Opinie GLOB TRANS Piotr Bystry Łódź Wynajem autokarów, busów i samochodów osobowych

Opinie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Świetna, solidna firma. Zamawiamy ich jak jedziemy większą grupa na mecz. Zawsze jesteśmy zadowoleni.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam tę firmę. Ostatnio nie miał mnie kto odebrać z lotniska, więc wraz z innymi podróżnymi zdecydowaliśmy się zamówić transport. Przewoźnik sympatyczny, usługa niedroga
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Mam pełne zaufanie do tego przewoźnika. Zawszę wynajmuję ich, przy okazji zorganizowania szkolenia dla moich podwładnych, polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

mam same miłe doświadczenia związane z tą firmą. punktualni, solidni. można na nich polegać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo fajna firma Profesjonalne podchodzą do każdego klienta. Dbają o bezpieczeństwo pasażerów co jest bardzo ważne. Usługi w dobrych cenach. Zdecydowanie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Piotr Bystry GOLB-TRANS

, opublikowano ponad 13 lata temu

Transport osób krajowy i zagraniczny. Jestem zadowolona z przejazdów. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jeśli ktoś poszukuje dobrego przewoźnika do zorganizowania wycieczki, pielgrzymki lub tego typu wyjazdów, szczerze polecam usługi tej firmy. Nie zawiodłam się na nich nigdy. Bardzo dobry komfort podróży, autokary sprawne technicznie a do tego rozsądne ceny przejazdów. Zdecydowanie polecam ;)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz GLOB TRANS Piotr Bystry Łódź Wynajem autokarów, busów i samochodów osobowych? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi