Opinie Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Witam. Pani Kinga robi tutaj masaże rozluźniające pomocne np w kręczu szyi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo polecam masaż kobido który świetnie działa na skórę twarzy, zmiejsza napiecie a nawet ma dobroczynny wpływ dlaosób z migreną.I cieszę się że takiego zabiegu można wykonać w tym gabinecie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Tu gabinet idie na jakość a nie ilość.I mam tu na myśli kosmetyki jakie są używane podczas zabiegów.Same renowanych firm i to z wyższej półki.Dzięki czemu i efekty po zabiegach pielęgnacyjnych są doskonałe.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kosmetyczka ciągle się rozwija i wprowadza do swojej oferty nowinkikosmetyczne i elementy medycyny estetycznej. I umie to wdrażać w praktyce.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Warto zerkać na stronę internetową Pani Kingi bo często ma ciekawe promocje na zabiegi. Można też kupić voucher na prezent dla bliskiej osoby.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jedyny gabinet w Rzeszowie w którym są wykonywane wszystkie rodzaje mezoterapii. I to pod okiem doświadczonej kosmetyczne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bez trudu można w tym gabinecie odjąć sobie kilka dobrych lat likwidując zmarszczki. Przy okazji można też przy zabiegu się zrelaksować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo mi się podoba atmosfera panująca w gabinecie Pani kosmetyczki. Zawsze czysto i przytulnie a same zabiegi porobione z wyczuciem. Na dzien dzisiejszy jeszcze sie na żadnym nie zawiodłam a z dotychczasowych efektów jestem niezmiernie zadowolona.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Miałam już wykonywanie masaże w wielu miejscach , państwowo i prywatnie . jednak nigdy nie czułam się tak dobrze jak po masarzu u Pani Kingi. Do tego wszystko wykonane w higienicznych i czystych warunkach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zawsze można liczyć na obiektywną opinię w swerze doboru zabiegu na aktualny stan cery. A poza tym same zabiegi zawsze przynoszą porządany efekt z którego jestem bardzo zadowolona a przy okazji samoocena własnego wyglądu automatycznie się podnosi. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Nowoczesny sprzęt , ciągłe nowości w zabiegach i profesjonalna opieka. Czego chcieć więcej?. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

W zakresie masażu nie ma lepszej specjalistki w okolicy. W kilku gabinetach miałam robione masaże, ale po żadnej tak się dobrze nie czułam jak te wykonywane przez panią Kingę. Po prostu rewelacyjne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Zawsze dobrze kosmetyczka podpowiada w kwestii doboru zabiegu do aktualnego stanu mojej cery. Nigdy się nie zawiodłam na tym a sama cera jest swietnie zadbana i praktycznie nie widać zmarszczek. Z takiego stanu jestem bardzo zadowolona.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Ze świecą szukać tak dobrego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie właścicielka ma dużo usług w dobrych cenach i co najbardziej istotne to bardzo dobrze je wykonuje i tu gorąco polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Masaż liftingujący twarz to świetna sprawa dla mojej cery i doskonale się odprężam psychicznie. Lubię taką formę relaksu zwłaszcza, że wykonująca ten masaż kosmetyczka ma power w dłoniach. Niezdecydowanym polecam i jednocześnie zachęcam do tego zabiegu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Swietnie Pani Kinga sprawdza się w masażach. Pomogła wyjść na prostą dzięki masażom mojemu mężu, który ma od lat prpblem z zwyrodnienie kręgosłupa. Teraz zdecydowanie mniej go boli i może się sprawnie poruszać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo chwalę higieniczne warunki wykonywanych zabiegów w gabinecie Pani Kingi. Zawsze czysto, posprzątanie i w gabinecie panuje przyjemny zapach, który podczas zabiegu odpręża. Z przyjemnością wracam na kolejne zabiegi odmładzające.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Szeroka gama usług z adekwatnymi cenami bardzo zachęca do wizyt, zwłaszcza jak chce się zadbać o cerę i zachować dłużej młodość. Z ogólnych wyników ze wszystkich zabiegów jestem zadowolona, a cera jak na mój wiek dosyć jędrna i gładka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo chwalę sobie zabiegi pielęgnacyjne na twarz i polecane kremy. Udało mi się zachamować proces starzenia skóry i mam zdecydowanie mniej zmarszczek niz znajome w moim wieku. Dziękuję i ciepło pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo miła obsługa, atmosfera oraz niezwykle pomocne zabiegi. Byłam tam ostatnio co prawda pierwszy raz za nawową koleżanki z pracy ale bardzo mi się spodobało i na pewno wrócę ponownie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

W ostatnich miesiącach sie sporo zmieniło, ale u Pani kingi jest nadal doskonała atmosfera, a wizyty profesjonalne i uwzględniają wytyczne sanepidu. Tu nie mam się czego obawiać. Przy okazji pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Znakomita kosmetyczka u której zawsze mogę cos poprawić z własną urodą. Co istotne wszystkie zabiegi są bezinwazyjne i bezpieczne dla zdrowia. Przy okazji mogę się tez poradzić w zakresie kupna nowych kremów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Poza zabiegami odmładzającymi na starzenie się skóry tez kupuje kosmetyki, które ma w promocyjnej cenie i przy okzaji doradzi jak je stosować. To wszystko ma świetny wpływ na kondycję mojej cery, a ceny też są w porządku.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

W kilku miejscach miałam robione zabiegi z zakresu medycyny chińskiej, ale jednak u Pani Kingi są najlepsze. Duże doświadczenie i niesamowity potencjał robi swoje. Po takich zabiegach zawsze jestem pełna energii i zdrowiej się czuję. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

U tej kosmetyczki można dostać dobrej jakości naturalne kosmetyki w promocyjnej cenie. Przy okazji można liczyć na fachowe doradztwo i wskazówki jak z danego kosmetyku korzystać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

przez całe moje życie korzystałam z usług kosmetycznych w wielu gabinetach i salonach, ale najlepiej przypadła mi do gustu otoczka gabinetu Pani Kingi. Przyjemna atmosfera, ogólna czystość i przede wszystkim duże doświadczenie i zaangażowanie kosmetyczki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

bardzo sobie chwalę jakość wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych przez panią Kingę. Wyniki tych zabiegów też są bardzo pozytywne i zgodne z moimi oczekiwaniami dzięki czemu mogłam opóźnić proces starzenia się skóry. Dodatkowo cieszy mnie to, że pani kosmetyczka poświęca dużo czasu na te zabiegi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie żałuję, że zaufałam Pani Kindze w kwestii doborów odpowiedniego zabiegu do mojej cery. Z czasem zmarszczki poznikały a skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. Zero problemów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo chwaliła mi znajoma wykonany zabieg bańkami, który pomógł zlikwidować przewlekły ból pleców. To spowodowało, że pomyślałam o moim mężu, bo ma tez problemy tego typu i zapisałam go na taki zabieg. Po kilku seansach była znaczna poprawa i śmiało możemy polecić
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

kosmetyczka ze świetnymi zdolnościami manualnymi, można rzec, że ma złote ręce do zabiegów. Robię u niej zabiego odmładzajęca na przemian z masażami. W suumie to rewelacyjnie wygląda i przynosi pożądane efekty i jak najbardziej polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo cenię zabiegi na zmarszczki i związane z tym wszelkie maseczki. W moim przypadku przynoszą one znakomity efekt i cera wygląda świeżo i jest miła w dotyku. Same terminy są krótkie i w dobrych cenach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Chodzę do Pani Kingi robić profesjonalny makijaż , gdy mam jakieś ważne spotkania rodzinne, czy imprezy, zawsze jestem zadowolona z efektów chętnie polecam usługi pani Kingi swoim znajomym.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

W rzeszowie nie ma lepszego eksperta w masażu niż pani Kinga, która specjalizuje się w azjatyckiej medycynie. Po takim masażu czuję się jak nowonarodzona i znów mam w sobie pełnię energii. Dla mnie czysta rewelacja.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Borykam się z zaskórniakami i gdzieś wyczytałam, że najlepsza na to jest mikrodermabrazja. Z takiego zabiegu mogłam skorzystać w gabinecie Pani Kingi, gdzie panowały odpowiednie warunki i pod ręką doświadczonej pani kosmetyczki nie musiałam czekać długo na pierwsze pozytywne efekty. Ważne żeby trafić w dobre ręce.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Właśnie skończyłam serię masażu liftingującego twarz i szyję który był wykonany żadko spotykanymi narzędziami i samą technika. I tu pani Kinga wspaniale się sprawdziła, bo ma dryg do tego typu spraw, a efekt końcowy jest wyśmienity. Musze się przyznać, że azjatycka medycyna zadziwia skutecznością.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Mam pewne zwyrodnienie kręgosłupa, które powoduje ból i jedynym antidotu,m na to są leki i masaże. Co do masaży byłem u kilku fizjoterapeutów, ale średnio się po nich czułem. Dopiero jak korystałem z masażu u Pani Kingi, to poczułem wyraźną ulgę i na jakiś czas plecy przestały dokuczać. Do tego wszystko przeprowadzone w sposób profesjonalny. I cena była też niczego sobie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo podoba mi się w gabinecie u Pani Kingi kompleksowa obsługa i samo podejście do klienta. Robione maseczki w miłym otoczeniu to nie tylko inwestycja w siebie, ale także czysty relaks. Po prostu mi się tu podoba. Pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Miałam problemy z cerą a konkretnie mówiąc była sucha , ciągle jakieś wypryski i żadne domowe metody nie dawały wyraźnej poprawy. Dopero wizyty u Pani Kingi, jej zabiegi i proponowane kosmetyki przyniosły oczekiwany efekt teraz moja cera jest odpowiednio nawilżona i gładka. Jedyne czego żałuję, to tylko tego, że wcześniej nie skorzystałam z pomocy profesjonalistki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Za dotychczasowe zabiegi, które miałam zrobione u Pani Kingi daję 5 gwiazdek. Głównym powodem tego stanu, to świetna jakość i efektywność zabiegów, oraz sympatyczna atmosfera w gabinecie. To wszystko powoduje, że lubię tutaj wracać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Moim daniem zdecydowanie najlepszy salon tego typu w Rzeszowie. U pani Kingi mogę wykonać niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, które mają wspaniały wpływ na moją cerę. Ponadto można też w atrakcyjnych cenach kupić wysokiej klasy kosmetyki, które są całkowicie bezpieczne dla skóry i przez nią rekomendowane. Przy okazji pragnę też pozdrowić panią Kingę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Znam potrzeby mojej małżonki i w ostatnich latach na mikołaja dostaje bon upominkowy, który przed świętami zawsze realizuje. Po zabiegach przychodzi zdecydowanie w lepszym samopoczuciu, odprężona i decydowanie odmłodzona. Oczywiście atmosfera w domu też staje się o niebo lepsza. Panią Kingę w tym przypadku pragnę pozdrowić i podziękować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Korzystałem z usług Pani Kingi z zakresu medycyny chińskiej, a konkretnie mówiąc chodziło o bańki, masaże i akupunkturę. To wszystko miało pomóc na moje problemy zdrowotne, choć do końca nie byłem aż tak przekonany, ale jednak po kilku wizytach poczułem wyraźną ulgę. W związku z tym pragnę gorąco podziękować za wszystkie zabiegi i dobre efekty.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zgadzam się Pani Kinga jest najlepsza pomogła mojej córce pozbyć się trądziku:-)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Był u mnie delikatny problem związany z plecami, a mianowicie nie wyglądały one zbyt estetycznie i były pokryte małymi krostkami. Miejąc w planach urlop nad morzem, to zdecydowałam się na serię zabiegów u pani Kingi, która zajęła się oczyszczaniem skóry na plecach. Najważniejsze, że wszystko poszło po mojej myśli i nie miałam potem na plaży dyskomfortu. Była to dobra usługa w sensownej cenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Do pani Kingi trafiłam pocztą pantoflową, bo szukałam osoby,która zajmuje się medycyną chińską. Dobrze trafiłam, bo Pani Kinga ma bogatą ofertę tej dziedziny i co najważniejsze bardzo dobrze te zabiegi wykonuje. Z osiąganych efektów jestem w pełni usatysfakcjonowana i w związku z tym polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Wysmienita specjalistka w akupunkturze. Dzięki tym zabiegom moje zdrowie się bardziej unormowało, a same zabiegi były wykonywane profesjonalnie, z dużą dozą empatii i z wyczuciem. Do tego miła atmosfera i przyjemny kontakt.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pani Kinga jest nie tylko świetną kosmetyczką, ale także doskonałym ekspertem w zakresie medycyny estetycznej i potrafi doradzić w doborze zakupu najlepszego kremu do posiadanej cery. Teraz się skusiłam na promocje Mesoestetic z witaminą C. cena była świetna, a kosmetyk się sprawdza.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

W sprawach dotyczących pielęgnacji skóry na twarzy nie znam lepszej specjalistki jak Pani Kinga, która w tym zakresie ma bardzo szeroką ofertę. Zaczynając od oczyszczania twarzy po jej odpowiednie nawilżenie. Stosuje wiele takich zabiegów, które rzadko są spotykane w Polsce, a ja bardzo dużo na tym korzystam, bo dzięki temu mam cerę bardzo zadbaną i bez zmarszczek, a wizyty są sympatyczne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Muszę pochwalić zabieg z konopii. Jest pewną nowinką w kosmetyce, ale w stosunku do mojej wrażliwej skóry przyniósł świetne efekty. Do tego wszystko było w czystych i higienicznych warunkach i za nie duże pieniążki. Ogólnie super zabieg.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Znalazłam idealny sposób na cellulit w gabinecie Pani Kingi i jest to doskonała mezoterapia peptydowa. Na pierwsze wyniki nie musiałam długo czekać, a skóra teraz jest gładka i dobrze odrzywiona i co ciekawsze zabieg nie jest drogi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Akupunktura jest coraz bardziej powszechna i ma nadzwyczajne możliwości i dla tego bardzo często z niej korzystam. Miałam już takie zabiegi wykonywane w Jaśle, Sanoku i Rzeszowie. Zdecydowanie najlepiej w tym się sprawdza Pani Kinga, która ma doskonale opanowaną technikę i wprawne ręce i dla tego już zostałam u niej na stałe a ceny ma bardzo rozsądne. Zawsze z miłą chęcią do niej wracam. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Wydaje mi się, że w Rzeszowie zdążyłam zwiedzić wszystkie gabinety kosmetyczne, a także w okolicy. To wszystko podsumowując to dochodzę do wniosku, że jednak najlepiej zabiegi wykonuje pani Kinga, która ma nie tylko duże doświadczenie, ale także odpowiednie podejście do zawodu i klienta. Teraz jestem stałą jej klientką od roku i bardzo chwalę szeroką gamę zabiegów i przystępne ceny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Poddałam się zabiegowi Fenol peel, który jest dedykowany na przebarwienia skóry, bo miałam brzydkie plamy na skórze i doskonale przebarwienia zlikwidował, a do tego skóra się jeszcze bardzo wygładziła i widać, że ten typ zabiegu ma też właściwości przeciwzmarszczkowe. Z tego, co wiem, to w Rzeszowie nikt takiego zabiegu nie wykonuje, a pani kinga wykonuje go moim zdaniem rewelacyjnie i skutecznie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo polecam rzadko spotykany w gabinetach kosmetycznych zabieg z jadem węża, który działa korzystnie na odmładzanie i zmarszczki. Może to szokować, ale najbardziej istotny jest efekt a moim zdaniem jest niesamowity, a tak na marginesie to
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Musze pochwalić panią Kingę za profesjonalne zrobione zabiegi akupunktury, z których korzystam od kilku miesięcy. Od tego momentu poprawiła mi się odporność na przeziębienia i mam też ładniejszą cerę. Sam zabieg akupunktury wbrew pozorom nie jest bolesny i z miejsca przynosi mi dużą ulgę. Osobiście warto samemu to sprawdzić
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Gabinet jest bardzo przytulny i jest miła atmosfera. Pani Kinga jest bardzo profesjonalna i się naprawdę stara jak najlepiej przy każdym zabiegu.Myślę, że w końcu znalazłam gabinet do którego będę mogła często powracać. Wiem że będę zadowolona za każdym razem.Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Cierpiałam na bezsenność, a przy cieplejszych dniach w ogóle nie spałam. Dopiero akupunktura przyniosła porządany efekt. Na takie seanse chodziłam do pani kingi z polecenia sąsiadki i faktycznie kobietka zna się na tym doskonale i ma dobrą technikę, bo przyniosło mi to bardzo szybko ulgę. Jak akupunktura, to tylko u niej!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Troszkę miałam kompleks związany z piersiami, bo zrobiły się nijakie po karmieniu dziecka i w związku z tym poddałam się zabiegom, które miały podnieść biust, a także go ujędrnić. Zabiegi przyniosły swój pozytywny efekt i mój biust stał się dużo ładniejszy i pełniejszy. Warto się było zdecydować na tego typu zabieg, a także czuję się bardziej atrakcyjna jako kobieta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Od kilku miesięcy chodzę do pani Kingi na akupunkturę, która bardzo pomaga mi na bezsenność i stany lękowe. Czynności związane z akupunkturą są wykonywane na dobrym poziomie i czystych warunkach i co najważniejsze pani Kinga ma wyraźny dryg do tego. Bardzo polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Co jakiś czas zaglądam do gabinetu Pani Kingi żeby zrobić sobie przyjemność i zafundować profesjonalny makijaż i regulację brwi. Pani Kinga bardzo fajnie zna się na makijażu i przy miłej atmosferze spędzam tam czas. Zawsze po takich wizytach poprawia się moje ego.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Mam duży problem z hormonami i niestety dostaję zbyt ciemne owłosienie pod noskiem i koło uszu i dla tego systematycznie korzystam z pomocy Pani Kingi, która doskonale tuszuje te mankamenty urody i usuwa zbędne owłosienie na twarzy. Bardzo polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Chodzę z przyjacółką co jakiś czas do kosmetyczki Kingi na małe zaboego związane z oczyszczaniem twarzy i cały zabieg trwa krótko w miłej atmosferze, a cenowo jest bardzo atrakcyjny. To dobra opcja na relaks i dobre samopoczucie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałam bardzo duże problemy z cerą, a dokładniej istny wysyp wągrów i udałam się do Pani kosmetyczki, która dzięki swoim zabiegom pomogła mi się pozbyć uporczywego problmu i oczyścić cerę. Świetna profesjonalistka w przystępnej cenie!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Kosmetyczkę poleciła mi koleżanka z pracy i z ciekawości skorzystałam z jej usług i do dziś już tak zostało. Bardzo dobre podejście do klienta. Zabiegi na wysokim poziomie z wykorzystaniem dobrych produktów i rozsądna cena.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

W sprawach depilacji nie bawię się z tym sama, a zdaję się na zabiegi u tej kosmetyczki. Ogólnie z poiziomu wykonania depilacji jestem bardzo zadowolona i dla tego chętnie tu wracam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Przed wyjazdem nad morze poddałam się całkowitej depilacji i efekt był znakomity. Zwłaszcza na plaży. Sam zabieg był całkiem znośny i wykonany profesjonalnie, a koszt usługi nie był wysoki. Bardzo dobra kosmetyczka!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

W moim życiu zwiedziłam już wiele gabinetów kosmetycznych, ale nigdy się nie czułam tak dobrze i komfortowo jak w tym. Pełen profesjonalizm, doskonałe kosmetyki i rewelacyjne zabiegi i co najważniejsze świetne podejście do klienta!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

W pewnym momencie na skutek nazwijmy delikatnie przekwitania zaczęło się pojawiać u mnie owłosienie w zbyt widocznych miejscach jak twarz. Teraz korzystam z depilacji która skutecznie tuszuje mój problem. Bardzo jestem zadowolona z obsługi, a cena jest bardzo przystępna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo cenię sobie zabiegi u Pani Kingi. Mam problem z przetłuszczającą się skórą. Pani Kinga, to prawdziwa profesjonalistka!.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Często korzystam z usług tego gabinetu ze względu na problemy ze złuszczaniem się skóry na twarzy. Teraz jestem zadowolona ze względu na pozytywny efekt zabiegu jak i jakość usług. Zawsze ceniłam profesjonalizm i rzetelność, a to tu jest na pewno.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Chodzimy razem z mężem do Pani Kingi. Oboje dbamy o swój wygląd. Bardzo polecamy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z efektów depilacji w tym gabinecie, chodze do niej od ok2lat regularnie i wydepilowałam sobie całe ciało. Super inwestycja ,polecam każdej kobiecie ,która nienawidzi owłosienia na ciele. Pani Kinga bardzo miła,dokładna,dbająca o bezpieczeństwo i komfort klienta.POLECAM!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jestem bardzo zadowolony z usług tej kosmetyczki.Krótkie terminy,świetne zabiegi i tanio.Panom też polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Świetny gabinet kosmetyczny. Dobre i profesjonalne zabiegi.POLECAM!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jestem zadowolona z usług tegp gabinetu.Miły kontakt,fachowa obsługa,profesjonalne zabiegi i przystępne ceny.Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Bardzo jestem zadowolona z usług w tym gabinecie.Mają atrakcyjne ceny.Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Gdy jestem w złym humorze uwielbiam przychodzić tutaj na manicure czy też oczyszczanie twarzy. Pani Kinga to profesjonalistka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jest to gabinet, który z czystym sumieniem polecam moim bliskim i przyjaciółkom. Jeszcze żadna wizyta mnie nie rozczarowała, polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Mój mąż nie jest zachwycony że tyle przesiaduje u kosmetyczki :D Cóż poradzić jak u Pani Kingi zabiegi na twarz, ciało czy dłonie są takie relaksujące że po ciężkim dniu w pracy marzy mi się taki czas ! Polecam wszystkim Panią Kingę, przemiła dziewczyna która zna się na swojej robocie !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek

, opublikowano ponad 12 lata temu

Świetna masażystka. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

uwielbiam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

wysoka jakość usług, korzystam regularnie, mega fajne jest to że pani Kinga wciąż wprowadza kolejne nowości co pokazuje, że jest zaangażowana i ma pomysł na siebie i swoją pracę :) jestem bardzo zadowolona!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Zadowolona

, opublikowano ponad 12 lata temu

Czasami trzeba przejść serię zabiegów, aby odmłodzić wygląd bądź też na bieżąco o niego dbać. Czasem sport, kosmetyki nie wystarczają.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam Panią Kingę

, opublikowano ponad 12 lata temu

Masaże, mezoterapia oraz kawitacja przebiegały udanie. Trochę pieniędzy straciłam, ale ostatecznie uważam, że było warto. Musiałam być cierpliwa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gabinet Kosmetyczny

, opublikowano ponad 12 lata temu

Świetny gabinet. Polecam w 100 %!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

laserowe usuwanie włosków

, opublikowano ponad 12 lata temu

Koleżanka mi poleciła tan gabinet, szukałam takiego miejsca gdzie będę mogła sobie usunąć laserowo włoski z ciała i okazało się że taką usługę oferuje ten gabinet kosmetyczny. Udałam się tam na zabieg i wyszłam stamtąd zadowolona i oceniam ten gabinet pozytywnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Lubię dbać o ciało, czuć się piękniejsza, młodsza niż jestem. Polecam wszystkim kobietkom z podobnym podejściem. W gabinecie można liczyć na wysokiej jakości usługi kosmetyczne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gabinet ok

, opublikowano ponad 13 lata temu

Zdecydowałam się na serię zabiegów liftingujących, ze zniżką. Warto.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

OK

, opublikowano ponad 13 lata temu

Moja kobieta sobie chwali gabinet. Często w ciągu tygodnia tracę ją na kilka godzin.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

kosmetyka

, opublikowano ponad 13 lata temu

Chciałam znacznie odświeżyć swoją skórę. Byłam na zabiegu peelingującym po którym stan mojej skóry się poprawił, jest gładsza pozbawiona zanieczyszczeń i zdrowsza. Wierzę też że teraz nie będę miała już takich problemów z pryszczami jak dotychczas.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Godny polecenia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Delikatna, sympatyczna i wyrozumiała. Uczęszczanie do jej gabinetu na zabiegi, to przyjemność. Rekomenduję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

gabinet kosmetyczny

, opublikowano ponad 13 lata temu

Pani Kinga jest bardzo miłą osoba, jestem zadowolona ze do niej trafiłam bo zabiegi wykonuje najlepiej. Widzę duże efekty i to mi sie podoba :) Pełen profesjonalizm.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Gabinet Kosmetyczny Kinga Pantera-Ziomek? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi