Orta Fava Nitanber , opublikowano ponad 11 lata temu
Jaka estetyka strony internetowej i opisy towarów, taka też i obsługa... Po pierwsze nie można się dodzwonić, po drugie, jak już się dodzwoni, to niczego nie można się dowiedzieć, bo pracownicy są zabiegani i niczego wokół nie kontrolują. Nie wiadomo jaki towar jest, a czego nie ma. Próbowałam się telefonicznie dowiedzieć o dostępność towaru - powiedziano mi, że najlepiej będzie jak wyślę e-mail z zapytaniem, to na spokojnie sprawdzą. Wysłałam e-mail - oczywiście zero odpowiedzi przez kilka dni. Znowu zadzwoniłam - powiedziano mi, żebym złożyła zamówienie, to wtedy przy okazji pakowania sprawdzą. Jak czegoś nie będzie, albo będzie inny towar niż określę to w uwagach, to do mnie sami zadzwonią i uzgodnią co wysyłać, a co nie. Owszem zadzwonili, żeby powiedzieć, że nie ma jednej pozycji, a reszta się zgadza z moim zamówieniem. Ogółem złożyłam zamówienie na kwotę powyżej 200zł netto, czyli z darmową dostawą. Ostatecznie dostałam paczkę za kwotę poniżej 200zł, więc za wysyłkę bezczelnie mi doliczyli 15zł. Jednak okazało się po odebraniu paczki, że brakowało znacznie więcej towaru, niż ktoś mi powiedział wstępnie przez telefon! Ponadto towary w innych kolorach i rozmiarach niż było to wyraźnie zaznaczone w zamówieniu, ponadto towary niekompletne lub uszkodzone w taki sposób, że na pewno było to widać gołym okiem podczas ich pakowania! Ponadto dołożone i doliczone towary, których nie zamawiałam! Od kilkunastu lat kupuję wiele rzeczy przez internet, ale takiej chałtury do tej pory nie spotkałam. Zakupy u tego sprzedawcy to wyrzucone pieniądze na rzeczy, których się zupełnie nie potrzebuje. Co innego jest na zdjęciu w internecie, co innego się dostaje w paczce.