Opinie Euro-Volta Andrzej Baca Auto serwis Warsztat samochodowy Naprawa samochodów Elektronika DPF Adblue

Opinie

, 18 listopada 2025

Profesjonalizm w każdym calu fantastyczne podejście do klienta najlepszy warsztat i mega polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Gość nie poważny byłem u niego już cztery razy za każdym razem nie miał czasu,albo go nie było a był zemną umówiony nie polecam chyba że ktoś ma dużo czas i kasy ,zero kontaktu nie odbiera wogóle..
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Nie polecam. Mimo umówionego terminu naprawy,przez 3 tygodnie nic nie było zrobione przy samochodzie.Dopiero przez ponaglanie , częste wizyty w warsztacie i telefony pan Andrzej usunął jedną z wielu usterek na resztę brakło mu czasu.Resztę usterek usunięto w innym warsztacie w ciągu 3 godzin.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Naprawa

, opublikowano ponad 12 lata temu

Szybko i rzetelnie "cytryna" postawiona na koła. Polecam na 100% i pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

super warsztat solidnie, rzeczowo bez ściemniania, ceny napraw niskie, szukają przyczyny nie wymieniają na pałe
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

OPINIA

, opublikowano ponad 12 lata temu

POLECAM TROSZKE DŁUGO ALE FACHOWO I RZETELNIE
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

bardzo dobry warsztat

, opublikowano ponad 13 lata temu

bardzo dobry warsztat polecam fachowość 1 klasa
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Euro-Volta Andrzej Baca Auto serwis Warsztat samochodowy Naprawa samochodów Elektronika DPF Adblue? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi