Opinie Jaślanek Jarosław. Regeneracja aparatury paliwowej

Opinie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Nie polecam tego serwisu, nieprofesionalne i brzydkie podejscie do klienta. Wyslalem pompe paliwowa do tego pana (doszla w poniedzialek) dzwoniac po 5 dniach "mechanik"... powiedzial ze nie ma czesci do tej pompy. Gdy poprosilem go o wysylke , to laskawie wyslal ja po 2 tygodniach. Na dodatek gdy kurier mi ja przyniosl musialem zaplacic 150 zl ( a przeciez "mechanik" nic w niej nie zrobil). Nie polecam i nie pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Miałem focusa 1.8 tddi u tego pana.Minus jest jeden wielki.Długo czekałem na auto ale lepszy plus.A taki,ze przed naprawa do 2tys obr. nie chciał sie zebrać.Winowajca,pompa.Po naprawie jak ręką odjął.I mniej pali.POLECAM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

naprawa

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam - naprawa pompowtryskiwacza skuteczna i błyskawiczna, autko prawie jak nowe :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Pompa wtryskowa

, opublikowano ponad 12 lata temu

Oddałem pompę Bosch do regeneracji, samochód działa bez zarzutów. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opinie

, opublikowano ponad 12 lata temu

NIESOLIDNY I TANDECIARZ. TRZYMAŁ AUTO TRZY DNI, WYJEŹDZIŁ PALIWO ZA 50ZŁ ODDAŁ DALEJ NIESPRAWNE I SKASOWAŁ 200 ZŁ. PROPONOWAŁ WYMIANĘ CZUJNIKA ZA KTÓRY JAKIŚ CZAS WCZEŚNIEJ POPRZEDNI WŁAŚCICIEL TEGO AUTA PŁACIŁ MU 300 ZŁ. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Pompa

, opublikowano ponad 12 lata temu

odradzam. Czekalem na pompe prawie 3 tygodnie. Nikomu nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

linke

, opublikowano ponad 12 lata temu

pompa wtryskowa vp 44 po zamontowaniu do auta nie działa oddałem ja na gwarancje poprawiał ją miesiąc i w dalszym ciągu nie działa odradzam taniej nie znaczy dobrze jade oddac ja do śmietany a od własciciela domagam sie zwrotu pieniedzy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

naprawa pompy EPIC

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnie przeprowadzonej naprawy. Właściciel Firmy jest wyśmienitym fachowcem, a przy tym osobą bardzo sympatyczną! Polecam wszystkim.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

vectra B 2.0dti

, opublikowano ponad 14 lata temu

Witam,daje 5-tke!!! naprawdę solidna robota moje auto to vectra b 2.0dti Pan Jarek zna się na tym co robi!!! auto po kompletnej regeneracji pompy ma lepsze osiągi i mniejsze spalanie wszystko w rozsądnej cenie!!!.Jestem bardzo zadowolony z tej usługi będę polecał ten warsztat każdemu.pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

zadowolony klient

, opublikowano ponad 14 lata temu

Przed oddaniem samochodu zdecydowałem się na pana Jaślanka ponieważ słyszałem wiele pozytywnych opinii na jego temat. Posiada duże doświadczenie i nie zdziera pieniędzy z klientów. Pompa została naprawiona a auto chodzi ciszej i zauważyłem wzrost mocy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Wspomnienia z panem Jaślankiem

, opublikowano ponad 14 lata temu

Pompa wtryskowa działa, dostałem rok gwarancji, ale to tyle dobrych wiadomości. Samochód nie jedzie, źle ustawiona dawka paliwa. Błotniki porysowane (pokrowce na błotniki chyba wiszą tylko w biurze...), jasne siedzenia ubrudzone (oba przednie) i nadają się tylko do gruntownego czyszczenia. Właściciel kłamie w żywe oczy! Auto przejechało prawie 10km a on się wypierał i ostatecznie oznajmił, że może młodzi się przejechali... W środku syf kiła i mogiła, pomimo, że auto było oddane czyste. Po rozmowie telefonicznej właściciel powiedział mi żebym sobie umył du*ę bo sam sobie ubrudziłem siedzenia. Jest cyniczny i arogancki! ODRADZAM KAŻDEMU ten pseudo "warsztat". hexman - Zabrzeg
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Chciałem byc Pana klientem , ale po przeczytaniu opinii o zabrudzeniu auta i braku kontroli "mlodych" mechaników rezygnuję


Czy Znasz Jaślanek Jarosław. Regeneracja aparatury paliwowej? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi