Tax i przekonałam się, że jakość usług jest oferowana na wysokim poziomie, a podejście do klienta bardzo profesjonalne. Zawsze mogłam liczyć w trudnych sytuacjach i nigdy nie odmówili mi pomocy. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

W tym biurze pomogli mi przy pitach, co pozwoliło mi zaoszczędzić czas i nie musiałam się niepotrzebnie stresować i to wszystko za przyzwoitą cenę. Opłaciło się!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Kilka lat temu sam rozliczałem pity moje, żony i nie wyszło mi to najlepiej i potem miałem poważne problemy ze skarbówką. Od tamtego momentu zacząłem korzystać z usług fachowego biura, które za niewielką prowizję doskonale wypełnia PITY i już nie muszę się bać, że skarbówka zacznie mnie prześladować.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Kiedyś nie miałam zaufania do tego typu biur, bo myślałam, że jest tam drogo. Mąż mnie namówił i mile się rozczarowałam. Świetna jakość usług przy naprawdę przystępnych cenach, a to jest ważne dla budżetu domowego
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Od pewnego czasu współpracuję z tym biurem i jestem całkowicie zadowolona.Zawsze spotykam się z miłą i kompetentną obsługą.Stawki za usługi mają atrakcyjne i są to pieniądze dobrze wydane.Bardzo polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Moja współpraca z biurem E-Tax była bardzo owocna i chcę polecić jej usługi każdemu.Naprawdę warto!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dobre i rzetelne biuro rachunkowe. Warto skorzystać z ich usług. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Rewelacyjne biuro rachunkowe. Krótkie terminy, wysoka jakość usług i miły kontakt.Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Etax. Doradca Podatkowy. Podatki Vat, Pit? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi