Polecam!
Joanna Schierz , opublikowano ponad 12 lata temu
Do gabinetu trafiłam całkowicie przypadkiem, kiedy moja koleżanka robiła sobie korektę ust. Ja natomiast zainteresowałam sie zabiegi depilacji laserowej, do którego dodatkowo przekonał mnie pan doktor Paweł.
Po kilku dniach pojawiłam się na szczegółowej konsultacji, a następnie zdecydowałam się na zabieg.
Bezboleśnie, prawdę mówiąc szybko,właściwie bez żadnych skutków ubocznych zabiegów.
Jedynymi skutkami do dziś występującymi okazał się brak włosków w strefie bikini.
Doktor dołożył wszelkich starań, by zabieg został wykonany profesjonalnie, dobrze i niedrogo.
Prawdę mówiąc ta wizyta przekonała mnie również do innych zabiegów, jakie lekarz miał w swojej ofercie, dlatego juz wtedy zapisałam się na kolejny zabieg z medycyny estetycznej, z której również była ogromnie zadowolona.
Pan Doktor, to bardzo sympatyczny lekarz - pierwszy raz nie trafiłam na gbura, tylko człowieka z sercem na dłoni.
Polecam!