Opinie Honda-Reco - Salon, Serwis, Lakiernia

Opinie

Diagnostyka

, opublikowano ponad 13 lata temu

Nie polecam. Pojechalem do nich na diagnostyke zawieszenia bo cos piszczalo w przednim kole. Po okolo 2 godzinach sprawdzania pan serwisant stwierdzil ze to amortyzator! i nalezy go wymienic. Dodam ze wczesniej bylem na stacji diagnostycznej i amortyzatory mialy ponad 75% sprawnosci. Wymienilem wiec amortyzator jak kazal serwis - oczywiscie u zwyklego mechanika bo ceny czesci w Hondzie to abstrakcja... i co sie okazalo? Jak piszczalo przed tak piszczy i po wymianie amortyzatora wiec wywalilem 450zl w bloto
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Salon, serwis

, opublikowano ponad 14 lata temu

Brak wiedzy merytorycznej kadry pracowniczej, szefostwo to oszuści i krętacze pierwszy i ostatni raz dałem się oszukać przez tą firmę, nie wierzysz przekonaj się na własnej skórze !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Naprawa blacharsko lakiernicza

, opublikowano ponad 15 lata temu

Partacz który mi to robił jest młody i ma włoski postawione na żel
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Naprawa blacharsko lakiernicza

, opublikowano ponad 15 lata temu

Lakiernik który robił mi polerkę samochodu zniszczył mi lakier lakier po tygodniu z szedł z polerowanego elementu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Naprawa blacharsko lakiernicza

, opublikowano ponad 15 lata temu

Po naprawie z klapy zaczął złuszczać się lakier i zaczęła wychodzić rdza
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Naprawa blacharsko lakiernicza

, opublikowano ponad 15 lata temu

Firma nie wywiązuje się z terminów
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Samochód po odebraniu z lakierni

, opublikowano ponad 15 lata temu

Mój samochód odebrany po naprawie lakierniczej wygląda okropnie po malowaniu widać na drzwiach dużą ilość szpachli
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Honda-Reco - Salon, Serwis, Lakiernia? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi