Opinie GRZEGORZ SARNOWICZ MECHANIKA POJAZDOWA

Opinie

, 19 sierpnia 2025

Korzystam z usług p.Grzeska od kilku lat, juz z kolejnym samochodem i nigdy sie nie zawiodłem. Czasem trzeba poczekać kilka dni na termin ale to akurat pokazuje ze nie tylko ja wybieram ten warsztat - - szczerze polecam kazdemu kto ceni sobie fachowe podejscie i chce miec zaufanego mechanika
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo dobry warsztat samochodowy, upora się z każdą usterką w samochodzie, załatwiają części, wszystko sprawnie i fachowo. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

W porządku warsztat i pracownicy. Ceny przystępne. 3 samochody z rodziny są tam serwisowane. Korzystam już od dawna, zawsze fachowo, szybko i rzetelnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam 100%! Jak dla mnie #1 w Rabce. Trafiłem tu trochę z przypadku bo inny serwis kazał czekać na termin dobrych kilka dni ale teraz już nigdzie indziej się nie wybieram i z każdą usterka tu przyjadę bo wiem że solidnie sprawdzą i naprawią. Bardzo dobra jakość usług, niezłe ceny. Miły właściciel, który potrafi dobrze doradzić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Profesjonalna obsługa, bardzo dobry i miły kontakt. Naprawa przebiegła sprawnie i szybko, dodatkowe usterki zauważone w trakcie wymiany zostały przekazane w celu uzgodnienia ewentualnej wymiany. Na pewno będę wszystkim polecała, sama mogę żałować, że nie trafiłam do tego serwisu wcześniej. Kilka razy próbowałam ale za każdym razem zniechęcały mnie długie terminy ale teraz wiem z czego one wynikają.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Umówiłem sie do p.Grześka z polecenia. To była moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Szybka diagnoza, naprawa następnego dnia, cześci zamowione w dobrej cenie, wszystko załatwione fachowo i sprawnie. Polecam bo p. Grzegorz naprawdę wie co robi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Fachowcy, do ktorych wracm już kilka lat. Sprawnie wykonane bieżące naprawy (klocki, tarcze, oleje itd). Polecam, bo znają sie na swojej robocie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo dobry warsztat. Szybko, sprawnie i fachowo. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i zawsze wszystko ok. Ceny też spoko.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz GRZEGORZ SARNOWICZ MECHANIKA POJAZDOWA? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi