Opinie Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska spółka cywilna

Opinie

, 07 listopada 2025

Serdecznie polecam mec. Alicję Kasztę.Prowadziła moją sprawę z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz ogromną wiedzą prawną. Na każdym etapie sprawy byłam jasno informowana a sam kontakt był szybki i rzeczowy. To adwokat godny pełnego zaufania.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Rozwód był dla mnie trudnym doświadczeniem ale dzięki wsparciu Pani Mecenas udało się przeprowadzić go sprawnie i skutecznie. Dostałam też wysokie alimenty na dziecko co znacznie ułatwiło mi nowy start. Dziękuję za pomoc!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

W sprawie o ograniczenie władzy rodzicielskiej nad dzieckiem i kontakty TYLKO Alicja K. Fajne podejście do klienta, bo gdzie trzeba to jest podejmowana próba ugodowa i zalecane mediacje bo tańsze i szybsze , ale jak trzeba sprawę dać do Sądu z to silne argumenty. Dobry kontakt z klientem , sympatyczna Pani. Pracownicy kancelarii też zaangażowani i pomocni. Cały skład godny polecenia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Adwokat K. Alicja broniła mnie w sprawie karnej. Zarzut był trudny, ale sprawa zakończona pozytywnie na początku w sądzie. Bardzo dobra Kancelaria!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Kancelaria reprezentowała mnie w sporze z byłym pracodawcą. Wygrałem sprawę o odszkodowanie za zwolnienie z pracy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Profesjonalna i rzetelna obsługa. Panie radczynie pomogły mi w dwóch sprawach - o rozwód i alimenty na dzieci oraz w sprawie o dochodzenie należności za wykonaną usługę. Mogę polecić tą kancelarię z czystym sumieniem. Podejście do klienta dobre i ze zrozumieniem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska spółka cywilna? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi