Opinie GEpard Autokomis - P.H.U. Makrocar Marek Wesołek

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Pan Marek to świetny specjalista, który zna się na rzeczy i dobrze doradza w kwestiach motoryzacyjnych
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo polecam ten komis. Różne rzeczy się słyszy o właścicielu ale ja nie natknąłem się na żadne problemy więc ja ich nie potwierdzam. Musicie sprawdzić sami
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam Makrocar wszystkim, którzy szukają na szybko samochodu w dobrym stanie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Fachowa pomoc i doradztwo. Chciałabym, żeby wszędzie tak łatwo załatwiało sie sprawy jak tu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dzięki Panowie na pomoc z tym wszystkim. Wybór odpowiedniego auta dla osoby, która sie na tym kompletnie nie zna jest po prostu koszmarem. W Makrocar znalazłem jednak specjalistów, którzy mi doskonale doradzili
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Doskonale się z Panami współpracowało. Mam nadzieję, że przy następnej okazji poszukiwania samochodu (może dla syna) również okażecie mi tyle pomocy i wsparcia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

MakroCar to świetna firma. Udało mi się dzięki nim odnaleźć swoje wymarzone auto i nie trwało to nawet tak długo jak zwykle w takich przypadkach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dawno nie spotkałem się z firmą, która w takim stopniu daje z siebie wszystko aby pomóc klientowi. Przyszedłem kupić samochód jaki znalazłem na stronie internetowej i całość w pełni zgadzała się z opisem. Po zakupie byłem niesamowicie zadowolony
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

tragedia wpis wcześniejszy chyba przez pracownika wesołka niestety nie jest wesołkowo
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm!!! Kupowałam w MakroCar Audi A4 .Opis na stronie komisu ,pokrywał się w 100% , z tym co zobaczyłam ja i mój mechanik na miejscu, który właściwie tylko potwierdził w 100% autentycznośc opisu !!! Profesjonalizm i ,że nie jest to "oszukańcza" firma widac na każdym kroku tzn. nic do ukrycia ,można samochód oglądac do woli + można stan samochodu potwierdzic w wybranym przez siebie serwisie , nie ma wypowiedzi typu "igła" "szyby i fotele w prądzie" "nie kręcony licznik" "silnik chodzi jak pszczółka" itp. Właściciel p.Marek bez tzw. "karku"i złotych łańcuchów ,bez psa typu pitbul na łańcuchu...Również p.Mikołaj rewelacja ,odpowiada bez zniecierpliwienia w głosie na wszystkie pytania (nawet te od kobiety nie zawsze mądre) Ja czułam się tam jak w salonie "zaopiekowana" od samego początku do samego końca!!! Na dodatek Panowie bardzo sympatyczni i nie oderwani granatem od pługa...POLECAM W 100% Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą transakcję !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz GEpard Autokomis - P.H.U. Makrocar Marek Wesołek? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi