Opinie Icg. International Consulting Group. Usługi Windykacyjno - Prawne
Opinie
Polecam firmę - jeśli chcecie odzyskać pieniądze szybko i skutecznie to będą idealnym wyborem.
Świetna firma. Pieniądze odzyskane w ekspresowym tempie.
Najlepsi profesjonaliści jeśli chodzi o odzyskiwanie należności i kontakt z dłużnikiem. Polecam!
Profesjonaliści którzy działają niezwykle sprawnie i skutecznie - polecam!
Polecam firmę. To prawdziwi profesjonaliści z należytym doświadczeniem.
Najszybsi i najlepsi. Z nimi można łatwo odzyskać pieniądze.
Jeżeli chodzi o odzyskiwanie należności to nie mają sobie równych. Nie zliczę ile razy mi pomogli.
Świetna firma z międzynarodowym doświadczeniem. Godni polecenia!
Profesjonalizm w odzyskiwaniu pieniędzy. Polecam bo bez nich bym sobie raczej nie poradził.
Firma godna polecenia w 100%
Pieniądze odzyskane w bardzo krótkim czasie - polecam!
Pomogli mi wiele razy, zawsze byli w pełni skuteczni. Polecam
Wysoka jakość usług i przede wszystkim skuteczność. Te rzeczy sprawiają, że warto skorzystać z pomocy firmy.
Świetna firma z międzynarodowym doświadczeniem.
Jeśli macie tylko problemy z dłużnikami, polecam jak najszybszy kontakt z ICG. Nie zawiedziecie się ;)
Rewelacyjna skuteczność
Nie wyobrażam sobie nie korzystania z pomocy ICG przy prowadzeniu firmy.
Polecam - najlepsi w swoim fachu.
Odzyskali sporo pieniędzy dla naszej firmy. 10/10
Windykacja z prawdziwego zdarzenia. Pieniądze odzyskane sprawnie i bez większych problemów.
Polecam tą firmę w 100%. Szybko dali sobie radę z dłużnikami, a ja sam zaoszczędziłem czasu i nerwów.
Najlepsza firma windykacyjna z jaką miałem okazję współpracować. Pomogli i doradzili w wielu kwestiach - zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
Są skuteczni, a to najważniejsze. Jeśli chcecie odzyskać swoje pieniądze to nie ma lepszego rozwiązania.
Profesjonalna i szybka obsługa pod kątem windykacji. Są niezawodni - polecam.
Odzyskałem już bardzo dużo gotówki i to właśnie dzięki tej firmie. Polecam :)
Przede wszystkim są skuteczni i można na nich liczyć. To bardzo duża pomoc, jeśli mamy klientów którzy od dłuższego czasu nie płacą faktur.
Dobrze jest współpracować z firmą, którą cechuje tak duża skuteczność w odzyskiwaniu należności. Polecam!
Polecam firmę - znają się na swojej pracy i są przy tym bardzo skuteczni.
Jeśli chodzi o odzyskiwanie pieniędzy to firma nie ma sobie równych. Super sprawa!
Miałem sporo dłużników, ale od większości udało się już odzyskać pieniądze i to właśnie dzięki pomocy ICG-Group.
Najlepsza firma z jaką miałem okazję współpracować. Polecam.
Hordo Drasacyn Bushusdox , opublikowano ponad 11 lata temu
Polecam, dobry kontakt z firmą, skuteczni
Czy Znasz Icg. International Consulting Group. Usługi Windykacyjno - Prawne? Napisz opinię!
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi