Opinie Gabinet Weterynaryjny Met-Vet Izabela Ostrowska

Opinie

, 11 września 2025

Polecam weterynarza, dla mnie pełna profesjonalizm ze strony Pana doktora
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Pani Doktor jest najlepszym weterynarzem jakiego znam. Ma ogromne doświadczenie i z niejednego wyleczyła moje psiaki, a korzystam z usług Pani Doktor już od ponad 15 lat. Poza tym kasę, którą inni weterynarze wyciągają lepiej przeznaczyć na inne przyjemności bo u Pani Doktor ceny naprawdę są bardzo przystępne. Polecam wszystkim!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Pani doktor jest człowiekiem kochającym zwierzęta i wszystkie traktuje jak by to były jej własne. Leczy nasze kotki od lat i nigdy nie odmówiła pomocy. Pomaga zwierzakom bezdomnym nie chcąc za to pieniędzy, jest wspaniałym lekarzem i cudowna osobą. mamy do niej całkowite zaufanie i nasze zwierzaki również.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Wspaniała weterynarz- super podejście do zwierząt - pomimo późnej pory przyjechała na domową wizytę -po podanych zastrzykach moja kochana sunia czuje się o wiele lepiej.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecamy i dziekujemy

, opublikowano ponad 7 lata temu

Ja tez polecam. Jesli macie powazne problemy i potrzebujecie wielkiego gabinetu, to jedzcie tam. Ale na wszelkie podstawowe badania, szczepienia i choroby my nigdy sie nie zawiedlismy na Pani Doktor! Od lat.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

nie piszcie głupot ja miałem 3psy i zawsze ta pani mi pomogła miałem owczarka niemieckiego boksera suke i mieszanca dużego teraz mam następnego mixa owczarek niemiecki z malamutem uratowałem go ze schroniska jak macie serce to się podzielcie
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jak na razie byłem dwa razy z niezbyt poważnymi sprawami i wrażenie dobre. Pani weterynarz przynajmniej zamiast oszałamiać jakimś wypasionym gabinetem raczej stara się rzetelnie zainteresować pieskiem a nie naszym portfelem - czego niestety nie można powiedzieć o bardzo wielu jej kolegach po fachu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia o weterynarzu w Podjuchach

, opublikowano ponad 13 lata temu

Weterynarza nie polecam. Błędnie zdjagnozował mojego zwierzaka. Gdyby Pani Doktor dobrze go zbadała np. zrobiła usg, zauważyłaby, że kot ma guzy/narośle w jamie brzusznej. A tak wyrwała mu zęby a kot niewiele później zmarł.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

nigdy innego lekarza dla moich zwierząt

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam z całą odpowiedzialnością i świadomością Panią Doktor!!! Wiedza, fachowość, zaangażowanie, trafność diagnozy i sposobów leczenia na najwyższym poziomie!!! A to, że Pani Doktor nie przyjmuje w "wypaniosnym pałacyku" jak co niektórzy to dzięki temu i my z naszymi pupilami odsłużeni jesteśmy za bardzo rozsądną cenę. U Pani Doktor jestem już ze swoimi zwierzętami od 6 lat i wszyscy moi znajomi, którym poleciłam Panią Doktor też są zachwyceni. Naprawdę życzyłabym sobie mieć również takiego lekarza rodzinnego :-)!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

a wiecie ile kosztuje szczepienie kota podstawowe ja mam niedlugo isc na 2 i tam pan doktor mi wycenil na 90 zl koszmarne ceny - chodze do zdroi


lek.wet.PODJUCHY

, opublikowano ponad 14 lata temu

Witam. Moim zdaniem lekarz wet. w Podjuchach nie nadaje się do leczenia zwierząt z poważnymi urazami/chorobami. Wiedzę jako taką posiada, lecz sprzętu już nie. Z całego serca odradzam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

weterynarz Podjuchy

, opublikowano ponad 15 lata temu

Szczerze polecam, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, z wielką wiedzą, doświadczeniem i sercem dla naszych pupili.. i zapewniam że dla naszych portfeli również. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 15 lata temu

właściwy lekarz weterynarii na właściwej dzielnicy. wie co robi. nie oszukuje i nie kpi sobie z właścicieli podczas wizyty, szeroka wiedza.Polecam !!!1
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Gabinet Weterynaryjny Met-Vet Izabela Ostrowska? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi