Zamówiłam rolety do mojego domu. Zostały profesjonalnie wykonane.W firmie było bardzo dużo kolorów i wzorów do wybrania. Bardzo dokładnie wykonane,szybki montaż.
zamówiłam rolety zewnętrzne na okna i drzwi mojego domu. Bardzo szybko i profesjonalnie zostały zamontowane. Sprawdzają się bez zarzutu zarówno latem jak i zima. Polecam!
Zamontowali u mnie system zaciemnienia wnętrza. Sprawdza sie bardzo dobrze. Fajne tez mają dekoracje i wlasnie się zastanawiam nad tym czy nie wziąść :)
Miałam okazję zamówić od nich rolety. Według wymiarów moich okien bo mieszkam w kamienicy. Zamowienie zostało wykonane prawidłowo. Duzy wybór kolorystyki. Ceny przyzwoite. Polecam!