stały pacjent
Jarosław , opublikowano ponad 14 lata temu
Pod opieką Pani dr Ani jestem od ok.5 lat. Należę do grupy tych pacjentów, którzy "pod opieką" być niestety muszą- mam niedorozwój szkliwa i próchnica u mnie poi prostu hula! Przedtem chodziłem na wizyty co dwa miesiące i ZAWSZE było coś do zrobienia. Ząb albo dwa lub plomba do poprawienia bo wypadła. Teraz chodzę co pół roku i czasem coś jest ale bardzo często nie ma NIC do robienia czym jestem zachwycony. Zupełnie nie ma problemu z wypadającymi plombami! Nie wiem czy są lepsze czy dokładniej zakładane, nie znam się na tym. Dla mnie ważne, że mniej mnie to kosztuje i czasu i pieniędzy i nerwów. Naprawdę solidnie tam wykonują swoją pracę.