Ania Kowalska , opublikowano ponad 8 lata temu
Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług Pani mecenas . Jedyne, co potrafi, to wziąć pieniądze (dużo więcej niż to, na ile sąd wycenił jej pracę ) i nie być fair w stosunku do swojego klienta: wysłała poza moimi plecami pismo procesowe do sądu, wcale nie przedstawiając mi jego treści-ani przed wysłaniem, ani po; natomiast będąc ze mną w sądzie-tuż przed sprawą-nagle wstała i bez słowa wyjaśnienia poszła rozmawiać ze stroną przeciwną, stawiając mnie w bardzo niezręcznej i nerwowej sytuacji. Zaangażowanie również oceniam negatywnie, powiadomiła mnie o tym, że wyrok się uprawomocnił ponad miesiąc później. Niestety Pani mecenas nie nadrabia znajomością prawa, dzięki jej wiedzy straciłabym mnóstwo pieniędzy, na szczęście w porę poszłam do innego prawnika, co oczywiście wiąże się z kolejnymi kosztami.