Opinie Horst Sc. Hurtownia Upominków, Zabawek, Biżuterii

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Hurtownia posiada różnorodny asortyment zarówno "1001" drobiazgów, jak i przedmioty pozwalające uzupełnić wyposażenie w domu, w garażu i w ogrodzie. W ciągu ostatnich 10 lat właściciele poczynili spore inwestycje w systemy informatyczne co pozwala im ciągle doskonalić jakość obsługi oraz świadczyć usługi handlu internetowego. W hurtowni kupowałem przeważnie drobną elektronikę (korzystne ceny!), ale także nakrycia stołowe.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Ja też nie rozumiem tych opinii. Współpracuje z hurtownią od kilku lat i wszystko jest tak jak powinno.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Wszystko ok, towar zgodny z zamówieniem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zamawiam towar w hurtowni horst od kilku lat nie mam żadnych zastrzeżeń. Zdarzýła się raz reklamacja ale była szybko uwzględniona. Myślę że to co Państwo napisali nie jest prawdą. Współpraca z obsługą w moim przypadku bardzo pozytywna. Pozdrawiam Ewa Brycz
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jaka estetyka strony internetowej i opisy towarów, taka też i obsługa... Po pierwsze nie można się dodzwonić, po drugie, jak już się dodzwoni, to niczego nie można się dowiedzieć, bo pracownicy są zabiegani i niczego wokół nie kontrolują. Nie wiadomo jaki towar jest, a czego nie ma. Próbowałam się telefonicznie dowiedzieć o dostępność towaru - powiedziano mi, że najlepiej będzie jak wyślę e-mail z zapytaniem, to na spokojnie sprawdzą. Wysłałam e-mail - oczywiście zero odpowiedzi przez kilka dni. Znowu zadzwoniłam - powiedziano mi, żebym złożyła zamówienie, to wtedy przy okazji pakowania sprawdzą. Jak czegoś nie będzie, albo będzie inny towar niż określę to w uwagach, to do mnie sami zadzwonią i uzgodnią co wysyłać, a co nie. Owszem zadzwonili, żeby powiedzieć, że nie ma jednej pozycji, a reszta się zgadza z moim zamówieniem. Ogółem złożyłam zamówienie na kwotę powyżej 200zł netto, czyli z darmową dostawą. Ostatecznie dostałam paczkę za kwotę poniżej 200zł, więc za wysyłkę bezczelnie mi doliczyli 15zł. Jednak okazało się po odebraniu paczki, że brakowało znacznie więcej towaru, niż ktoś mi powiedział wstępnie przez telefon! Ponadto towary w innych kolorach i rozmiarach niż było to wyraźnie zaznaczone w zamówieniu, ponadto towary niekompletne lub uszkodzone w taki sposób, że na pewno było to widać gołym okiem podczas ich pakowania! Ponadto dołożone i doliczone towary, których nie zamawiałam! Od kilkunastu lat kupuję wiele rzeczy przez internet, ale takiej chałtury do tej pory nie spotkałam. Zakupy u tego sprzedawcy to wyrzucone pieniądze na rzeczy, których się zupełnie nie potrzebuje. Co innego jest na zdjęciu w internecie, co innego się dostaje w paczce.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

zły kontakt

, opublikowano ponad 12 lata temu

w horst sc pracują ludzie nieprofesjonalni,nie odpowiadają na maile.Brak kontaktu (potrafią tylko upomnieć się o swoje) zgłosiłam do nich reklamację uszkodzonego towaru,który przyjechał do mnie w ,,drobnym maku''gdy udało mi sie do nich dodzwonić malo zorientowany pracownik kazał opisać reklamacje i przesłać kopie paragonu na maila.Tak też zrobiłam,dodałam również zdjęcia uszkodzonego przedmiotu jak i również protokół sporządzony przez firmę kurierska.Minęło grubo ponad miesiąc i cisza,mimo to że w tej sprawie napisałam już z 5 maili.Bardzo często przysyłają inny towar niż w zamówieniu,bez konsultacji oczywiście z klientem.Oprócz w/w produktu otrzymałam 2 inne rzeczy ,,zabawki''jedna nie działała wogóle,druga była wybrakowana.Zostało to również zgłoszone i oczywiście 0 odzewu.A Rabaty:)ile byś nie kupił zawsze zapłacisz tak samo,bez sensu nie rozumiem po co oferują rabaty na swojej str skoro ich nie dają.Masakra z tą firmą...Mam nadzieję że się poprawią i życzę im tego z całego serca...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Horst Sc. Hurtownia Upominków, Zabawek, Biżuterii? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi