Opinie Kaskader. Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Kierowców

Opinie

Polecam!!!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Super szkoła, super atmosfera na zajęciach. Pan Ryszard okazał się bardzo w porządku facetem i jazda w jego towarzystwie z dnia na dzień okazała się bezstresowa.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam KASKADER

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo dobra szkoła. Nauka mi idzie świetnie. Oby było jeszcze lepiej.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Godna polecenia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Przez niedługi okres mieszkałem w Ostrowcu. W tym czasie zdążyłem uzyskać prawo jazdy, oni przygotowywali mnie do egzaminu. Pomijając fakt, że już przed podejściem do kursu miałem opanowaną jazdę, miałem smykałkę, to uważam, że szkoła jest warta polecenia. Życzliwi instruktorzy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

prawko

, opublikowano ponad 13 lata temu

Fajnie że odbyłem szkolenie tam bo mogłem się dużo nauczyć. Instruktor kładł nacisk na to abym był dobrze przygotowany nie tylko do egzaminu ale też do jazdy po mieście żebym nie zrobił nigdy nic głupiego i to mi się spodobało
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

prawko

, opublikowano ponad 13 lata temu

Super, Polecam !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na nich. Niestety przed podejściem do kursu miałam niemalże zerowe pojęcie na temat samochodów. Moja wiedza z dnia na dzień oczywiście ulegała zmianie na lepsze. Same jazdy również w dobrej atmosferze, bez nacisku, na spokojnie. Polubiłam bycie kierowcą. Chciałam zrobić prawko jedynie dla zasady, dziś jest niezbędne. Przekonałam się jednak, że jazda daje mi dużą przyjemność. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

kaskader

, opublikowano ponad 13 lata temu

jestem zdania, że warto. sam kurs bardzo mi się spodobał, wiele z niego wyniosłem i raczej nigdy nie miałem zastrzeżeń, co do współpracy z instruktorem. polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

szkolenie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jeśli chodzi o szkolenie to bardzo mi sie tutaj podobało ;) Nauka się odbyła bez zadnego stresu co byłam z tego powodu bardzo zadowolona ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Kaskader. Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Kierowców? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi