Opinie Holiday Travel Center. Sp. z o. o.
Opinie
trewor , opublikowano ponad 13 lata temu
Malikowski , opublikowano ponad 14 lata temu
gościnnie , opublikowano ponad 14 lata temu
Andziosz , opublikowano ponad 15 lata temu
Golaszewski , opublikowano ponad 15 lata temu
Kallas , opublikowano ponad 15 lata temu
Miszko , opublikowano ponad 15 lata temu
Również mogę się wypwiedzieć o firmie Holiday Travel Center. Mam u nich wykupiony timeshare już przeszło 10 lat i zawsze byłem bardzo zadowolony z kontaktu z firmą. Wszystko zawsze było jak trzeba. Najniejszych problemów, miły kontakt, fajni ludzie chętni do pomocy i organizacji atrakcji na wycieczkach
Hyza , opublikowano ponad 15 lata temu
Balak , opublikowano ponad 15 lata temu
Mades , opublikowano ponad 15 lata temu
Witam wszystkich , Byłam z HTC kilkukrotnie , Austria , Hiszpania ( Costa Del Sol ) Węgry . Polecam wszystkim konkret zakwaterowanie na najwyższym poziomie obsługa super . Nic dodać nic ująć Dział rezerwacji sprawny szybko bez problemów , pozdrawiam dziewczyny z działu rezerwacji .
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Zdecydowanie polecam firmę .