Opinie Indywidualna Praktyka Lekarska lek med Monika Bomersbach

Opinie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Świetny endokrynolog. Pani doktor B. znalazła u mnie guza w tarczycy.To był rak. Jestem już po operacji.Teraz staram się o ciążę.Jestem nadal w opiece Pani doktor,która pilnuje,żeby wyniki były dla mnie odpowiednie co nie jest tki proste po raku
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Moja córka ma guza przysadki.Pani dr B. wykryła go gdy u córki zatrzymała się miesiączka. Inni lekarze mówili,że to normalne u nastolatki i nie przejmowali się tym. Całe szczęście,że trafiliśmy do tej wspaniałej lekarki. Guz był tak duży,że byliśmy przerażeni a pani doktor nas uspokoiła i dała leki.Dziękujemy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Pani doktor Monika B. jest bardzo zaangażowaną w leczenie pajentów lekarką. Moja żona zawdzięcza Jej zdrowie a może nawet życie.Oby takich lekarzy było więcej.Grzegorz
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Najlepszy ginekolog i endokrynolog jakiego znam. Dzięki Pani Doktor Monice B. jestem w ciąży chociaż wszyscy mi wmawiali ,że tylko in vitro jest dla mnie ratunkiem. Noemi van de Moete
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Świetna lekarka.Prowadziła moje wszystkie trzy ciąże. Polecam ją bo jest dokładna i nie lekceważy pacjetek
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Pani doktor Monika B jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory udało mi się spotkać. Mam problemy endokrynologiczne i ginekologiczne i do tej pory bezskutecznie szukałam pomocy u ginekologów i u endokrynologów. Wreszcie udało mi się znaleźć kogoś kto ogarnia obie te specjalizacje. Dzięki Pani Doktor zaczęłam wierzyć,że zacznę wyglądać jak człowiek a nie monstrum. Już są pierwsze efekty. Pozdrawiam Panią Doktor i dziękuję za pomoc.Monika S.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Indywidualna Praktyka Lekarska lek med Monika Bomersbach? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi