Opinie FedEx Express Poland Sp. z o.o. Oddział Wrocław

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Przesylka niedostatczona. Brak jakiegokolwiek kontaktu z oddziałem we Wrocławiu, gdzie miała być przesylka. Infolinia to tylko automat odsylajacy do czat bota na internecie który informuję że nie znalazł przesyłki. Nie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Proszę zwrócić uwagę kurierowi który chamsko odnosi się do klienta i wyzywa.. Z takim czymś się nie spotkałam Nie moja wina że nie dostałam inf o pobraniu przesyłki. Kurier na dzień dobry mi oznajmił ze drugi raz nie przyjedzie ... A to chyba jego obowiązek. Kurier nie miły z nerwami i z tekstami Powinien zmienić pracę
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Nadal nie wiadomo, co ten kurier bez znajomości podstaw języka polskiego z Psiego Pola zrobił z moją paczką.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Wieść o mojej paczce zaginęła po tym, jak nie mówiący prawie wcale po polsku kurier denerwował się na mnie, że nie wie, gdzie ma dostarczyć przesyłkę, po czym odłozył słuchawkę. Prosiłam go, ponieważ były to ważne leki. Infolinia obiecała, że załatwi to, ale po 2 dniach nie odbierają telefonu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Skandal

, opublikowano ponad 6 lata temu

To nie firma, to Skandal. Oczekiwalam ma przesylke 6231640335144 caly 17/07. O 19.00 dostalam mails, ze zostala mi doreczona, choc nikt sie nie pojawil. Nie zamierzam marnowac wiecej czasu. Powiadomilam tez Sklep, ktory wyslal paczke o tym skandalu. Bede omijac firmy, ktore uzywaja Fedex
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Kurierzy nie przyjeżdzają na czas po odbiór przesyłek a dodzwonić się do firmy też nie można. negatyw
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz FedEx Express Poland Sp. z o.o. Oddział Wrocław? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi