Opinie Kancelaria Prospectrum Odszkodowania Rzeszów

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Kancelaria Prawna Prospectrum to zdecydowanie najlepsza Kancelaria Prawna na Podkarpaciu. Pomogli mi wielokrotnie w sprawach rodzinnych i spadkowych a teraz prowadzą obsługę mojej spółki, dla której wywalczyli już dwukrotnie wysokie odszkodowanie od Warty i PZU. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Kancelarię Prospectrum
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Również polecam usługi Kancelarii Prawnej Prospectrum


, opublikowano ponad 5 lata temu

Trafiłem na tę firmę dosłownie w wyszukiwarce, szukałem kogoś z miasta, kto zajmie się moją szkodą komunikacyjną. Kancelaria sprawiła że nie musiałem poświęcać dużo czasu, poprowadzili wszystko za mnie. Sprawa została przeprowadzona bardzo dobrze oraz efekt był taki jakiego oczekiwałem, dlatego teraz współpracy nie koniec. Polecam bo poza tym że dobrze pracują to są po prostu w porządku.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam Kancelarię Prawną Prospectrum z Rzeszowa. Skutecznie pomagają osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie #odszkodowania #rzeszow #podkarpacie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Trafiłem na tę firmę dosłownie w wyszukiwarce, szukałem kogoś z miasta, kto zajmie się moją szkodą komunikacyjną z oc sprawcy. Kancelaria sprawiła że nie musiałem poświęcać dużo czasu, poprowadzili wszystko za mnie. Sprawa została przeprowadzona bardzo dobrze oraz efekt był taki jakiego oczekiwałem, dlatego teraz współpracy nie koniec. Polecam bo poza tym że dobrze pracują to są po prostu w porządku www.prospectrum.pl
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam Kancelarię Prospectrum

, opublikowano ponad 5 lata temu

Trafiłem na tę firmę dosłownie w wyszukiwarce, szukałem kogoś z miasta, kto zajmie się moją szkodą komunikacyjną. Kancelaria sprawiła że nie musiałem poświęcać dużo czasu, poprowadzili wszystko za mnie. Sprawa została przeprowadzona bardzo dobrze oraz efekt był taki jakiego oczekiwałem, dlatego teraz współpracy nie koniec. Polecam bo poza tym że dobrze pracują to są po prostu w porządku.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Fachowa i rzetelna obsługa. Polecam ich usługi bp mają niskie prowizje.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Po wypadku komunikacyjnym mojego taty pomogła nam kancelaria Prospectrum z Rzeszowa i udało nam się uzyskać odszkodowanie. Mogę polecić ich usługi
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Współpracujemy od wielu lat, zawsze mogę liczyć na szybką i fachową pomoc prawną . Adwokat z Kancelarii Prospectrum pomógł mi już w nie jednej sprawie. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo dobra kancelaria i fachowa i miła pomoc. Mi pomogli po wypadku więc mogę ich polecić
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Kancelaria Prospectrum pomogła mi wywalczyć solidne odszkodowanie po tym jak doznałam obrażeń w wypadku komunikacyjnym z winy innego kierowcy. Jestem naprawdę zadowolona z ich usług i polecam każdemu, kto ma tego typu problemy prawne
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam usługi tej Kancelarii. Bardzo dobry zespół adwokatów i radców prawnych. Moją sprawę karną po wypadku prowadził adwokat który bardzo dużo mi pomógł i udało się uzyskać odszkodowanie na drodze cywilnej od ubezpieczyciela sprawcy wypadku.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Sprawę przeciwko Warta po odmowie wypłaty odszkodowania po wypadku prowadziła mi Kancelaria Prospectrum z Rzeszowa. Wywalczyli odszkodowanie od ubezpieczyciela. Rzetelna i miła obsługa polecam. Znalazłem ich na internecie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałem problemu z uzyskaniem pieniędzy od ubezpieczyciela, więc skorzystałem z udług tej firmy. Może i niektórym latwo ogaranac taki temat, ale moja sprawa nie należała do najprostszych, nei wiem czy sam bym sobie poradzil… w każdym razie w moim przypadku opłacało się, bo jak się wzieli do roboty to wreszcie cos ruszylo i kilka miesięcy pozniej dostalem kaske!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam Kancelarię Prospectrum

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pochodzę z Przemyśla i miałem problem żeby w okolicy znaleźć dobrą Kancelarię. Udało mi się z polecenia kolegi podjąć współpracę z Kancelarią Prospectrum i zostałem bardzo miło i fachowo obsłużony
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Sprawnie i fachowo przebiegł proces uzyskania dla mnie odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu w 2016 roku. Byłam na bieżąco informowana o jego przebiegu, rzetelnie zajęli się moją sprawą, za co dziękuję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam bo mają niskie prowizje i bezpłatne porady prawne. Mi pomogli po wypadku uzyskać odszkodowanie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Mam pozytywne wrażenie po kontakcie z Kancelarią. Uzyskałem fachową pomoc i wszystko mi od początku było wytłumaczone więc jestem zadowolony
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo dobra Kancelaria. Po wypadku pomogli mi uzyskać odszkodowanie odszkodowanie od ZUS w Rzeszowie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Kancelaria Prospectrum prowadziła moją sprawę o rozwód i odszkodowanie po wypadku i mogę polecić ich usługi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Kancelaria Prospectrum z Rzeszowa prowadziła moją sprawę przeciwko ZUS w Rzeszowie i udało się uzyskać odszkodowanie po wypadku w pracy więc mogę polecić ich usługi
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałam duży problem żeby uzyskać odszkodowanie od PZU po wypadku w Rzeszowie. Pomogła mi kancelaria prawna Prospectrum więc mogę polecić ich usługi bo uzyskam odszkodowanie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Mogę polecić Kancelarię Prospectrum z Rzeszowa. Nie było łatwo samemu walczyć o odszkodowanie po wypadku w MPK w Rzeszowie ale Kancelaria pomogła mi i dostałem stosowne odszkodowanie www.prospectrum.pl
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Na pewno najlepsza Kancelaria prawna na Podkarpaciu. Pomogli mi w walce z ubezpieczycielem PZU o odszkodowanie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Super Kancelaria prawna. Można z czystym sumieniem polecić bo bardzo dobrze zajmują się dochodzeniem odszkodowań.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Skuteczna Kancelaria o czym miałem okazję się przekonać już dwukrotnie po wypadku. Pomogli mi uzyskać wysokie odszkodowanie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Bardzo dobra Kancelaria, pomogli gdy uległam wypadkowi na pasach w Rzeszowie. Szybko i sprawnie otrzymałam odszkodowanie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Najtańsza i najlepsza kancelaria na podkarpaciu. Zlecilem im swoją sprawę po wypadku i jestem bardzo zadowolony ponieważ miałem stały kontakt z prawnikiem prowadzącym sprawę który mi bardzo pomógł
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Bardzo dobra kancelaria godna polecenia i mają niskie prowizje w porównaniu z konkurencją.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Moim zdaniem bardzo dobra kancelaria. Wysłałam formularz przez stronę po wypadku i odrazu zadzwonili do mnie i przyjechali do Łańcuta ponieważ nie mogłam chodzić. Bardzo fachowa pomoc dlatego polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam tą Kancelarią. Zajęli się moją sprawą chociaż inne firmy odmówiły mi pomocy ze względu na nakład pracy. Dostałam pieniądze ale co ważniejsze wygrałam z ZUS.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Bardzo dobra i tania kancelaria polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kancelarią Prospectrum . Mają bardzo dobry kontakt z ludźmi, mało tego wszystko jest tłumaczone tak żeby człowiek bez problemów zrozumiał o co chodzi bez niepotrzebnego krętactwa. Co jakiś czas otrzymywaliśmy telefony z informacja jak się sprawy mają . Z czystym sumieniem polecam kancelarię jak i jej pracowników, którzy zajęli się wszystkimi formalnościami i w razie wątpliwości czy jakikolwiek problemów byli zawsze dla mnie dostępni i pomocni.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Wiele lat temu straciłem ojca w wypadku. Bardzo mocno to przeżyłem i do dzisiaj mam traumę po tamtym wydarzeniu. Po przeczytaniu opinii w prasie zdecydowałem się na współpracę z Kancelarią Prawną Prospectrum. Każdemu poleciłbym tą kancelarią, ? szczególnie za dobre podejście do klienta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam bardzo dobra Kancelaria, pomogli mi uzyskać sprawnie wysokie odszkodowanie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam usługi Kancelarii Prospectrum. Bardzo fachowa i rzetelna obsługo i darmowa pomoc prawna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Kancelaria godna polecenia. Indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Kancelaria Prospectrum Odszkodowania Rzeszów? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi