Opinie Gabinet Psychoterapii. Border Mariusz Mgr Psycholog

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo polecam. Skuteczny i pomocny.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Skuteczny i profesjonalny. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo polecam, miłe wspomnienia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Fachowość w każdym detalu. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam Polecam Polecam!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Mega pozytywny.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo polecam. Udana terapia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo udana terapia. Dziękuję M. B.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zdecydowanie zachęcam. Najlepszy psycholog z jakim dane mi było zmagać się z problemami. Skutecznie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Polecam. Trudno o jakieś nowe odkrywcze pochwały.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Zgadzam się.

Świetny gość!

Ok psycholog. Polecam


, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo polecam Pana Mariusza. Profesjonalizm w każdym calu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

A proszę mi napisać w jakiej terapii specjalizuje się pan psycholog Co najlepiej mu wychodzi?

A w jakiej terapii specjalizuje się pan Mariusz?

Pełna zgoda.

Takiej jakiej wymaga pacjent:)

To niczym jak końska maść na wszystko.

Polecam bardzo!


, opublikowano ponad 9 lata temu

Nie do wiary ,muszę sama to sprawdzić. Może rzeczywiście coś się zmieniło.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Jak widać terapia nie pomaga wszystkim.Współczuję.

jak najbardziej

Bardzo trudno trafić do dobrego psychoterapeuty stąd wielu pacjentów , ktorym terapia nie pomogła.

Trudno o dobrego terapeute dlatego nie wszystkim terapia pomoga.A szkoda.

Ja tez wspolczuje bo nalezy wspolczuc kazdej jednej osobie,ktorej terapia nie pomogla.Bo kazda z tych osob tracila czas, zdrowie i czasmi duze pieniadze.W internecie, az roi sie od ogloszen , co jeden psycholog czy terapeuta ma byc cudowniejszy od drugiego. A tak naprawde bardzo trudno o dobrego psychoterapeute.Bo jest ich jak na lekarstwo.W INTERNECIE OBOWIAZUJE NAS ZASADA OGRANICZONEGO ZAUFANIA, nawet w tedy gdy szukamy terapeuty i czytamy pochlebne opinie o nich, pamietaj o zasadzie.


, opublikowano ponad 9 lata temu

Trudno w to uwierzyć.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Być może tobie tak, innym niekoniecznie.

Niekoniecznie.

To nie kwestia wiary tylko doświadczenia.


, opublikowano ponad 9 lata temu

Polecam! Warto pod każdym względem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Hmm.Minęło kilka lat.Czy aż tak się zmieniło?

Bzdury

Niekoniecznie.

zgadza się!


, opublikowano ponad 9 lata temu

Drugiego takiego ze świecą szukać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

No to może być prwada.


, opublikowano ponad 9 lata temu

świetny fachowiec
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Na temat tego pana,, fachowca ,,mam zupełnie inne zdanie.


, opublikowano ponad 10 lata temu

Świetny człowiek. Nie rozumiem tego hejtu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

mowia ze nic nie dzieje sie bez przyczyny

Niekoniecznie hejt.

mało to konkretne.

Świetny jest i koniec.

Bardzo bardzo polecam!

Polecam!


, opublikowano ponad 10 lata temu

Ja osobiście nie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Może kilka opini i komentarzy tak. Reszta to tylko odpowiedź.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

To mi wygląda na autoreklame.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Nie wszystkie są autoreklamą.


, opublikowano ponad 10 lata temu

P.psychologa i jego terapie zostawiam bez komentarza.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Może coś bardziej merytorycznego?

ale o co chodzi?


, opublikowano ponad 10 lata temu

Smiechu warte.!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Jakieś uzasadnienie?


, opublikowano ponad 10 lata temu

Panie psycholog i ja również dziękuję za tą niesamowita podróż;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

I ja.


, opublikowano ponad 10 lata temu

Należy się 6 :-)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Co prawda to prawda.

Bez zartow prosze.

Bardzo polecam.Piszę szczerze.

Czyżby autoreklama?

A JA SZCZERZE NIE POLECAM.


, opublikowano ponad 10 lata temu

Psycholog przez duże P!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

I terapeuta przez duze T;)

A co tam , niech wszystko będzie przez wielką literę.


Mariusz Border

, opublikowano ponad 14 lata temu

Niesamowita podróż za którą Dziękuję!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Wspaniały Psycholog!Szczerze Polecam!

I ja również przeżyłam niesamowitą podróż z panem psycholgiem; )

I ja dziękuję panie psycholog;)

I ja tez dziekuje a co mi tam...

NIE POLECAM!!! Piszę szczerze.


Czy Znasz Gabinet Psychoterapii. Border Mariusz Mgr Psycholog? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi