Opinie Jankowski Jarosław, lek. med. Spec. laryngolog. Gabinet

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Nie polecam. Moja mama została potraktowana jak przysłowiowy śmieć tylko dlatego, że poszła na fundusz. Jego pierwsze pytanie: A bo pani na fundusz przyszła?? I obraza majestatu. Omijajcie go szerokim łukiem. Człowiek pazerny bez powołania. Tylko pieniądze się dla niego liczą. Ma szczęście, że mnie nie ma w Polsce w tej chwili.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Miły Pan , przyjemna wizyta polecam 😃
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Nie polecam nikomu, lekarz nie ma szacunku do pacjenta!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Lekarz niefachowy, nieumiejętnie obchodzi się z klientami, a do tego niemiły.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Szacunku... więcej szacunku!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Trzymać się od tego lekarza z daleka! Chyba że komuś podoba się cena 100 zł za 7 minut, w których lekarz zdąży was obrazić i nie odpowie na wasze pytania!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Lekarz do którego jeśli przyjdzie się z dzieckiem to powie- dziecko nie potrafi współpracować i niestety nie jestem w stanie nic zrobić( a wystarczyłoby tylko miłe podejście lekarza do małego pacjenta). A jeśli przyjdzie ktoś po 50-tce to stwierdzi " w tym wieku niestety nie wszystko jest w pełni sprawne"
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Lekarz nie ma szacunku do klienta! Niechętnie odpowiada na zadane pytania, ODRADZAM!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Doświadczenia - STRASZNE! Nie polecam, zero szacunku do pacjenta! Oprócz tego, od momentu w którym przyszedłem, w gabinecie smierdziało rybą! Ja nie wiem co oni tam jedzą, ale pewnie rybę! Przyszłam z dzieckiem, dziecko (uwaga nie żartuję) chciało wyjść i mówiło że pan jest straszny!(i śmierdzi rybą).
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Ja nie mówię płynnie po polski, lekarz myślał że nie rozumiem jak on mowi po polski, a ja rozumiem, a on mówił nieładnie. I on też mówił bardzo szybko. Daję jedną gwiazdkę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Nie wyobrażam sobie jak osoba na stanowisku lekarza może pozwalać sobie na taki brak elementarnych wartości moralnych , gdzie etyka lekarska . Liczą się tylko pieniądze a nie pomoc człowiekowi . Już nie wspominając o Pani w blond włosach która pracuje na rejestracji brak kultury mało powiedziane ... ! Wystosuje skargę do Narodowego Funduszu Zdrowia. NIE POLECAM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo polecam Pana Doktora J. Przyjął mnie miło, dokładnie zbadał, ucho w złym stanie jest, dostałam antybiotyki i zalecenia. Pan Doktor bardzo życzliwy, odpowiadał na wszystkie nurtujące mnie pytania, sam od siebie dał parę rad jak dbać o uszy. Nie spieszył się i dokładnie przebadał oba uszy, nos, gardło, wyczyścił chore ucho, zbadał mi słuch. Gabinet jest dobrze wyposażony, klimatyzowany (co w upalny dzień jaki dzisiaj był, ma znaczenie), terminy na NFZ nie są odległe, ale prywatnie z dnia na dzień można się dostać. Polecam w 100%
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Niestety Pan doktor usłyszał ode mnie prosto w twarz że jest największym chamem z jakim miałam do czynienia. Pacjentów ma tylko dlatego, że jest jednym z nielicznych lekarzy mających umowę z NFZ. Potwierdzam opinie poprzedników, że na wizycie prywatnej , na której skasuje stówę , nawet się uśmiecha. Z całą pewnością wszystkim odradzam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Lekarz niekompetentny. Leczył mnie rok czasu na zapalenie zatok. Na każde pytanie odpowiadał opryskliwie bo nie radził sobie z leczeniem. 2 tomografie po drugiej stan był taki ze zatoki były całe zajęte. Wylądowałam w szpitalu na zabieg. Kiedy wróciłam do niego bo niestety objawy wróciły nie udzielił mi pomocy i wielce obrażony kazał mi jechać do szpitala w którym był zabieg. Nigdy więcej wizyty u niego.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Lekarz jest bardzo miły pod warunkiem, ze jest to wizyta prywatna. Jeśli jest na NFZ to jest bardzo gburowaty!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pan Doktor bardzo miły, ciepły ,kontaktowy i kompetentny. Podejście do pacjenta wspaniałe. Jestem osobą starszą ,chorą i niedosłyszącą, na dodatek poruszającą sie o dwóch kulach, a miomo to wizyta przebiegła miło i sprawnie. Życzyłabym sobie ,aby każdy lekarz miał takie podejscie do pacjenta jak p. doktor Jankowski. Dziekuję. Polecam serdecznie ! Anna z Dębicy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

lekarz niemiły , nieuprzejmy , zachowuje sie jakby robił łaskę , ze udziela odpowiedzi na zadane pytanie Nie polecam !!! leczył moje dziecko na iinna dolegliwosc niby blachą , a okazało sie. ze ma zapalenie uha srodkowego Dzięki Bogu są jejszcze inni dobrzy lekarze , ktorzy wyznali sie w pore !!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

To nie lekarz tylko OSIOŁ, wie tylko jak brać pieniądze, przepisał lek na przeziębienie na ostre zapalanie ucha środkowego a żadnego bólu gardła, kataru itp pacjent nie miał, gdyby nie szybka reakcja lekarki na SORze doszłoby do zapalenie opon mózgowych,wstyd , że taki 'ktoś' nazywa siebie lekarzem, NIE POLECAM , OMIJAĆ Z DALEKA !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

lekarz zarówno jak i jego recepcjonistka obudwoje siebie warci . najperw dostalam kazanie od tej kobiety bo przyszlam z krwotokiem z nosa nie umowiona , ze zabiera czas lekarzowi ze on tez ma prawo do chwili dla siebie ale po 40 min gadania glupot powiedzialam ze interesuje mmnie wiztyta praywatnie.. odrazu zaczela mowic jak czlowiek. a lekarz oprocz tego ze za 5min wiztyty wzial 100zl nie pomogl wcale niepotrzebnie wypalil mi naczynka i przez niego trafilam do szpitala poniewaz zalecil mi leki po ktorych jeszcze bardziej rozrzedzila mi sie krew. nie polecam !!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Lekarz bardzo nieuprzejmy, powiedziałabym wręcz, że bezczelny. Nie lubi zadawanych pytań, sam mało tłumaczy na temat choroby. Zle dobral dawke antybiotyku dla dziecka, pediatra stwierdził, ze dziecku przypisana byla 'konska' dawka. Do tego dziecko wciaz ma problemy ze sluchem i uszami. Dziecko kuzynki wg niego leczone od malego i ocenione jako zdrowe, w wieku 7 lat okazalo sie ze nie slyszy, ma przerost migdalka, przemeczone z powodu niedosypiania i dopiero konsultacja i zabieg u innego sprawilo ze dziecko stalo sie inna osoba, zostalo po prostu wyleczone. Ja myslalam ze kazdemu moze zdarzyc sie blad i nie chcialam wyjezdzac poza Debice i zmieniac lekarza. Jednak leczenie i postepowanie tego doktorka zmusilo mnie do znalezienia innego specjalisty.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

lekarz jak i recepcjonistka bardzo ale to bardzo niemili. kobieta nie chciala mnie przyjac choc krwawilam z nosa ponad godzine dopiero jak powiedzialam ze chce prywatnie zmienila gadke. nagle zaczela mowic jak czlowiek a lekarz oprocz tego ze wzial 100zl za 5 min wizyty wcale mi nie pomogl to przez niego wyladowalam w szpitalu bo zalecil mi leki po ktorych jescze bardziej rozrzedzila mi sie krew. nie polecam !!

Byłam u lekarza na NFZ 12.10.2022 r. Lekarz bardzo miły i kontaktowy. Zbadał mnie i mój przypadek wymaga dalszej diagnozy, Skierował mnie do szpitala na dalsze badania. Nie mam żadnych uwag.


Czy Znasz Jankowski Jarosław, lek. med. Spec. laryngolog. Gabinet? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi