Opinie Kijowska-Drewla Anna, Lek. Stomatolog. Spec. Protetyki Stomatologicznej

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Tragedia, za takie leczenie jak mnie zrobila zabiera sie papiery
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

nagła pomoc

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo dziękujemy wraz z Żoną za przyjęcie i uratowanie zębów, jedynek naszego Syna po wypadku rowerowym. Super wszystko zrobione i chłopak się wstydzić nie musi. A to nastolatek to wiecie Państwo sami;-)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

trudne leczenie

, opublikowano ponad 14 lata temu

Wspaniałe leczenie osoby po rozszczepie. Koszty duże ale byłam przygotowana (kredyt) Gabinet wybierałam długo ale ten mi od razu przypasował. Naprawdę jestem zadowolona.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

stały pacjent

, opublikowano ponad 14 lata temu

Pod opieką Pani dr Ani jestem od ok.5 lat. Należę do grupy tych pacjentów, którzy "pod opieką" być niestety muszą- mam niedorozwój szkliwa i próchnica u mnie poi prostu hula! Przedtem chodziłem na wizyty co dwa miesiące i ZAWSZE było coś do zrobienia. Ząb albo dwa lub plomba do poprawienia bo wypadła. Teraz chodzę co pół roku i czasem coś jest ale bardzo często nie ma NIC do robienia czym jestem zachwycony. Zupełnie nie ma problemu z wypadającymi plombami! Nie wiem czy są lepsze czy dokładniej zakładane, nie znam się na tym. Dla mnie ważne, że mniej mnie to kosztuje i czasu i pieniędzy i nerwów. Naprawdę solidnie tam wykonują swoją pracę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gabinet Dr Kijowskiej

, opublikowano ponad 15 lata temu

Umiejetnosci i sposob wykonywanych zabiegow bez zarzutow. Bardzo mila i kompetentna obsloga. Podejscie do pacjenta wzorowe i godne nasladowania przez inne gabinety. Wchodzilem ze strachem a wychodzilem z checia ponownej wizyty. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

złamane narzędzie

, opublikowano ponad 16 lata temu

Super sprzęt! Miałem zabieg w mikroskopie. Doktor usunęła mi złamane przed laty, narzędzie z kanału. Zapłaciłem prawie połowę tego co proponowano mi w innym gabinecie z ulicy Legionów. Jestem bardzo zadowolony. Fajna atmosfera w gabinecie:-)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dr Kijowska

, opublikowano ponad 16 lata temu

Bardzo sprawnie i kompetentnie zostałam obsłużona w tym gabinecie. Nic nie bolało a bałam się. Polecam wszystkim!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Kijowska-Drewla Anna, Lek. Stomatolog. Spec. Protetyki Stomatologicznej? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi