Opinie Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Najlepsza firma zajmująca się sprzedażą roślinek w naszej okolicy! Po pierwsze świetnie zaopatrzona i jest w czym wybierac, po drugie z właścicielami można zawsze porozmawiac i jakieś rady uzyskać, poza tym ceny są takie, że ja tam najczęściej hurtowo kupuje, naprawde niskie ;) pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

Profesjonalna szkółka z fajnymi rabatami na stronce, wiele od nich kupilem w tym sezonie i iglaki teraz pieknie ozdabiają mój ogród. Polecam ogrodnikom ):
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

pan Krzysiak zawsze dbna o to, żeby klient był zadowolony z poziomu obsługi, to włansie sobie cenie bardzo ? oprócz jakości roslin jakie w szkółce sprzedają oni naprawde dbają o relacje z klientami i wiedzą, jak je budować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

Teraz w promocji mają jałowce i to głownie zwróciło moja uwage na oferte szkolki, zamówiłem, jałowce transport zniosły bardzo dobrze i dotarły całe i "zdrowe", polecam bo zamowieniami zajmuja się osoby kompetentne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

Najlepsza sprzedaż wszelkich roślin w okolicy, gratuluje sukcesu panu Krzysiakowi bo naprawde swietnie prowadzi te firme i ma już sporo stałych klientow, w tym mnie :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

Korzystam z usług tej firmy od lat, jak mam kupować rosliny to tylko u pana Krzysiaka bo ma sprawdzony towar poza tym to bardzo sympatyczny facet który lubi to, co robi!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej KrzysiakGospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

Ta szkółka to profesjonalne miejsce nie tylko kupić tam można ale porozmawiać tez, wlasciwiele szkółki to prawdziwi pasjonaci !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej KrzysiakGospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

u pana Krzysiaka kupuje wszelkie ogrodowe rosliny, bo tylko tam w okolicy mam pewnosc, ze rosliny sa najwyższej jakosci. do tego mam swietny kontakt z ich firmą, są bardzo sympatyczni i pomocni
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Odwiedzilem szkółke w ten weekend, swietne miejsce dla pasjonatów ! i ogromna ilość roslin do wyboru!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

Wg mnie w okolicy nie ma drugiego sprzedawcy, który tak dba o klientów i jakość roslin, które ma w ofercie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

Cenie sobie specjalistów ze szkółki za to, że jako ich klient jestem zawsze obsłużony z największą starannością i serdecznością. Oczywiście iglaki pierwsza klasa!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

W Spiczynie i okolicy nie ma lepszego miejsca na zakup roslin od sprawdzonego producenta. Jak najbardziej polecam, świetna szkołka!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

Pana Andrzeja i resztę personelu Szkółki znam już troche i wiem, ze to ludzie, którszy wkładają w swoją prace całe serducho i zaangażowanie, do tego sa po pr5ostu fajni , jak trzeba to coś doradzą, pomogą,k dla mnie i męża zakupy u nich to przyjemność, też z tego względu, że mają rosliny najlepszej jakości.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak

, opublikowano ponad 12 lata temu

Gdybyście potrzebowali rady doświadczonych sprzedawców i jednocześnie pasjonatów, to Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzeja K. bedzie jak najbardziej trafnym wyborem. I nie ma znaczenia, skad jesteście, bo pan Andrzej prowadzi też sprzedaż internetową, i to najwyższej jakości roślin.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi