Opinie Happy Bike. Sklep Rowerowy, Części, Serwis

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Akurat wrocilem z tego "serwisu" , pracuja same debile. Zostawilem elektryczny rower otpowietrzyc hamulec, hamulca nie naprawili odlaczyli elektronike do kola , rower przestal dzialac po podlaczeniu, powiedzieli pojehac do elektryka... to po co dotykac rower jak jestescie debilami... Nic nie odszkodowali
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

unhappy bike

, opublikowano ponad 12 lata temu

Serwis dla ludzi o mocnych nerwach. - Przepraszam, bo ja już 10 minut czekam... - To pan jeszcze poczeka. (I se poszedł). Innym razem: - Dzień dobry, czy nacentruje mi pan koło? - Nie wiem. Odbieram rower: - Ja już nie mogę patrzeć na ten rower. (!!!) Dla nich odwrócić się do klienta i odpowiedzieć "dzień dobry" to już jest ból. PRL bis. Jedna zaleta - tanio.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Happy Bike - Uwaga

, opublikowano ponad 13 lata temu

Proszę omijać ten serwis z daleka to co tam się dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Oddając rower na zwykły przegląd odebrałem go niesprawnego. Rozmowa z właścicielem wyglądała, jak z człowiekiem niezrównoważonym psychicznie. Praktycznie nie było żadnej dyskusji tylko atak na moja osobę, zero jakiegokolwiek poczucia się do winy. Pewnie nie jestem jedyną osobą, która uświadczyła tak profesjonalnej obsługi. Nie polecam po stokroć!!!! Nie spodziewałem się, ze oddąjąc rower do zwykłego przeglądu odbiorę go w gorszym stanie. Pozdrawiam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Bardzo pozytywnie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo pozytywne wrażenia z serwisu. Zwykle serwisuję rower sam, ale tym razem zaszła u mnie konieczność wymiany bębenka tylnej piasty - urok piast Novatec, ale i mojej własnej głupoty, bo czyściłem kasetę z błota Kaercherem... W tych piastach konieczny jest do wymiany bębenka klucz imbusowy - 12-ka. Rozmiar ten jest mocno nietypowy - po krótkiej kalkulacji kosztów stwierdziłem, że nie ma sensu wydawania kilkunastu-kilkudziesięciu zł na klucz, którego pewnie nie użyję przez parę najbliższych lat. Podjechałem do ww. serwisu, w którym miałem już raz kiedyś niezłe doświadczenia. Wziąłem ze sobą nową piastę - jak sądziłem identyczną. Okazało się, że bębenek nie pasował (Novatec zmienił 'offset' bębenka, przesuwając go efektywnie o kilka mm - nie było tego widać wcześniej na złożonej piaście). Poprosiłem więc o nasmarowanie starego. Za rozebranie i złożenie 'złej' nowej piasty nie miałem doliczonych żadnych dodatkowych kosztów - a nie ukrywam, że męczyłem się z tym w domu i nie udało mi się wybić osi ;) Inna sprawa, że bez imadła mogłem sobie stukać... Bębenek po nasmarowaniu chodzi idealnie - nic nie przepuszcza (objaw był identyczny z objawami zużytej kasety, bo o dziwo przepuszczał tylko na 2, a czasami 3 najwyższych biegach), ani nie blokuje łańcucha przy kręceniu w tył. Przy okazji potrzebowałem jeszcze śruby do regulacji naciągu linki przerzutki tylnej, która dziwnym trafem mi się ułamała - dostałem taką za darmo. Jeśli będę potrzebował jeszcze kiedyś serwisu, to na pewno tu podjadę. Pomimo tylu plusów daję cztery gwiazdki, bo nie podobała mi się podczas poprzedniej wizyty (rok temu) jedna rzecz: mój rower po serwisie stał na zewnątrz bez zabezpieczenia. Muszę jednak przyznać, że miał ze względu na serwis korb odkręcone pedały, więc nie dało się nim odjechać, ale ktoś potencjalnie mógł go odprowadzić. Mam jednak nadzieję, że to był wypadek przy pracy, ale następnym razem upewnię się przed zostawieniem całego roweru, że zostanie on odpowiednio zabezpieczony ;) A odnośnie negatywnej opinii - może autor czegoś nie dopisał, ale nyple na luźnych szprychach przecież wystarczy dokręcić - nie wiem, po co wymieniać dobre luźne szprychy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Serwis

, opublikowano ponad 13 lata temu

Sympatyczni, pomocni ludzie i co najważniejsze - nie naciągają na kasę! Potrafią doradzić jak coś można zrobić mniejszym kosztem, bez konieczności kupowania nowych części.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

wymiana szprych

, opublikowano ponad 13 lata temu

Przy naprawie i centrowaniu koła nawet luźnych szprych nie powymieniali. Nie pokażesz palcem, nie zrobią.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Hapy bike

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo dobra obsługa oraz serwis , ceny przystępne , kupiłem tam cztery rowerki polecam wszystki niezdecydownym oraz zdecydowanym !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Najlepszy serwis w mieście

, opublikowano ponad 13 lata temu

Zgadam się z przedmówcami w 100% - oddajesz tam rower w tragicznym stanie, płacisz kilkadziesiąt złotych i dostajesz sprzęt w genialnym stanie, działający jak nowy. POLECAM CAŁEJ WARSZAWIE!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Serwis

, opublikowano ponad 14 lata temu

Rewelacja, najlepszy serwis w mieście Waszawie !!! Wspaniali fachowcy i rewelacyjne ceny !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Happy Bike

, opublikowano ponad 15 lata temu

Dobra ekipa, fachowcy bo pasjonaci.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Happy Bike. Sklep Rowerowy, Części, Serwis? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi