Opinie Gabinet Terapii Manualnej i Masażu w Kielcach mgr Robert Zaręba

Opinie

, 06 listopada 2025

Jestem tutaj już któryś raz bo jestem po operacji kregosłupa lędzwiowego. Dostałem ćwiczenia i mam zabiegi masażu połączone z jakąś terapią. Trochę boli ale najważniejsze, że pomaga. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Gabinet Terapii Manualnej i Masażu w Kielcach mgr Robert Zaręba Firma
opublikowana przez - Zarządca profilu,

Dziękuję za opinię i cieszę się, że mogłem pomóc.


, 30 sierpnia 2025

Miałem okropne bóle głowy i drętwienie ręki. Już po pierwszej wizycie było lepiej, a po kilku następnych problem znikł. Warto wybrać to miejsce jeśli naprawdę szuka się pomocy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo dobry gabinet i wreszcie ktoś kto zna się na tym co robi. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Gabinet Terapii Manualnej i Masażu w Kielcach mgr Robert Zaręba Firma

Dziękuję i zapraszam ponownie. Pozdrawiam.


, opublikowano ponad 3 lata temu

Pełen profesjonalizm. Masaz leczniczy z nastawieniem kręgów postawił mnie na nogi. To było mistrzostwo świata. W dwa dni zostałam uzdrowiona. Polecam z całego serca.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Dobra diagnoza i super zabieg. Od razu czuć różnicę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Gabinet Terapii Manualnej i Masażu w Kielcach mgr Robert Zaręba Firma

Dziękuję za opinię.


, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo dobre i skuteczne zabiegi na kręgosłup i kolana. Byłem tylko kilka razy, a poprawa jest bardzo duza i lepsza niż po całej serii na nfz.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Gabinet Terapii Manualnej i Masażu w Kielcach mgr Robert Zaręba Firma

Dziękujemy za opinię.


Czy Znasz Gabinet Terapii Manualnej i Masażu w Kielcach mgr Robert Zaręba? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi