Opinie Gabinet Kosmetyczny "U ELI" i Studio Przekłuwania Ciała - Brzeg

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam zabiegi u Pani Eli. Sama korzystałam z zabiegu tlenem, efekt był niesamowity i utrzymał się bardzo długo. Twarz stała się rozświetlona, zniknęły worki i cienie pod oczami oraz przebarwienia. Ostatnio córeczka przebijała uszy u Pani Eli. Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, czysto i higienicznie. Córeczka ( 5 latka) zachywycona i samymi kolczykami, których Pani Ela ma spory wybór, jak również samą Panią Elą, która ma wspaniałe podejście do dzieci. Córeczka nie była zestresowana, czuła się swobodnie i komfortowo. Pani Ela jest cudowną, ciepłą osobą, dzięki czemu czas spędzony w salonie jest bardzo relaksujący i odprężający. Polecam!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Wszystko co tu napisane jest prawdą.Bardzo dobre zabiegi i przemiła obsługa.POLECAM.


, opublikowano ponad 7 lata temu

POLECAM wszystkim co parają się z trądzikiem chodzą po różnych gabinetach wysłuchują najróżniejszych porad i nic z tego zresztą tak jak ja. Polecam idżcie do ELI wykona extra zabieg bez kwasów będzie mega efekt od razu. Póżniej jeszcze powtórzy ale trądzik zniknie NAPEWNO. Polecam. Justyna.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Piękne zabiegi na twarz.Bardzo dużo opartych na naturalnych czynnikach. Bo ja napewno wiem że nic nie zlikwiduje zmarszczek jak one powstaną to już będą.NIE WARTO ROBIĆ SOBIE BOTOKSÓW bo to nieprawda że likwidują zmarszczki. A U ELI zabiegi są super rozświetlają nawilżają cere i o to chodzi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przekłucie i założenie kolczyka SUPER bezboleśnie i sprawnie. POLECAM. Beatka.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Zabieg pielęgnacyjny

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zabieg na moje rozszerzone naczynka przyniósł ulgę w nawilżeniu i rozjaśnił skórę, polecam Gabinet u Eli na Kapucyńskiej. Aga L.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Doskonała specjalistka. Duża wiedza merytoryczna. Świetne umiejętności w każdym calu. Pani potrafiła dobrać zabieg do typu cery i zgłaszanych potrzeb. Wszystko w atmosferze sprzyjającej relaksowi. Skóra na twarzy po wykonanym zabiegu wygląda świetnie. POLECAM !! PROFESJONALIZM !!!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Byłam na zabiegu na twarz GENEO. Bardzo ładny zabieg widoczny zaraz po zejściu z fotela. Polecam paniom.

Swietny zabieg z komórkami macierzystymi. Odbudowuje skóre niweluje zmarszczki. Rozjaśnia twarz. POLECAM. Nie jest drogi.

Polecam zabiegi na twarz. SUPER

Poszłam na wizytę do PANI ELI dzięki namowom koleżanki. Jestem zadowolona i teraz polecam znajomym. Zabiegi są naprawde rewelacyjne !!!!


, opublikowano ponad 10 lata temu

Podpisuje się pod każdą pozytywną opinią i dodaje od siebie że PANI ELA to sympatyczna osoba i profesjonalna w 100% w swoim fachu, co sprawia że można się zrelaksować i powierzyć swoje lico z zaufaniem. Satysfakcja gwarantowana. Jest gabinetem AUTORYZOWANYM na fale radiowe FOKUS i to jest również gwarancją na zabieg z dobrym efektem. NAPEWNO ! ! ! ! ! ! ! ! Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Znakomite zabiegi na twarz ale polecam również regulacje brwi i długo utrzymującą się henne. POLECAM ten gabinet.


, opublikowano ponad 10 lata temu

Doskonała obsługa idzie w parze z fachowością i kompetencją. Moja cera doznała tu odnowy a ja pełnego relaksu. Polecam bo warto się odmłodzić. Jest to salon AUTORYZOWANY fal radiowych FOCUS RFplus.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Zabiegi na twarz ,dekolt są rewelacyjne, efekty widać zaraz po zejściu z fotela i utrzymują się długo. Jestem w sytuacji że w pracy, jestem pytana która kosmetyczka wykonuje tak znakomite ,efektowne zabiegi. Odpowiadam: prosze iść do ELI,polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Chcesz się komfortowo zrelaksować ? Idż do ELI na zabieg np. z komórkami macierzystymi albo Geneo. Efekty po jednym jak i po drugim są super.POLECAM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Testowałam już wiele kosmetyczek ale Pani ELA jest rewelacyjna.Zabiegi wykonywane są z niezwykłą starannością a co najważniejsze przed zabiegiem pyta o rodzaj skóry,uczulenia a to jest bardzo ważne( ja mam szczególnie wrażliwą cere i nie wszystko mogę używać) Doskolale można się również zrelaksować.Gorąco polecam szczególnie tym którzy cenią sobie profesjonalizm. Dziękuje i pozdrawiam.


, opublikowano ponad 11 lata temu

Najlepszy salon w mieście Brzeg polecam wszystkim, którzy jeszcze nie skorzystali z zabiegów w tym salonie. Ostatnio korzystałam z fal infrared emitowanych pod oczy aby zlikwidować sińce i obrzęki. Super, zabieg tani ale jakże skuteczny. Taki przyrząd do wytwarzania tych fal jest tylko U ELI. Polecam, jest skuteczny.Marlenka
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Zabieg na oczy z okularami jest super.Zeszła opuchlizna,cała okolica rozjaśniła się a skóra stała się aksamitna. Zabieg jest tani i przyjemny.POLECAM.

Chcesz się pozytywnie zrelaksować to idż na zabieg do ELI. Zabieg Geneo albo komórki macierzyste to pozytywne zabiegi z których śmiało można korzystać.POLECAM


, opublikowano ponad 11 lata temu

Ten salon odwiedziłam ze względu na pozytywne komentarze i nie zawiodłam się. Jest czysto,miło i dobre kosmetyki. Pani informuje o skutkach działania kosmetyków, o przebiegu zabiegu dzięki temu czułam się bezpiecznie i pewnie, uważam że jest to ważne dla klienta. Polecam ten salon. Pozdrawiam. Do zobaczenia. Joanna.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

http://www.cylex.pl/images/star-on.png

, opublikowano ponad 11 lata temu

Już dawno zakończyłam zabiegi aparatem focus rf plus, jednak moja twarz wygląda świetnie ,jest promienna i młoda. To znaczy że skóra teraz sama produkuje komórki młodości. Uważam że każda kobieta 50+ powinna skorzystać z fal radiowych Focus RF+ 3D by podarować sobie trochę młodości i radości.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

W salonie U ELI to relax i miło spędzony czas. Polecam komórki macierzyste. Również Henne i pięknie wyregulowane brwi.


, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam salon Pani ELI . Jest profesjonalna w tym co robi. Nie ma wygórowanych cen za to kosmetyki ma super. Zalety: moja skóra zaskakuje pięknym wyglądem, a dusza się relaksuje. Ola.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ja napiszę krótko,jest to najlepszy salon w Brzegu.Jestem klientką wymagającą przetestowałam chyba wszystkie salony aż swoje miejsce znalazłam U ELI. Profesjonalizm u Eli jest na pierwszym miejscu.Miło spędza się tu czas.Polecam w 100% a nie pożałujesz może nawet mi podziękujesz.

Pani ELA to super babka! uśmiechnięta, przemiła,delikatna.Do nas klientek podchodzi z dużym profesjonalizmem. Polecam wszystkim Paniom tym młodszym i tym starszym. Naprawdę warto jest super.


, opublikowano ponad 11 lata temu

Zabieg przeciwzmarszczkowy urzeka swoim skutecznym działaniem praktycznie od razu. Jego wykonanie nie pozostawia niczego do życzenia.Polecam ten salon kosmetyczny. Madzia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Moją receptą na PIĘKNĄ , ZADBANĄ i PROMIENIEJĄCĄ BLASKIEM TWARZ jest zabieg falami radiowymi focus rf plus 3d oraz odpowiednie nawilżanie skóry - w gabinecie u ELI , EFEKT GWARANTOWANY.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Do Pani ELI chodzę na zabiegi od kilku lat a teraz w ten sposób na forum pragnę podziękować za wspaniałą opiekę moją cerą,za zabiegi zawsze dobrze dopasowane i za pozytywny ich efekt. Uważam że Pani ELA jest najlepszą kosmetyczką w Brzegu. Zawsze ma czas,udziela trafnych porad i ma dużą wiedzę. Henna super. Dziękuje Pani ELU i do zobaczenia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Bardzo kształtnie wyregulowane brwi a henna utrzymuje się dwa miesiące tj.naprawde długo.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Najlepsza kosmetyczka w całej Polsce i ma super ceny. POLECAM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Focus RF plus

, opublikowano ponad 12 lata temu

Żadna maska ani krem nie dają tak dobrych efektów jak fale radiowe z focusa rf plus bo z tych różnych małych pudełek to szkoda zachodu.Jak zrobisz sobie na twarz to masz 10 lat mniej,to prawda.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Gabinet Kosmetyczny "U ELI" i Studio Przekłuwania Ciała - Brzeg? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi