Opinie Internat Zespołu Szkół Ogólnokształcących

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Super polecam 😁 wyjątkowy klimat
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Jest super! Polecam !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Jako rodzic jestem zachwycona tym internatem. To nie tylko miejsce, gdzie uczniowie mieszkają i uczą się, ale prawdziwa ostoja wsparcia, rozwoju i przyjaźni. Wychowawcy są nie tylko kompetentni, ale także pełni empatii i gotowi pomóc w każdej sytuacji. Atmosfera panująca w tym internacie sprzyja nie tylko nauce, ale także rozwijaniu się jako jednostki. Bezpieczeństwo i dobro uczniów są priorytetem, co daje mi jako rodzicowi pewność, że moje dziecko jest w najlepszych rękach. To miejsce, które nie tylko kształtuje umysł, ale także serce i charakter młodych ludzi, przygotowując ich do sukcesu w życiu. Polecam ten internat wszystkim rodzicom poszukującym doskonałego miejsca dla swojej młodzieży.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Obsługa do bani, za tą kwotę da się znaleźć coś lepszego. Nie polecam, pani R. Strasznie hamaka dla wszystkich, dla niej każdy kursant to ćpun i pijak. Jeśli chodzi o stołówkę nie ma co się wypowiadać panie mile lecz jedzenie nawet nie smakuje, bułka i kawałek szynki na śniadanie i to ma wystarczyć? Za tą kwotę da się lepiej wyżywić. Toalety też niczego sobie woda raz ciepła raz zimna zależy od szczęścia nie da się tego wyregulować. Pokoje też z czasów PRL, łóżka z materacami z komuny które ledwo co dają radę, oczywiście nie ma tu możliwości wygodnego spania tylko codzienny poranek z bólem pleców. Grzejniki się zapowietrzaja i raz jest gorąco a raz tak zimno że trzeba spać w bluzach i długich spodniach. Ja rozumiem że to internat ale mamy już rok 2022 i przydało by się o tym pomyśleć że czasy są inne. Nie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardziej to świadczy o tym, że młodzież została źle wychowana przez rodziców.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Młodzież z tego ,,internatu,, chodzi po Bytowie pijana wiec wiadomo jaką mają tam DOBRĄ opiekę i wychowanie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Internat w Bytowie to jeden wielki fałsz i patologia... to co jest napisane o nim to wymyślone kłamstwa .Wychowacy nie spełniają swoich zadań , dzieciaki z internatu regularnie piją alkohol na terenie internatu a także w swoich pokojach . Ponadto jest tam rozpowszechniony stalking na wybranych losowo osobach . To najgorsze z możliwych miejsc
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Internat Zespołu Szkół Ogólnokształcących? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi