Opinie Gabinet Medycyny Estetycznej Wellmed

Opinie

Polecam!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Dziękuję Panu Doktorowi Pawłowi za pomoc w ramach walki z otyłością. Chirurgiczny zabieg spełnił moje oczekiwania. Całość przebiegła bezpiecznie i skutecznie. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Gorąco polecam wszystkim to miejsce. Zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy był rewelacyjny. Dzięki temu udało mi się pozbyć bruzd na mojej twarzy. Teraz znowu wyglądam młodo oraz atrakcyjnie. Jestem pod wrażeniem tego zabiegu. Przeprowadzono go niezwykle profesjonalnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Myślałam wielokrotnie o wypełnieniu zmarszczek, lecz bałam się, że będę wyglądać nienaturalnie. Koleżanka z pracy poleciła mi to miejsce i jestem naprawdę bardzo zadowolona. W końcu się odważyłam i to był super pomysł. Zmarszczki są doskonale wypełnione i wyglądam młodo.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

POLECAM

, opublikowano ponad 12 lata temu

Kolega widział, że coraz bardziej tyje. Zaproponował mi pójście tutaj na konsultacje bariatryczną. Zdecydowałem się bo miałem już dosyć dolegliwości związanych z nadwagą. To był doskonały pomysł. Dowiedziałem się wiele na temat operacji założenia balonu bariatrycznego oraz możliwych efektach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jestem osobą otyłą. Diety nigdy mi nie pomagały. W końcu zdecydowałem się na konsultacje w tym gabinecie. Dowiedziałem się wszystkiego o metodzie bariatrycznej. Ta metoda może być dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem. W czasie konsultacji dowiedziałem się jak wygląda zabieg oraz czego mogę się po nim spodziewać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Do Pana doktora Pawła trudno jest się zapisać co prawda na szybki termin, ale to jest zrozumiałe... Doktor jest tak sympatyczny i tak fachowo podchodzi do sprawy pacjenta, że każdy chciałby trafić na takiego lekarza i oddać się w jego ręce. Ja trafiłam do doktora w celu korekty ust. Do zabiegu doktor Paweł przygotował mnie doskonale. Przedstawił jak zabieg będzie wyglądał, na co mam się przygotować, czego nie będę mogła robić po zabiegu , itd. Okazał się być bardzo kompetentny i kontaktowy. Z pacjentem tworzy świetną, ciepłą relację. Nigdy nie trafiłam jeszcze na tak przemiłego i chętnego do pomocy lekarza, dla którego nie liczyły się pieniądze i czas, ale dobro pacjenta. W gabinecie doktora czułam się komfortowo. Zabieg został wykonany prawidłowo i zgodnie z moimi oczekiwania.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Otyłość zawsze była dla mnie problemem. Dzisiaj dzięki zabiegowi endoskopowego założenia balonu żołądkowego zaczęłam wreszcie chudnąć. Łącznie ubyło mi aż 15 kilogramów. Noszę mniejsze ubrania i czuję się znacznie lepiej. Zaczęłam być bardziej aktywna. Nareszcie pozbyłam się bólu pleców i kolan. Zabieg przeprowadzono bardzo profesjonalnie. Poinformowano mnie o przebiegu zabiegu oraz o ewentualnych powikłaniach. Na szczęście wszystko się udało i dzisiaj mogę wszystkim polecić ten gabinet.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Do gabinetu trafiłam całkowicie przypadkiem, kiedy moja koleżanka robiła sobie korektę ust. Ja natomiast zainteresowałam sie zabiegi depilacji laserowej, do którego dodatkowo przekonał mnie pan doktor Paweł. Po kilku dniach pojawiłam się na szczegółowej konsultacji, a następnie zdecydowałam się na zabieg. Bezboleśnie, prawdę mówiąc szybko,właściwie bez żadnych skutków ubocznych zabiegów. Jedynymi skutkami do dziś występującymi okazał się brak włosków w strefie bikini. Doktor dołożył wszelkich starań, by zabieg został wykonany profesjonalnie, dobrze i niedrogo. Prawdę mówiąc ta wizyta przekonała mnie również do innych zabiegów, jakie lekarz miał w swojej ofercie, dlatego juz wtedy zapisałam się na kolejny zabieg z medycyny estetycznej, z której również była ogromnie zadowolona. Pan Doktor, to bardzo sympatyczny lekarz - pierwszy raz nie trafiłam na gbura, tylko człowieka z sercem na dłoni. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Gabinet Medycyny Estetycznej Wellmed? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi