Opinie Fotograf Vanessa

, rok temu

Polecam na sześć tylko gwiazdek pięć. Korzystałem z usług dla mojej firmy zlecając wykonanie fotografii firmy oraz produktów. Po obejrzeniu widać rękę mistrza fotografii, nasycenie koloru głębia i wychwycenie znaczenia fotografowanego produktu.Polecam ponieważ ja na pewno będę długo współpracował z Fotografem Vanessa.

, rok temu

Polecam za niskie ceny i solidność

, rok temu

Polecam Panią fotograf

, rok temu

Fotografa znaleźliśmy parę miesięcy temu, na spotkaniu Pani Kasia okazała się bardzo przemiła a jej okazane prace fotograficzne bardzo się nam spodobały. Skorzystaliśmy z sesji narzeczeńskiej na cytadeli było wspaniale. Potem ślub a po paru dniach zobaczyliśmy efekt na fotografiach super - super zrobione. Kasia pokazała całe piękno tej cudownej naszej chwili, coś pięknego na każdą chwilę naszego życia. polecamy i stawiamy ocenę piątka !!! Magda i Łukasz

, rok temu

Polecam fotografa "Vanessa" za jakość wykonanych fotografii i ujęcia tej tzw. jednej chwili. Korzystaliśmy z fotografa do komunii naszego syna w kościele jak i plenerowych fotografii z chrzestnymi. Całość wyszła cudownie i jakością wykonania nie zachwycamy się tylko my ale każdy kto je ogląda. Cena była przystępna w stosunku do innych fotografów których sprawdzaliśmy na początku. z czystym sercem polecamy wszystkim.

, rok temu

Dodałam już opinię na stronach google ale warto promować taką panią fotograf, więc raz jeszcze dodaję na ich stronie www moja opinię.Zatem podziękowania za fotografię mojego ukochanego synka. Wspaniała pamiątka dla nas i dla niego na ukończenie roczku. Widać od pierwszej chwili iż Pani Kasia ma podejście do dzieci i potrafi uwidocznić to w fotografii. Gorąco polecam wszystkim - my na pewno jeszcze w przyszłym roku poprosimy o kolejne fotografie naszego Rafałka.

, rok temu

Dziękujemy Kasi i Marcinowi za wykonanie zdjęć w tak ważnym dla nas dniu. Zdjęcia bardzo nam się podobają, super teledysk ślubny. Dzięki poczuciu humoru Marcina czuliśmy się zawsze swobodnie, rady Kasi pokazują profesjonalne podejście do swojej pracy, była otwarta na nasze prośby i sugestie. Mamy cudowną pamiątkę do końca życia. Szczerze polecamy! Kasie i Marcina jeszcze raz dziękujemy! Karina i Jacek

, rok temu

Na początku bardzo dziękujemy Kasi i Marcinowi za pięknie uchwycone chwile , emocje oraz radość. Sesja z wami to nic innego jak spotkanie z kimś kogo znasz od lat , nie czuć w ogóle presji ani tego uczucia ,że ktoś robi Ci zdjęcia. Jest to bardzo duża zaleta bo gwarantuje ona uchwycenie naszej naturalności. Zdjęcia są bardzo profesjonalne i idealnie oddają piękno otoczenia i plenerów. Polecamy bardzo serdecznie Firmę Kasi i Marcina , z nimi macie gwarancje uchwycenia pięknych chwil które na zawsze będą utrwalone i ładnie oprawione. A wiadomo ,że w życiu pozostają nam wspomnienia które powodują ,że czujemy się zawsze "młodzi" dlatego warto zadbać o nie. Pozdrawiamy Adam z Martą i Arturkiem.

, rok temu

Witam Wszystkich, którzy tu zaglądają by dowiedzieć się co nieco o Kasi, sympatyczna o naprawdę wielkim talencie "uchwycenia chwili" oraz świetnym poczuciu humoru. Kasia i jej zespół potrafi zaangażować każdą parę do współpracy. Dzięki swojemu podejściu do swojej pracy i do ludzi sesja plenerowa upłynęła Nam bardzo miło. Rodzina oraz znajomi zachwyceni zdjęciami o My to już w ogóle. Polecam Wszystkim, którzy poszukują fotografa na ten wyjątkowy dzień.

Ślub

, rok temu

Bardzo baliśmy się z Markiem, że podczas ślubu będziemy osaczeni przez dużą ilość osób i sprzętu. Doświadczenie, luz, kultura, poczucie humoru i pełen profesjonalizm, który prezentuje Kasia i Marcin sprawił, że nie mieliśmy prawa tak się czuć. Polecamy to uczucie, bo w tym stresującym dniu jest bardzo przydatne. Zdjęcia i film mówią same za siebie! Wszystkie są cudowne i jedyne w swoim rodzaju! – bardzo polecamy fotografów z Vanessy. Pozdrawiamy Monika i Marek

  • 1(current)
  • 2