Opinie F.H.U. ANGEL Hurtownia Wielobranżowa

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Szeroki asortyment, niskie ceny. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Potwierdzam, beznadziejna obsługa wręcz arogancka, towar to chińszczyzna najniższej jakości wstrętny babsztyl za ladą .Nie polecam tego badziewia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Wszystko można znaleźć czego potrzeba do domu i nie tylko. Jest duży wybór towaru aż można dostać oczoplasu. Niskie ceny i przyjemna obsługa. Polecam :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Niskie ceny, duży wybór towaru , jeżeli czegoś nie ma to właścicielka stara sie sprowadzić dany towar. Jestem zadowolona z zakupów. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo duży wybór towaru, na prawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Indywidualne podejście do klienta. NISKIE ceny-polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Obsługa -tragedia, towar - złej jakości, sklep - jedno wielkie wysypisko śmieci. Takie miejsca w dzisiejszych czasach powinny być dawno historią.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

NIEPRZYJEMNA OBSŁUGA, TOWARY ZŁEJ JAKOŚCI, BRAK PODSTAWOWYCH ZASAD HANDLOWYCH, OPRYSKLIWA WŁAŚCICIELKA - PO PROSTU NIE POLECAM NAWET WROGOWI
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo nie przyjemna obsługa, jeśli ktoś nie nadaje się do handlu,powinien pomyśleć nad zmianą pracy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Nieprzyjemna obsługa.Brak szacunku do klienta
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz F.H.U. ANGEL Hurtownia Wielobranżowa? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi