Opinie Eureka-Finanse Sp. z o.o. Windykacja, Doradztwo Prawne, Wierzytelności

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

P O L E C A M . Profesjonaliści
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

profesjonaliści w każdym calu, polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Bardzo dziękuję firmie Eureka za pomoc,która trwała 3 lata. Była to ciężka droga,wiele było problemów ale skończyło się dobrze. Bardzo dziękuję za profesjonalizm ,zaangażowanie (w szczególności Pani Mecenas Katarzynie) Nie bójcie się dłużnicy znajdujecie adres Eureki i tam dzwońcie POMOGĄ 🥰🌹💐 Aleksandra Wróbel


, opublikowano ponad 8 lata temu

Prawdziwi specjaliści w kwestii upadłości konsumenckiej. Polecam jeśli ktoś ma duże długi nie wie co z nimi począć.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Duże uznania dla firmy za profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Pomoc firmy była dla mnie wręcz nieoceniona - polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jeśli chodzi o upadłość konsumencką to nie mają sobie równych. Pełna skuteczność i indywidualne podejście do każdego klienta. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

W pełni profesjonalna firma, która jest w stanie pomóc każdej zadłużonej osobie. 5/5!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Firma bardzo mi pomogła, więc jak najbardziej mogę ją każdemu polecić. U mnie dotyczyło to upadłości konsumenckiej, więc jeśli ktoś ma podobny problem to warto spróbować.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Stałem się dokładnie taka samą ofiarą jak pisał poprzednik. Zapewnienia ustne że firma pobierze prowizję od odzyskanego długu to zwykłe oszustwo. Firma zadziałała na moją szkodę nie odzyskując złotówki, a za swoją super usługę wystawiła mi fakturę na kwotę 3900. Sprawa trafiła do sądu. Proszę przeczytać dokładnie umowę pisemną z firmą gdyż zapewnienia ustne przedstawicieli firmy to jawne oszustwo.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

W żółnierskich sowach - ewenement na rynku windykacyjnym. Nie dylk orzetelni ale i skuteczni. Poza tym obsługa na najwyżyzm poziomie kultury. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Odzyskałem dzięki nim swoje pieniądze. A przy tym prowizja byłą korzystna. Także mog tylko pochwalić. Bardzo proklienckie podejście!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Do usera od prowizji - tak, prowizję pobrali po tym jak wiedziałem, że odzyskam kasę. I potrafią przy tym wyegzekwować to, że forsa wraca na konto. Ja ze swojej storeny jestem zadowolony. 12 000 zł długu wróciło do mnie, właśnie dzięki nim.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Miałam kłopot z odzyskaniem należności od osoby, której pożyczyłam pieniądze. Nymer do Eureka-Finanse dostałam od znajomego. Pomogli mi prawnie i zorganizowali całą windykację. Po pewniym czasie udało mi się odzyskać całość długu. Mogę ich polecić po prostu za skuteczność - MajaWokh
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

WYBAWCA STAŁ SIĘ OPRAWCĄ

, opublikowano ponad 13 lata temu

Witam wszystkich, Podpisałem z firmą EUREKA - FINASE umowę na odzyskanie pieniędzy od dłużnika. Firma deklarowała że pobierają prowizję tylko przypadku odzyskanych pieniędzy. Po 1,5 roku bezskutecznej pracy i nie odzyskaniu nawet 1 zł firma przysłała mi fakturę do zapłaty na prawie 2 tyś zł. Po moich telefonach i awanturach okazało się że naliczyli sobie prowizję za pieniądze które odzyskał dla mnie inny KOMORNIK !! PRÓBA WYŁUDZENIA! sprawe kieruje do sądu! ODRADZAM FIRMĘ
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Eureka-Finanse Sp. z o.o. Windykacja, Doradztwo Prawne, Wierzytelności? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi