Opinie FHU Metalowiec. Paweł Obrzyński

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Odradzam z całym przekonaniem zakupy u tego pana. Zakupiłam seskę sedesową poprzez portal Erli, niestety towar wymaga reklamacji. Odesłana deska wróciła do mnie nawet nie przyjęta od kuriera , nie można się dodzwonić, na @ nikt nie odpisuje.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Tragedia. Szkoda nerwów. - Towar według strony dostępny od razu. Po paru dniach informacja, że jednak mają bałagan w systemie i trzeba poczekać dłużej. Towar dotarł po ponad tygodniu od zamówienia. - Dostarczony towar jest wybrakowany (zamówiony komplet miska+deska, dostarczono samą miskę). Na infolinie oczywiście nie idzie się dodzwonić. Sprzedawca odmawia przyjęcia odpowiedzialności za wybrakowany towar. Przy zgłoszeniu chęci odstąpienia od umowy twierdzą, że będą musieli zatrzymać kwotę równą wartości towaru którego nie otrzymałem... Zamówienie 31743
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Do dnia dzisiejszego tj 19.08 nie dokonano zwrotu należności za anulowane przez Metalowiec zamówienie z dnia 25.07, numer 306934. Pieniądze miały zostać zwrócone niezwłocznie, zgodnie z informacją Pana Przemysława, ale są przetrzymywane przez Metalowiec. Wiadomość ta posłuży jako materiał dowodowy dla odpowiednich urzędowych instytucji kontrolnych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Od 17-04 próbuję się skontaktować z FHU "Metalowiec" Paweł O. i co i nic nikt nie podnosi słuchawki na i-meil też nikt nie odpowiada,totalna porażka a sprawa niecierpiąca zwłoki . Nigdy nie polecę tej firmy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

140 nagatywnych opinii na Google Maps! Uwaga!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

W głowie się od dobrej koniunktury poprzewracało. Chciałem oddać towar ,który niestety zakupiłem na firmę poprzez Allegro.Nie zmienia to faktu,że od dobrej woli sprzedającego zależy czy odda pieniądze. Mimo,że zakup był na Allegro SMART gdzie przysługuje darmowy zwrot powiedziano mi,że kasy nie oddadzą i jeśli nie odbiorę towaru ponownie na mój koszt -doliczą mi koszty magazynowania. Zamiast jakoś po ludzku zwrócić mi pieniądze - walą we mnie ustawami. W jakim my kraju żyjemy ,żeby przepychać się o tak fundamentalne prawa jak są w całym cywilizowanym świecie. Ręce opadają.Żenada.Już kiedyś słyszałem złe rzeczy o tej firmie i mimo to wsadziłem się na minę.Bliźniacza firma to IdelaSpa. Uważajcie. Nie kupujcie tam ,szkoda nerwów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Zakupiona terma Opalia - nie odpala. Zerowa pomoc ze strony skleou - zrzucają wszystko na wymyślone dyrdymały o jakości gazu. PGNiG dostarcza gaz zgodny z tabliczką znamionową. Sklep ma klienta głęboko w d.... Zamówienie: P52648
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Dokładnie, omijajcie ten sklep z daleka. Zwykli oszuści, mijają się od odpowiedzialności, jaką mają będąc sprzedawcą. Sprzedali mi niekompletny produkt, nie mogłam tego ani zareklamować ani nie chcieli wysłać prawidłowego towaru. OSZUŚCI dokształcie się, jakie macie obowiązki wynikający z umowy kupna!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Pan Tomasz M zwraca się do klientów w cytowany sposób "Proszę zgłaszać, gdzie Pani zapragnie.Gdy wróci przesyłka, zostanie zrealizowany zwrot należności. Groźby i huki nic w tej kwestii nie zmienią, poza tym, ja nie zajmuję się ani zwrotami, ani reklamacjami, a to co do mnie należało, zostało wykonane." No cóż, chyba odradzam kupowanie w tym sklepie, tylko problemy i 1,5 miesiąca opóźnienia w remoncie z powodu nieudolności pracujących tam ludzi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Co to za firma? Wysyłam reklamację na rurkę od baterii,a szanowna Pani oświadcza mi,że ma czas 14 dni na odpisanie maila.Wystarczyłoby przysłać mi nową rurkę i byłoby po kłopocie.Czy w tej firmie nie można sprawdzić co się wysyła,tylko pakuje się buble w pudełka? Panie O.,kogo Pan zatrudnia?!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

e-metalowiec to granda, a nie rzetelny sklep, najpierw sami nie dali znać, że produktu nie ma, który był na stronie, później przysłali niewłaściwy, a teraz od 19.10 bezskutecznie czekam na zwrot pieniędzy i zero przepraszam czy czegokolwiek z ich strony, jak tak dalej pójdzie to pójdę do sądu, wezwanie do zapłaty już wysłałem
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Kupowałem u nich sanitariaty, dostałem jakieś porysowane. Nim mi wymienili dużo telefonowałem, pisałem i dostałem towar droższy, bo jak stwierdzili to co kupiłem to kiepska chińszczyzna. Obsługa niekompetentna, nieuprzejma, niezorientowana, apatyczna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Najgorsza firma w jakiej robiłem zakupu,choć budowałem dom od podstaw,nigdy nie spotkałem się z taką nie profesjonalną obsługą a pan TOMASZ M. bije wszelkie rekordy nieuprzejmości.W razie reklamacji pan M. zrobi wszystko aby nie uwzględnić reklamacji.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz FHU Metalowiec. Paweł Obrzyński? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi