Opinie Kontimex. Kursy zawodowe. Konopka W.

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Szkolenie z zakresu konsultacji wózków jezdniowych było bardzo dobrze zorganizowane. Instruktorzy Kontimexu wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami praktycznymi, co znacząco przyczyniło się do mojego sukcesu w zdobyciu uprawnień.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Uczestniczyłem w kursie obsługi wózków podnośnikowych w Kontimex i byłem pod wrażeniem poziomu organizacji. Instruktorzy wykazali się nie tylko dużą wiedzą, ale i umiejętnością przekazania jej w przystępny sposób. Materiały szkoleniowe były aktualne, co było szczególnie ważne w kontekście zmieniających się przepisów. Dodatkowo, elastyczność w harmonogramowaniu zajęć pozwoliła mi pogodzić szkolenie z obowiązkami zawodowymi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Dzięki szkoleniu w Kontimex szybko zdobyłem uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych. Teraz mogę rozpocząć nową pracę w magazynie. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Pozytywnie zaskoczony elastycznością terminów i możliwością realizacji szkolenia u mnie w firmie. Kontimex to profesjonalizm w każdym calu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Miałem okazję brać udział w szkoleniu z ratownictwa chemicznego i gazowego w Kontimex i muszę powiedzieć, że byłem mile zaskoczony poziomem profesjonalizmu i głębokością materiału szkoleniowego.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Wysoki poziom szkoleń w Kontimexie to efekt doświadczenia i wiedzy kadry dydaktycznej. Jest to miejsce, w którym można zdobyć naprawdę cenne kwalifikacje.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Kurs, który odbyłem w Kontimex był bardzo intensywny, ale dzięki dobrym instruktorom udało mi się go ukończyć z sukcesem. Teraz czuję się bardziej pewny siebie w swojej pracy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Ukończyłem kurs spawania w Kontimex i jestem bardzo zadowolony z poziomu szkolenia. Trenerzy są kompetentni i znają się na rzeczy, a atmosfera w ośrodku jest bardzo przyjazna.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Oferta kursów zawodowych w większości dla męskiej części populacji, ponieważ większość tych zawodów wykonują mężczyźni (kobiety rozwijają się w innych dziedzinach). Dobre, atrakcyjne ceny, elastyczne terminy, wysoka zdawalność. Ośrodek szkoleniowy, który warto polecić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kontimex cieszy się dużą renomą wśród kursantów, a to wszystko przez wysoki poziom szkoleń i dużą zdawalność.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam kursy jak również prowadzone lekcje.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Fajnie bo wybór kursów duży, ceny prawie na każdą kieszeń, ale terminy to masakra. Długo się czeka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kursy zawodowe dla każdego, w tym dla zawodów rzadkich, takich jak operator żurawi itp.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Najwyższa półka szkoleń i najlepsza kadra doświadczonych szkoleniowców. Takie rzeczy tylko w Kontimexie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Przyszli kursanci będą zadowoleni z oferty Kontimexu, ponieważ jest ona na tyle duża i urozmaicona, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do ośrodka wysyła na szkolenia i kursy swoich pracowników wiele firm, a więc można samemu sobie opłacić kurs, a może to też zrobić szef/właściciel firmy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Mnie poza papierem, że kurs odbyłem zależało na zdobyciu wiedzy i umiejętności. Od tego zależało czy otrzymam nową posadę (operator cnc i suwnic). Udało się, jestem naprawde zadowolony ze sposobu w jaki jest przekazywana wiedza. Dzięki dobremu nauczaniu egzaminy okazały się pestką. Polecm.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zawodowe kursy specjalistyczne pod opieką profesjonalistów. Nie jest drogo, chociaż w moim przypadku płacił pracodawca :) No i te wszystkie uprawnienia na wagę złota w obecnych czasach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zdawalność bliska 100%. Niewiele ośrodków może się psozczycić takimi wynikami. JA robiłem tu uprawnienia na suwnice i wozki widłowe, a obecnie robię uprawnienia energetyczne. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Wąskie specjalizacje, ceny kursów powiedzialbym, że przyjazne bezrobotnym :) Dobre przygotowanie do egzaminow i do pracy. Ja polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Dobra lokaliazacja - nie można nie trafić. Wygodne rozliczenia, mozliwość płatności ratalnych, a co do oferty to naprawde jest w czym wybierać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Mam pozytywne odczucia po odbyciu tutaj kursu na spawacza. Okej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bogata oferta kursów i szkoleń zawodowych. Dzięki kursowi w zakresie eksploatacji urządzeń sieci i instalacji energetycznych dostałem awans.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Ocena neutralna. Jest tu naprawdę duży wybór kursów, ale już z terminami i cenami jest ciężko.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zostałem wysłany z zakładu w którym pracuje żeby zrobić uprawnienia na suwnice. Uprawnienia zrobiłem w Kontimexie, polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Robiłem tu uprawnienia energetyczne. Elegancko wszystko zdane, dobre przygotowanie do egzaminów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Duży wybór kursów zawodowych, które prowadzą wybitni specjaliści. Zajęcia odbywają się w super atmosferze, bez stresu, bez spiny. Można podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i przy tym nie zbankrutować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Dziś nie wiemy co będzie jutro, a żeby zachować posadę trzeba się doszkalać. Kursy zawodowe są najlepszym rozwiązaniem, bo dzięki nim podnosimy swoje kwalifikacje. Polecam kursy w Kontimexie - nie ma opcji żeby nie zdać :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Wykłady bardzo dobrze prowadzone. Sporo jest materiału szkoleniowego i super wykładowcy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Kurs był merytoryczny i dobrze zorganizowany. Nie było problemu ze zdaniem egzaminu chociaż do najłatwiejszych to on nie należał. Wygodne terminy płatności, super organizacja. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Na próżno szukać lepszej szkoły. W Kontimexie jest największa zdawalność i najlepsze ceny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Również polecam Kontimex. Zdałem egzamin za pierwszym razem na luzie i bez większego stresu. Polecam z czystym sumieniem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie mam zastrzeżeń ani do terminów szkoleń, ani do ludzi, którzy te szkolenia prowadzą. Wysoka zdawalność świadczy o dobrym przygotowaniu. Jest ok.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Ptaszki w Warszawie ćwierkają, że Kontimex ma najbogatszą ofertę kursów zawodowych. Potrzebuje zrobić kurs na żurawie, bo mam już nagraną robotę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Takie ośrodki to ja szanuję! Dobre ceny, interesujące szkolenia, dobre przygotowanie do egzamiow zawodowych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Jak szkolenie BHP, to tylko tutaj. Wykładowca potrafi zainteresować każdego i - o dziwo - nikt na szkoleniu przysypiał, tak jak to często ma miejsce :D
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam Kontimex. Świetni instruktorzy, doskonale przygotowujący do egzaminu. Zdanie egzaminu to była formalność, ponieważ byłem doskonale przygotowany.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Miła atmosfera podczas szkoleń, a wykładowcy przygotowani na każde pytanie. Kursy trzymają wysoki poziom i doskonale przygotowują do egzaminów końcowych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Mozna sie tutaj bardzo duzo tutaj nauczyc, a jest czego, bo kursów i szkoleń jest cała masa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Ośrodek szkoleniowy, w którym można uzyskać uprawnienia na wózki widłowe. Atmosfera na szkoleniu bezstresowa, szybko, solidnie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Super ośrodek szkoleniowy i wspaniali wykładowcy. Wysoki poziom nauczania. Polecam ośrodek między innymi do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jedna z najlepszych firm w Warszawie oferująca specjalistyczne kursy zawodowe i doszkalające. Perfekcyjne przygotowanie do egzaminu końcowego przez wyspecjalizowaną kadrę nauczycielską. Kursy przeprowadzane w życzliwej atmosferze; rzeczowo, konkretnie i na temat.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam ośrodek szkoleniowy Kontimex. Tanie kursy zawodowe, profesjonalna kadra szkoleniowców, dogodne terminy. Naprawdę polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zalety szkoleń i kursów w Kontimexie? - bogata oferta - dogodne terminy - niskie ceny - profesjonalna kadra
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Oferta kursów zawodowych Kontimexu jest bardzo duża. W niedrogi i szybki sposób można podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, doszkolić się i po prostu więcej zarabiać. Na stronie www.kontimex.com jest przedstawiona cała oferta przeróżnych kursów zawodowych i szkoleń.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jedna z lepszych firm oferująca specjalistyczne kursy zawodowe tego typu. Solidnie przygotuje do egzaminu końcowego. Kursy przeprowadzane w miłej atmosferze; rzeczowo, konkretnie i na temat.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Kontimex. Kursy zawodowe. Konopka W.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi