Opinie Firma Handlowo-Usługowa "EURO-GROSZ" Ryszard Kokoszka

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Rowery nie są z najwyższej półki jak to ktoś napisał, i nie są w rozsądnych cenach . Byłem w giżycku , olsztynie i jest taniej
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Ceny rowerów jak na posiadany osprzęt i częsci rowerowych to zbyt drogo w porównaniu jakie występują na allegro. Zawsze robię zakupy na allegro ponieważ można kupić towar w cenie jak za dw w porównaniu do cen sklepowych
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

W centrum rowerowym jest bardzo dobry serwisant od piast planetarnych Nexus , sram i ogłasza się też na OLX
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za opinie. Teraz Mamy Centrum Rowerowe "ALLEROWER" na ul. Grunwaldzkiej 1A. Serdecznie zapraszamy. Serwis Nexus Shimano itp.


, opublikowano ponad 10 lata temu

Robiąc zakupy w tym sklepie ,a mianowicie części rowerowe, pokazuję sprzedawcy zużytego konusa- z tego co wiem to serwisant mnie obsługiwał i twierdzi że cytuję '' jakaś stara część , nie popularna, z kąd Pan ją wziął '' te konusy występują już od 15 lat i są spotykane wszędzie , tylko nie chciało się powiedzieć '' przepraszam ale nie posiadamy '' - żałosne , a w sklepie sportowym kupiłem bez problemu. To coś o tym serwisie świadczy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

jak dobrze że tu zaglądnąłem. Nie tak dawno dałem do tego serwisu rower z piastą 7 Nexus i powiem że nie mają wystarczającej wiedzy. Hm hm , rozebrać i nasmarować tak , ale usunąć przyczynę przepuszczania na innych biegach lub wymianę poszczególnych części to już zachód. Najlepiej to by całą piaste wymienili i wtedy było by super. Na szczęście poszukałem w internecie naprawę rowerów i znalazłem Pana , który bardzo dobrze je naprawia na Piszu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Z tego co wiem to jest bardzo dobry serwisant z piastami wielobiegowymi 3,7,8 NEXUS czy Sram , który się ogłasza na OLX i jest z Pisza . Naprawiałem już u niego 3 rowery i chodzą świetnie. Wiem też , że pracuje w Centrum Rowerowym na Warszawskiej . Naprawdę warto - polecam go


, opublikowano ponad 10 lata temu

w tym sklepie internetowym dużo części nie mają , a wystawiają na sprzedaż . Tak samo naciełam się z rowerem, który jechał i jechał aż sobie w końcu odpuściłam. Sprzedawca nalegał na inny rower , ale mnie interesował dany model
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

przed wczoraj odebrałem rower, miała być regulacja biegów, myślałem że z siebie wyjdę co powiedział mi inny fachowiec jaka była przyczyna
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

jak się często zmieniają serwisanci to tak jest . A ostatni nie widać tam jednego serwisanta, który dość długo pracował


, opublikowano ponad 10 lata temu

LICZNE GRATISY W POSTACI ZAPIĘCIA ROWEROWEGO ZA 7 ZŁ I LAMPEK ROWEROWYCH FIRMY DE-ONE , A SPRZEDAJĄCY NIE ZAWSZE ZORIENTOWANY. Do profesjonalizmu to jeszcze troszkę brakuje
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

widzę że inni dodają komentarze to i ja dodam. rower kupiłem w tym sklepie, na gwarancji bo taka była, po pół roku opona zaczeła się mocno przecierać, w suporcie trzaski, rower naprawiony ale potem znów to samo . cena roweru nie była niska


, opublikowano ponad 10 lata temu

Serwis rowerowy funkcjonuje bardzo dobrze, fachowe doradzctwo, rzetelna obsługa, nawet powiadomienia wysyłane są sms-em , szkoda tylko że nie ma tam Pana starszego od serwisu , najwidoczniej chyba zrezygnował, a posiadał dużą wiedzę praktyczną, to dzięki niemu ten serwis się trzymał
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

prawda


Sklep rowerowy

, opublikowano ponad 12 lata temu

Profesjonalna i miła obsługa, atrakcyjne ceny rowerów i akcesoriów rowerowych, liczne gratisy. Polecam wszystkim ten sklep
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

u konkurencji są też dobre ceny , jak i r?żne marki


Czy Znasz Firma Handlowo-Usługowa "EURO-GROSZ" Ryszard Kokoszka? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi