Nie polecam.
Pojechalem do nich na diagnostyke zawieszenia bo cos piszczalo w przednim kole. Po okolo 2 godzinach sprawdzania pan serwisant stwierdzil ze to amortyzator! i nalezy go wymienic. Dodam ze wczesniej bylem na stacji diagnostycznej i amortyzatory mialy ponad 75% sprawnosci.
Wymienilem wiec amortyzator jak kazal serwis - oczywiscie u zwyklego mechanika bo ceny czesci w Hondzie to abstrakcja... i co sie okazalo? Jak piszczalo przed tak piszczy i po wymianie amortyzatora wiec wywalilem 450zl w bloto
Brak wiedzy merytorycznej kadry pracowniczej, szefostwo to oszuści i krętacze pierwszy i ostatni raz dałem się oszukać przez tą firmę, nie wierzysz przekonaj się na własnej skórze !!!