Opinie Expres. Szkoła Jazdy. Pluta Jan, Jarosław

Opinie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Polecam dla tych, którzy chcą szybko wyrobić jazdy (to jedyny plus). Mają dużo terminów bo mają mało klientów. Brak profesjonalnego podejścia do klienta. Kiedy pytałam o coś, to często odpowiedź brzmiała: Jak to, nie wiesz? Często musiałam wozić znajomych instruktora po mieście co nie powinno mieć miejsca. W trakcie jazd wysiadał z samochodu żeby pogadać z kolegami. A radio zawsze przełączał na vox fm.. Zdecydowanie NIE POLECAM.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Godna polecenia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Krótko i rzeczowo - polecam. Bardzo dobra oferta. Cieszę się, że zdecydowałem się zapisać tutaj.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

kurs na prawko

, opublikowano ponad 13 lata temu

Same dobre wspomnienia z kursu. Miły instruktor który wiedział jak na mnie wpłynąć. Nauka odbywała się na sprawdzonym sprzęcie i się dobrze jeździło tymi autkami :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

szkolenie jazda

, opublikowano ponad 13 lata temu

Skuteczny i tani kurs. Szybko go odbyłem. Cieszyło mnie że instruktor dbał o to żeby mnie nauczyć jeździć, a byłem bardzo ciężkim przypadkiem jeśli chodzi o jazdę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

szkoła

, opublikowano ponad 13 lata temu

lepiej chyba trafić nie mogłem, a przynajmniej trudno mi w to uwierzyć. po prostu niczego nie brakowało, a umowa podpisana z nimi okazała się sumienna. cieszę się, że zostałem kierowcą, miałem dobre przeczucia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

szkolenie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Zgłosiłem sie tutaj na szkolenie okresowe i nie załuje, bo było w porzadku tak jak powinno byc ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Expres. Szkoła Jazdy. Pluta Jan, Jarosław? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi