Opinie Klaun Polska.pl Clown do wynajęcia. Urodziny dla dzieci

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Ostatnio korzystałam z usług tej firmy, bo ktoś mi polecił pod urodziny dziecka i nie zawiodłam się przede wszystkim mają konkretny cennik z wieloma wariantami, gdzie bez trudu można dostosować do własnych oczekiwań. Przy okazji sympatyczny kontakt i sprawna realizacja w uzgodnionym dniu urodzin.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Z miejsca daję 5 gwiazdek za rewelacyjne przygotowanie urodzin mojej córuni. Był bardzo luzacki i swojski klimat przy którym nikt nie czuł skrępowania ani tremy, a dzieci były Poprostuj w 7 niebie. Niesamowita rzecz.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Animatorka była bardzo sympatyczna i kontaktowa. Moim zdaniem świetnie zorganizowała czas dzieciom. Nie miałam pojęcia, że pewne zabawy mogą dawać aż tyle radości dzieciom.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Niestety nie mam takich pomysłów i predyspozycji do zabaw z dziećmi jak posiadała animatorka z Klaun. Bardzo żywiołowo przeprowadzała zabawy i poytrafiła skoncentrować uwagę dzieci na wyznaczonym zadaniu. Przy okazji miałem możliwość samemu się czegoś nauczyć, co będę mógł wykorzystać w przyszłości w zabawie z dziećmi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Chciałem zrobić przyjemność dziecku żeby miało wyjątkowo zorganizowane urodziny i mogło zaprosić swoich przyjaciół z przedszkola. Tu przyszła z pomocą firma klaun która ma świetnyc animatorów, którzy potrafią przeprowadzac genialne zabawy na świeżym powietrzu. Tutaj wszystko w ten dzień zagrało jak należy. W związku z tym pragnę jeszcze raz podziękować i pozdrowić.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Firma wychodzi z ciekawą ofertą do klienta. Animatorki pod imprezy dziecięce są wykwalifikowane i pełne pomysłów. Urodziny mojego malucha były udane i wszystkie dzieci bawiły się swietnie. Ogólnie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Mam bardzo pozytywne doświadczenia związane z firmą klaun. U której wynajmowaliśmy animatorkę do porwadzenia urodzin dziecka. Z miejsca same konkrety, a sama animatorka podczas urodzin była doskonale przygotowana i wypadła świetnie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Spotkałam się w ubiegłym roku w Kinderplanecie ze złym potraktowaniem zaproszonych gości niepełnosprawnych do mojego dziecka. Jak podchodzą do niepełnosprawnych dzieci, to proszę sprawdzić regulamin tej firmy. I dla tego teraz długo się zastanawiałam i zdecydowałam się na usługi firmy Klaun, która ma fajnych animatorów i przyjazny regulamin dzieciom. Co naj ważniejsze urodziny pod egidą animatorów Klaun były udane.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Nie wyobrażam sobie teraz urodzin dziecka bez pomocy zawodowych animatorek, które swoim doświadczeniem i pomysłami potrafią rozkręcić każdą dziecięcą imprezę.w tym przoduje właśnie forma Klaun, która ma szeroką ofertę i umiarkowane ceny
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Byłam z moimi dziećmi na wielu urodzinach przedszkolaków i widziałam sporo animatorów różnych firm, ale najbardziej mi się jednak podobała współpraca animatorem z Klaun z dziećmi. Wszystko wyglądało bardzo spontanicznie, naturalnie i zabawnie. Nie oszukujmy się, ale dzieci nie dadzą wcisnąć ściemy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałem przyjemność skorzystać z usług tej firmy podczas organizowanych złotych godów dziadków na Sali. Animatorki podczas tej imprezy zajmowały się urozmaiceniem czasu wolnego dla najmłodszych gości. Przy okazji mogliśmy podejrzeć jakie zabawy dzieci najbardziej lubią. Taka inicjatywa była dobrym pomysłem, bo nie powodowała zamieszania na Sali. Dla każdego coś dobrego.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Dostałem namiary na tą firmę od znajomych, którzy korzystali z usług animatorów i byli z tego powodu bardzo zadowoleni. Przy takiej rekomendacji nie było żadnego ryzyka, że się sparzę i zatrudniłem taką osobę na urodziny mojej córeczki. Była to duża impreza na Sali zabaw, gdzie panowały wspaniałe warunki do zabawy, a pani animatorka z dziećmi złapała świetny kontakt. Było dużo śmiechu, krzyków, wzajemniego dopingowania i wspólna zabawa. W związku z tym mogę tylko tak profesjonalną firmę polecić i pozdrowić.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Współpracowałem z tą firmą przy otwarciu galerii i pod potrzeby najmłodszych gości, a zarazem klientów mieliśmy do dyspozycji w pełni profesjonalne panie animatorki, które budziły żywy entuzjazm u dzieci i potrafiły zachęcić do wspólnej zabawy. Była to świetna promocja naszej galerii, która ma być przyjazna wszystkim, a zwłaszcza najmłodszym.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Mieliśmy w firmie urodzinowy bankiet na który byli zaproszeni wszyscy pracownicy z rodzinami. Bardzo mi się spodobało, że firma pomyślała o zawodowych animatorach, którzy zajęli się najmłodszymi i nie było obaw, że dzieci się będą nudzić. Uważam, ze takie pomysły są świetne i warto wprowadzać je w życie, a animatorki za całokształt duże słowa uznania.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Mam głowę pełną pomysłów i tak samo znajomi rodzice ale wątpię że dalibyśmy radę zabawiać dzieciaki podczas urodzinowej imprezy. Tak to zadanie wykonała doskonale profesjonalna animatorka, a my mogliśmy przy stole spokojnie porozmawiać, a także podpatrzeć jakie można wymyślać zabawy dla dzieci. Jak naj bardziej usługi tej firmy polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Korzystałem już kilkakrotnie z różnych firm zajmujących się oprawą urodzin dziecka i animacjami i różnie z tym bywało. W końcu trafiłem na Klaun. Bardzo szybko się dogadałem i bardzo fajnie się zajęli poprowadzeniem urodzin mojej córki. Ze względu, ze to był ,okres letni, to cała impreza była w ogrodzie, gdzie dzieci miały liczne zabawy i konkursy, a animatorka z dużą pomysłowością i zaangażowaniem przeprowadzała zabawy, przy których żadne dziecko nie było bezczynne. Ze względu, że widziałem zadowolenie na twarzach dzieci, to spokojnie mogę zarekomendować firmę Klaun.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałem kilka pomysłów żeby urozmaicić urodziny mojego syna, ale wszystkie były dosyć banalne. Pomyślałem o profesjonalistach, którzy zadbają o całą oprawę przyjęcia urodzinowego. Zdecydowałem sięna ta firmę, która mnie nie zawiodła. Animatorzy doskonale poprowadzili urodziny wzbudzając entuzjazm i zachwyt u dzieci i rodziców. Przy okazji my sami się czegoś nauczyliśmy. Dziękuję i pozdrawiam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

U mnie na weselu animatorzy z Klaun Polska świetnie się spisali, mają super podejście do dzieci więc nie było problemu, że dzieci przykleiły się do rodziców. no i też mnóstwo tych wszystkich atrakcji bańki mydlane, malowanie twarzy, kolorowanki, zabawy, modelowanie tych dlugich balonów i ta taka kolorowa chusta; no i ceny bardzo konkurencyjne. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Nasze osiedle miało woln środki i zorganizowało z okazji rozpoczęcia wakacji imprezę pod najmłodszych i zaprosiliśmy do współpracy stadninę koni, cukiernię i klaun polska. Z tej ostatniej firmy były animatorki, które poprowadziły zajęcia z dziećmi w formie zabawy i tak skutecznie zajęły ich uwagę, że przez kilka godzin rodzice mogli się zrelaksować przy ogródkach. Z tego, co widziałam na fakturze cena była rozsądna za tak profesjonalne zadbanie o wysoki poziom zabaw!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Chciałem zrobić udaną niespodzianke mojej córce i trochę nadrobić czas, który spędziłem na saksach. Pomyślałem o zatrudnieniu zawodowego animatora, który poprowadzi imprezę urodzinową w ogrodzie jak dopisze pogoda. Czasami człowiek ma trochę szczęścia i pogoda była wtedy idealna, a animatorka wtedy się z miejsca wzięła do pracy i moim zdaniem świetnie poprowadziła całą imprezę. Było to coś trochę z wodzireja, trochę z sztukmistrza, a także czarodzieja. Taka kompozycja, to był istny hicior dla dzieciaków, a uśmiech córki podsumował wszystko. Bardzo polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

U mnie firma Klaun rok temu podczas dnia dziecka w przedszkolu sprawdzili się idealnie. Przez cały czas organizowali zabawy, queezy i konkursy i ani na chwilę nie pozwalali dzieciakom się nudzić. Atutem jest też tej firmy dobry kontakt i pełne zadbanie o bezpieczeństwo dzieli podczas całej organizacji dnia dziecka. Dają radę. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo jestem zadowolona, że urodziny mojego bąbelka poprowadzili animatorzy, którzy byli świetni w tym co robią. Mieli duży zestaw zabaw i świetnie wchodzili w interakcję z dziećmi, które są wymagającymi klientami. polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Podczas dnia dziecka w przedszkolu występowali animatorzy z Klaun i była to swietna impreza, a bisów nie było końca. Teraz planujemy kolejny dzień dziecka i mamy nadzieję, że znów oni zapełnią umysły naszych kochanych dzieciaków.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Klaun Polska.pl Clown do wynajęcia. Urodziny dla dzieci? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi